צריך מכשיר סלולרי ש- Waze יעבוד בו מצוין. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מכשיר סלולרי ש- Waze יעבוד בו מצוין.

ProDude

Recommended Posts

תרשה לי לתקן אותך, בתור אחד שרצה להתקמצן ולחסוך קניתי מכשיר סיני ממש זול ולא מוכר של THL דגם L969 התלהבתי מהמפרט הטכני אבל ה WAZE לא עובד בו כמו שצריך!

ה שלו לא תקין, מזייף לחלוטין, באמצע הניווט ה WAZE משנה את המסלולים ללא הכרה ומראה אותי כאילו אני בעיר אחרת בכלל, אז חוויתי על בשרי שכן צריך להשקיע בסמארטפון

מתקדם ומשוכלל שבו ה יתפקד נורמלי ולא לחסוך, אני חסכתי ואכלתי אותה.

דיברתי מבחינת כוח העיבוד.

אם קנית מכשיר ספציפי שה- שלו תקול (!!) זה לא אומר שהמכשיר לא מסוגל להריץ את וויז. הוא מסוגל ועושה את זה בקלות ובלי למצמץ. אם התקלקל לך מודול ה , שלח אותו לתיקון. זה בכל מקרה לא קשור לתגובה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשמחו לשמוע, ה-Waze עובד עכשיו מצוין בגלאקסי 3. הבעיה הייתה, שמהיום הראשון שהוא הגיע אליי שמתי עליו מגן ממתכת שעוטף אותו גם מהצדדים.

הוצאתי אותו וה- עובד מצוין ב- עכשיו!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לתקן אותך, בתור אחד שרצה להתקמצן ולחסוך קניתי מכשיר סיני ממש זול ולא מוכר של THL דגם L969 התלהבתי מהמפרט הטכני אבל ה WAZE לא עובד בו כמו שצריך!

ה שלו לא תקין, מזייף לחלוטין, באמצע הניווט ה WAZE משנה את המסלולים ללא הכרה ומראה אותי כאילו אני בעיר אחרת בכלל, אז חוויתי על בשרי שכן צריך להשקיע בסמארטפון

מתקדם ומשוכלל שבו ה יתפקד נורמלי ולא לחסוך, אני חסכתי ואכלתי אותה.

הצעצועים האלה בדיוק נופלים על הדברים הקטנים האלו. מבחינתי חבל על ההתעסקות מראש. סביר להניח שפה ושם יש "עותקים" מוצלחים של המכשירים, אך הסבירות לכך היא לא משהו.

מעבר לעניין ה Q.C הכושלת (עד ללא קיימת כלל), פריקים של רמות קרינה לבטח יופתעו לגלות כמה סטיות יש בין מכשירים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...