Logitech G710+ .vs. Corsair Vengeance K70\RGB - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech G710+ .vs. Corsair Vengeance K70\RGB

furyanaor

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה קבלו עדכון לחוות הדעת לאחר שימוש יום יומי;

לצערי הפלסטיקה של המקשים היא ברמה הנמוכה ביותר.

יש לי איזה עניין עם העכבר שלי אז חזרתי לעכבר לוג'יטק הישן הפשוט זה עם חוט והלייזר מהאילו שמקבלים עם המחשב

מיד בשנייה שהשתמשתי בו נזכרתי מה גרם לי להחליף אותו להוציא 400 שקל על עכבר אחר

הפלסטיקה של לחצניי העכבר הזולים של לוג'יטק בנויים מפלסטיק זול שכזה שהשמן שאצבע מפרישה מצטבר עליו בצורה כזו שהמקש הופך להיות חלק ולא נעים.

כנ"ל מקשי המקלדת (בעיקר WASD). לאומת זאת בעכבר החדש שרכשתי יש ציפוי גומי פלסטי שכזה (כמו הגב של הנקסוס 5) הציפוי הזה הוא הכי טוב בעולם מהבחינה הזו.

הבנתי שגם עכברי הפרימיום של לוג'יטק מכילים את הציפוי הזה, אז למה שהמקלדת לא ? או לפחותת חספוס כל שהו? זה פשוט מקש גרוע. הפלסטיקה של המקלדת בלפטופ טובה יותר.

אם כל זה לא מספיק אז החריטה בעברית מורגשת בגסות ובשימוש ממושך זה גורם לכרית האצבע תחושה לא נעימה כלל, אני מוצא את עצמי חופר וממש את הגימור הגס השם.

אמנם זה מאוד מינורי אבל מורגש בהחלט ביחס לשאר פלסטיקת המקש החלקה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאוץ'. עוד יותר מזל שלא קניתי אותה. ה- ממש טובה מהבחינה הזו, המקשים מרגישים כמו גומי אטום כזה, לא מרגישים זיעה או לכלוך אצבעות, שילוב חומרים פשוט מוצלח. מה שכן, אולי הייתי הולך על סוויטצ'ים שהם לא Black בפעם הבאה, למרות שאני מחבב את 'כובד' המקשים (בטח יעזור כמו שצריך ב-Witcher 3.)

אגב, איזה עכבר קנית בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאוכזב מהסוויטצ'ים החומרים, מרגיש לי כמו סתם לחיצה רגילה. כנראה שפעם הבאה אלך על אדום אם בכלל על מכני.

עכבר נדמה לי שG502 זה הכיוון. לא סגור על זה עדיין. למה יש הצעות מעניינות ? פתוח גם ליד שניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? יש בזה משהו. לא בטוח שהייתי הולך על מקלדת מכנית בכלל כיום. אני כותב בעבודה על מקלדת ממברנה סטנדרטית בשקל וחצי ואני כותב מהר יותר ובצורה נוחה יותר מאשר המקלדת ה'יוקרתית' בבית. מה שכן, שווה לחזור על זה שההרגשה של המקלדת של היא באמת כמה דרגות מעל כל מה שהשתמשתי בו עד עכשיו.

אתה כבר יודע מה דעתי על ה-G502, אז אין מה לחזור על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G710+ יש עליה הרבה ביקורת, בעיקר על המקשים הזולים והתאורה.

K70 - מצויינת, אבל יקרה עם דרייבר בוסר (שמשתפר מיום ליום! הם באמת מנסים שם בקורסאיר)

רק רוצה לציין, הדמיון בין ה-K70 ו-K95 לגרסאות ה- הוא רק במראה, מדובר במקלדות שונות לחלוטין מבפנים והן עברו עיצוב מחדש. רוב הבעיות של מקלדות אחרות של קורסאיר (ובטח של אלה ישנות כמו ה-K90) לא תקפות לחדשות כלל וכלל.

לדים נשרפים ב- הם נחלת העבר, התאורה מחווטת באופן שונה לגמרי, ככה שהם מוגנים מ-ESD (לדים במקלדות לא נשרפים כי עבר זמנם, זה בדרך כלל בגלל פולס אלקטרוסטטי ששורף אותם בגלל תכנון מסוים)

אני חסיד של Ducky, מקלדות בנויות כמו טנק, ללא דרייבר - אבל אין לזלזל בחכמת הבקר המובנה בה. והתאורה, או התאורה. לא סתם קוראים להן Shine

השתמשתי ב-Shine 2 ו-3 (כרגע עם 3) ואני מבסוט, שתיהן עם סוויצ'ים חומים.

אני צריך לקנות O-רינגים באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעין כרית למקש, מרפד את הלחיצה כדי שהיא תישמע פחות מתכתית ותפיק פחות רעש. זה גם מקצר את אורך הלחיצה ומעניק לה תחושה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...