תיקון שואב אבק רובוטי NEATO - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון שואב אבק רובוטי NEATO

ag43

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בקבלים בערכים האלה, קבל למתח גבוה יותר יהיה בדרך כלל אם ESR נמוך יותר (ואנחנו רוצים ESR נמוך ככל הניתן), לכן כן במובן מסויים קבל למתח גבוה יותר הוא "חזק יותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

אשמח לעזרתכם אם מישהו בקיא מעט יותר ממני בנושא,

יש לי xv-21 שהזמנתי מארה"ב לפני די הרבה זמן,

הוא עבד סביר תקופה ויום אחד החל לאבד את דרכו חזרה לתחנת העגינה שלו, כמובן שבעיה זאת התפתחה להיות בעיה ידועה של הודעה לאחר שהוא מתחיל לעבוד של

[h=1]My vision was blocked. 3000 error[/h]לאחר תקופת צינון שלא התאפשר לי לבדוק הנושא החלתי בחיפושים ומכל מקום היה נראה שמדובר על פניו במנוע של חיישן הלייזר LIDAR מכוון וכל האיפוסים למינהם לא עזרו ומכוון והגרסה הייתה מעודכנת.

הזמנתי מEBAY את המנוע במפרט הבא לאחר המלצה שראיתי בפורום בחול כי המנוע מתאים,

3V-12V Micro VDC Motor 3V-2700RPM 6V-4000RPM Model: RF-500TB-12560

הגיע המנוע, פירקתי את השואב והגעתי למנוע, לאחר פירוק המנוע המקורי חיברתי אותו לסוללה קטנה חיצונית והוא אכן לא עבד - בניגוד למנוע החדש שעבד בחיבור ישיר.

ההחלפה עברה חלק מלבד בעיה אחת שהיא שה "shaft" של המנוע שהזמנתי היה ארוך יותר מהמקורי וזה הפריע למכסה להיסגר על החלק, פתרתי את הבעיה בצורה מאולתרת והרכבתי את הרובוט שוב,

הבעיה עדין קיימת, עדין לא זזה רוורס :shocked:

האם יש למי מכם רעיון נוסף לבדיקה? אני לא חשמלאי ולא יודע האם הבעיה היא עדין המנוע או משהו חשמלי אחר,

האם יכול להיות שהבעיה היא בכלל חלשות? (השואב "מניע" וזז אבל מנסה למפות החדר וכושל בהודעה)

מכוון ואין שירות בארץ למוצר כי אני "פורע חוק" וקניתי אותו מחו"ל כולל תשלומי מס למיניהם האם אתם מכירים מישהו שיודע לתקן/לסייע בתיקון של הנייייטו שלי ?

אשמח לכל טיפ/הכוונה/סיוע

תודה !

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...