מנסה להתחבר אלחוטית למגביר טווח שהגיע עם הסלקום TV ולא מצליח. רעיונות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להתחבר אלחוטית למגביר טווח שהגיע עם הסלקום TV ולא מצליח. רעיונות?

oceans68

Recommended Posts

התחברתי לסלקום TV

ראוטר מודם של בזק בממ"ד. ( חדר עבודה עם מחשבים מחוברים ישירות לראוטר.)

מסלקום שמו לי מגביר טווח מחובר לראוטר ישירות בממ"ד + מגביר טווח בסלון שמחובר לממיר בכבל.

( האמת חיברתי אותו בכבל לראוטר ישן שישמש כרפיטר בסלון כי אליו מחובר גם מחשב HTPC בכבל ולכן הממיר והמחשב בסלון מחוברים בכבל לראוטר שמתפקד כרפיטר והרשת עובדת מצויין כמעט כמו גלישה בחיבור קווי לאחר בדיקת מהירות. )

אני רואה את הרשת וה 2.4 G יש במגביר טווח מדבקה מאחור עם סיסמא ך ול 2.4G אני מכניס ולא מצליח להתחבר.

גם הרפיטר שאני רואה את הרשת WIFI שלו לא מצליח להתחבר ממכשיר כבעבר עם הסיסמא הישנה/קיימת של הרשת הביתית.

אשמח לעזרה בנדון. התקשרתי לסלקום.... אמרו שלא ניתן להתחבר עם מכשיר סלולרי בWIFI לרשת של המגביר טווח... נראה לי לא הגיוני. או שאני טועה?

מצרף את התמונות של המגביר טווח שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבנה הרשת שלך אינו ברור לי. תוכל לצרף שרטוט שלה - כלומר איך הדברים מחוברים האחד לשני?

הרשת שלי בנוויה כך. כמו בשרטוט המצורף. ( בעבר הרפיטר בסלון היה מחובר לקופסא של היס VOD שהיה לה חיבור רשת פנוי והכל הלך מצויין. מכשירים בסלון זיהו את הרשת של הרפיטר עם הסיסמא הכללית של הרשת הביתית. עם אות חזק כמובן.

כיום ללאחר שהרפיטר מקבל את הרשת ממגדיל הטווח שבא עם הסלקום TV רואים את הרשת שלו במכשירים אך הסיסמא הכללית של הרשת הביתית לא עובדת, וגם לו הסיסמא שרשומה על מגדילי הטווח שבאו עם הסלקום TV

כמובן שהם מתחברים לרשת WIFI של הראוטר בממ"ד אך עוצמת האות נמוכה בסלון כמובן.

לא ברור לי מדוע הסיסמא של הראוטר הישן בסלון/הרפיטר שהוגדרה כאותה הסיסמא של הרשת דרך הראוטר הראשי לא עובדת. כאילו שאם הוא מקבל את הרשת ממגדילי הטווח שהותקנו ע"H סלקום TV הסיסמא שונה.

יש 3 מגדילי טווח שבאו עם הסלקום TV :

1. בחיבור קווי לראוטר/מודם של בממד

2. בסלון - מקבל את האות האלחוטי/WIFI שלו ממגדיל הטווח הראשון שבממד

3. בחדר השינה - מקבל את האות/WIFI כנ"ל מהראשי שבממ"ד

כל מגדיל טווח כזה הוא dual band. ולכל אחד מהם מדבקה מאחור עם סיסמא ל2.4GHZ ול 5GHZ ובכל מגדיל הסיסמא שונה.

ניסיתי להכניס את הסיסמאות במכשירים הסלולרים בחיבור לWIFI של המגדילים שרואים אותם בזיהוי הרשת במכשירים הסלולרים/טאבלט. אך ללא הצלחה.

גם בזיהוי הרשת של הרפיטר ניסיתי להכניס את הסיסמא שהוגדרה בעבר שעבדה. וגם את אלו של מגדילי הטווח שמופיעים במדבקות מאחור. אך ללא הצלחה.

עריכה***

במדבקה מאחור על :מגדילי הטווח" שמסומנים בתרשים כתוב שזה WIRELESS REPATER ולא AP האם זה אומר שלא ניתן להתחבר אליו ישירות על ידי מכשיר סלולרי/WIFI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ה-3COM הישן מחובר לריפיטר? האם ב-3COM מבוטל מנגנון ה-DHCP? איזה כתובת IP מקבל הטבלט? מה כתובת ה-IP של ה-6850?

ה3COM הישן מחובר לרפיטר דרך כבל וממנו מקבל את הרשת ( לא דרך האנטנות WIFI שלו...). וכן, מבוטל ה DHCP.

ה6850 הוא 10.0.0.138

הטאבלט וסלולרים מקבלים 10.0.0.12, 10.0.0.15, 10.0.0.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרפיטרים של יש ממשק ניהול משלהם, בדקת מה הולך בהגדרות שם?

תסתכל על המדבקות, רשומה כתובת IP וסיסמת כניסה.

בדקתי וניסיתי להיכנס. גם דרך הIP שהראטור נותן להם.

בכל מקרה איכשהו הסתדר..... נראה לי בגלל שלחצתי על כפתור הWPS ברפיטר של .

הרשת של ה3COM הישן זוהתה ונכנסתי אליה שוב עם הסיסמא הראשית של הרשת שהוגדרה בו.

וגם הצלחתי להתחבר לרפיטר של ב 5GHZ עם הסיסמא.

כנראה כפתור ה WPS מאפשר סנכרון עם הרפיטר של ....

תודה כל אופן על כל התגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...