Windows 10 - עמוד 43 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

אני מאד נהנית!

מי שאוהב יופי- 10 יכול להוות נוחות יתירה כליפיו, יש לו אפשרות שינוי למצב של - מה שנהיה דומה לווינדוס שמונה, ועוד כמה ביצועים שאני בטוחה שהיה שווה למייקרוסופ ל'מכור'.

פעם שהדלקתי את המחשב,הוא כתב לי שגיאה חמורה, והוא הדליק עצמו, ותיקן את הדורש תיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא ציינתי, אבל המפתח של 8.1 שלי זה מפתח שדרוג שקניתי במבצע שדרוג שהיה ל8.

גם לי יש רשיון כזה ואצלי האפשרות לשדרג ל-10 לא מופיעה עדיין.

יש את האפשרות לשריין הזמנה, אבל כבר חודש שכתוב שם שהמחשב שלי עדיין לא מוכן לשדרוג ל-10 ושאני אמור לחכות שיוודאו שהמערכת שלי מתאימה.

יכול להיות שזה קשור?

אין לי שום חומרה לא סטנדרטית במחשב אז ההודעה הזו נראתה לי מוזרה.

דווקא בנייד שלי שבו אני יודע שיש בעיית תאימות חומרה, הכלי של מאיץ בי שאשדרג כבר ל-10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם מודיעים על "שגיאה חמורה" והם גם מטפלים בה בצורה חלקה-מה אכפת לי?! מי ייודע חוץ מהם מה זה שגיאה חמורה:)

אם יש שגיאה חמורה אני רוצה לדעת מה הבעיה כדי שאם אני יכול לטפל בה מהצד שלי אני אוכל לטפל בה כדי שלא תחזור שוב ולא אמשיך לקבל הודעות ״קרתה שגיאה חמורה, אבל אל תדאג טיפלנו בזה״

אני ממש שונא את הטרנד בזמן האחרון של להסתיר כל פיסת מידע אפשרית מהמשתמש כאילו זה כזה סוד שאם המשתמש היה יודע מה השגיאה שקרתה הוא יגרום לעולם להתפוצץ.

אם יש לי בעיה באחד הרכיבים במחשב שדורשת החלפה של הרכיב? מה אם יש לי התנגשות דרייברים? או אולי התקנתי איזה תוכנה שגורמת לקריסה של המערכת בשילוב של איזה פעולה מסויימת? אז כן הבעיה ״טופלה״ חד פעמית והמערכת עלתה, אבל אם אני לא אטפל בבעיה מהשורש זה ימשיך לקרות.

יש דרכים להציג שגיאות בצורה שהיא יותר user friendly אבל עדיין שתכיל את כל המידע שצריך למשתמשים מתקדמים כדי לטפל בה. להסתיר את השגיאה ולהציג הודעה של ״כן היה משהו אבל אל תדאג זה טופל, אתה לא צריך לדעת מה ואיך״ זה לא לעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש רשיון כזה ואצלי האפשרות לשדרג ל-10 לא מופיעה עדיין.

יש את האפשרות לשריין הזמנה, אבל כבר חודש שכתוב שם שהמחשב שלי עדיין לא מוכן לשדרוג ל-10 ושאני אמור לחכות שיוודאו שהמערכת שלי מתאימה.

יכול להיות שזה קשור?

אין לי שום חומרה לא סטנדרטית במחשב אז ההודעה הזו נראתה לי מוזרה.

דווקא בנייד שלי שבו אני יודע שיש בעיית תאימות חומרה, הכלי של מאיץ בי שאשדרג כבר ל-10...

אני שדרגתי ביום שיצא

פשוט אחרי תקופה, האקטיביזציה הפסיקה לעבוד. נאלצתי להתקין מחדש 8.1 ולשדרג.

אין לך מה לחכות לשדרוג, תכנס לאתר של , תוריד את ההתקנה ותשדרג "ידנית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים עשיתי את השידרוג לווינדוס 10. מאז הכונן החיצוני שלי (WD MY PASSPORT 1TB 3) איטי בצורה מחרידה. מהירויות העברה של 350kbps... בשנייה לפני השידרוג הכל היה בסדר. למישהו יש מושג מה קורה ואיך אפשר לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחבר לפורט אחר, לא עזר.

דרייברים אחרונים: אני לא מצליח למצוא דרייברים לצ'יפסט שלי (B75). הרצתי את ה- Driver Update Utility בשביל למצוא "אוטומטית", לא מצא כלום =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא לצ'יפסט שלי. כמו כן חיברתי אותו גם לפורט אחר שהוא 2 ועדיין זה מזעזע. אני אנסה יותר מאוחר היום לחבר למחשב אחר ולראות אם גם שם הוא מתנהג מוזר, אולי משהו בכונן עצמו נדפק משום מה =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במחשב אחר (windows 8.1) המהירויות מזעזעות ואפילו לנווט בתוך הכונן לוקח המון המון זמן. כנראה משהו שם נדפק בתהליך שידרוג משום מה. אפתח דיון חדש בנושא בפורום אמצעי איחסון כי לא נראה לי שזה רלוונטי לדיון על 10. רק ראו הוזהרתם, כנראה שעדיף לנתק כוננים חיצוניים במהלך תהליך השדרוג.

עריכה: למי שמתעניין ובמקרה שעוד אנשים יתקלו בבעיה: פתרתי אותה לחלוטין על ידי כך שהורדתי את ה- FIRMWARE UPDATER ועידכנתי את הקושחה. עובד בדיוק כמו מלפני השדרוג עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Change in Windows 10 build 10565 makes activation less of a headache - Windows Central

Up until now, those taking advantage of the free upgrade offer couldn't initially do a clean install because the free copy didn't include its own product key. This latest change essentially means that, when you upgrade a machine currently running 7, 8, or 8.1 with a clean install of 10, you'll be able to use your previous 7 or 8 product key to activate the OS.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שוב קורה לי. הפעם במחשב אחר.

עדכנתי ווינדוס 8.1 ל 10 על G50-80, וכל האפליקציות קורסות, כולל החנות. הן עובדות זמן מה מאז השדרוג (או ההתקנה הנקייה, לא משנה מה), ואז מתחילות לקרוס. ניסיתי את כל הפתרונות המוכרים למדע, כנראה, וכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שוב קורה לי. הפעם במחשב אחר.

עדכנתי ווינדוס 8.1 ל 10 על G50-80, וכל האפליקציות קורסות, כולל החנות. הן עובדות זמן מה מאז השדרוג (או ההתקנה הנקייה, לא משנה מה), ואז מתחילות לקרוס. ניסיתי את כל הפתרונות המוכרים למדע, כנראה, וכלום.

מה עם לפרמט את הדיסק, ואז להתקין נקי.

ואם באמת כלום לא עוזר, אז לדעתי מדובר בקובץ התקנה פגום או בדיסק בעייתי.

נשמע ממש כמו FUD אפילו בימי לא שמעתי על דברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...