Windows 10 - עמוד 11 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הוצאה והכנסה של העכבר עוזרת? ניסית לחבר אותו בחיבור אחר (נגיד בחיבור usb 2.0 ) שהוא של הצ'יפסט ולא של בקר צד שלישי מובנה בלוח?

ההוצאה של הUSB לא עוזרת. רק Restart. העכבר מחובר ללוח אם דרך USB2. זאת בעיה ידועה שהייתה (או עדיין קיימת) להרבה משתמשים, לפי חיפוש.

יכול להיות שתיקנו, כי לאחר עדכון לPRO צצה לי בעיה נוספת, של מסך שחור (ללא תצוגה). איך יכול להיות שכיבוי מסך והדלקתו מחדש פותרת את הבעיה?

לצורך העניין אני רוצה להדגיש 2 דברים:

1. יציאת פעמיים מאותו המחשב ל-2 מסכים כ-Duplicate.

2. לא קרה לי אף פעם במערכות הפעלה אחרות.

והבעיה שכפתור הSTART (הלוגו של WIN) לא עובד, קרה למישהו פה? זה משגע אותי, קורה לי גם בWIN10 וגם ב-WIN8.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בשדרוג או התקנה נקייה?

התקנה נקייה, נסיון שלישי, כשבכל הנסיונות קיבלתי שגיאה בסוף ההתקנה (לא זוכר מהי).

ואז עם הזמן עדכנתי לגרסאות הבאות עד שהגעתי ל10240.

ה-ISO נלקח מאתר Dreamspark.com מחשבון סטודנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי איזשהי גרסא דיי מזמן (נקייה) אבל היו לי המון בעיות. עד שבזמן מסויים לא הצלחתי אפילו לעדכן

ממליץ לך להתקין נקי את הRTM ורוב הסיכויים שכל הבעיות שלך יפתרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור דומה - שדרוג מ 8.1 היה מלווה בבעיות (עיין כמה הודעות לפניך) שנפתרו בהתקנה נקייה של 10240.

איפה ניתן להוריד 10240? אצלי בDREAMSPARK יש עדיין גרסה של 10 Pro Insider

Preview 10074

עריכה: רגע. לא הבנתם אותי נכון. בשום אופן לא שידרגתי משום מקום. יצרתי Partition חדש, פירמטתי, ושמתי עליו את הISO מDOK שהיה אצלי (10074 שליווה אותי עם שגיאות, ואז עדכנתי פה ושם עד שהגעתי ל10240).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבע האדם לחפש חידושים.

לא נראה לי שתקף כאן.

אם ניתן להוריד אותה בעדכונים, סימן שיכלו לקרוא לה גם 7 ו/או 8, ופשוט לטעון שהחילו אותה על כלל המכשירים.

מה גם שמעתה, זה נשאר השם הקבוע.

לפחות עד שהמכונה השיווקית תרצה לשנות את השם.

עוד 10 שניות בבבוט זה שטויות.

רצוי שהאדם יסתכל מסביבו, מאשר לתוך מראה שחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...