Windows 10 - עמוד 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא.

אני חושב שזו הסיבה שאיני יכול להפעיל ישומי מטרו. כאשר אני נכנס לחנות (היא כן עובדת) מופיעים עדכונים לכל היישומים, וכאשר אני מנסה לעדכן כתוב לשניה "משיג רישיון" ואז מופיעה שגיאה.

אם מייקרוסופט ימשיכו עם שטויות דומות סיכוי סביר שאני ממשיך עם 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי תוכנית הinsider נגמרה. אנשים שהיו כבר מאוקטבים כאשר גרסא 240 יצאה נשארו מאוקטבים אבל insiderים חדשים לא יכולים להיכנס.

או שזו פשוט תקלה זמנית (תוקף המפתח נגמר למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית נגמרה, רק מי שבפנים נשאר. אני יכול להצטרף לתוכנית אחרי ההתקנה, זה לא עוזר לאקטיבציה.

זה פחות אכפת לי. היישומים לא עובדים לי, וזה כבר די עולה על העצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן צודק.

Refresh כולל מחיקת קבצים והגדרות פתר את הבעיה. כעת רק 3D Builder קורסת ולא ניתנת לעדכון מהחנות. אין לי תכנון למדפסת בקרוב, הסרתי אותה.

בעיית הכניסה החוזרת לאחר יציאה הסתדרה גם היא.

מטופש קצת שהם מתכננים שדרוג כולל מווינדוס 8, ואנשים הולכים להתקל בבעיות כאלו עד להתקנה נקיה...

אקטיבציה עדיין לא עובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. תשמעו, אתם יכולים לקרוא לי בנאדם שלילי, טרול, Whatever. אבל לא יתכן שלאחר שאני משדרג לגרסה "הסופית" של מערכת ההפעלה (Windows 10 pro), ולאחר הדלקה של המחשב, שום דבר לא קורה כמה דקות. לאחר ששמתי לב שהדיסק שלי הפסיק להיות "פעיל", התחלתי לחשוד שמשהו כאן לא בסדר.

מסתבר, שלאחר שכיביתי את המסך, והדלקתי אותו שוב, הופיע המסך של מערכת ההפעלה 10.

לא יתכן שכל פעם שאני מדליק את המחשב ועובר למערכת ההפעלה החדשה, שכביכול כבר מוכנה, שיהיה לי 50-50:

1. או שלא יהיה לי עכבר עד ה-restart הבא.

2. או שלא תהיה לי תצוגה בכלל.

ושוב, אף פעם, ואני משתמש כל החיים שלי במערכות הפעלה של מייקרוסופט, אף פעם לא קרו לי באגים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך איזו קונפיגורציה מיוחדת (דואל/טריפל בוט? )

Uefi או legacy?

יש לי טריפל בוט:

Win7 שמלא בוירוסים ותכלס אני כבר לא משתמש בזה

Win8.1 שזאת שאני משתמש בה כרגע

Win10 שמשום מה החליט לשים את הבוט כברירת מחדל לאחר ששדרגתי אותו לPro (מי ביקש ממנו?)

אני חושב שזה על Uefi (התפריט הצעבוני לא השחור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה על 10240? זה קרה גם בגרסאות קודמות? כל מערכת נמצאת על partition אחר?

Fast boot מופעל בביוס?

היי. כן, אני על 10240. עכבר נעלם עד Restart הבא, קרה בכל הגרסאות. הבעיה עם המסך זה משהו חדש. כל מערכת נמצאת כמובן על Partition אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...