Logitech G710+ .vs. Corsair Vengeance K70\RGB - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech G710+ .vs. Corsair Vengeance K70\RGB

furyanaor

Recommended Posts

לא נראה לי :undecided:

אם המצב גרוע עד כדי כך מבחינתך נסה אולי למכור כדי למזער נזקים וקנה משהו אחר.. (אם הייתי נופל עליך לפני כמה חודשים יש מצב שהייתי קונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח אז תגיד, למה אתה חוסך?

למען הסר ספק אני מחפש אלטרנטיבה לG710+ המאכזבת.

האם תכנות התאורה נשמר בזיכרון המקלדת או שחייבים תוכנה פועלת ברקע 24\7 ?

האם יש הגדרות שמתאפסות להן לאחר כיבוי המחשב?

האם מקשי המקרו יודעים לקלוט 2 פעולות שונות כאשר לחיצה אחת זה פעולה A ולחיצה שנייה זו פעולה B ?

רעש ?

תחושה ? זה מקש אדום ??

איכות חומרים וגימור ?

גלגלת ווליום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשמור פרופילים בזיכרון של המקלדת

אני לא משתמש בזה אלא נותן לתוכנה לעלות

ההגדרות נשמרות בתוכנה במחשב ככה ששום דבר לא מתאפס

לא בדקתי את עניין המקרו ... זה פחות העניין שלי

אני עם סווצים אדומים

האיכות חומרים מרגישה טובה ... זה מתכת ולא פלסטיק

גלגלת ווליום לא משתמש אבל אפשר לשנות כל מקש שקיים על המקלדת ללא יוצא מן הכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצירה של פרופילים ותאורה היא יחסית מורכבת וצורכת השקעה וזמן ללמוד ... מה שכן יש הרבה פרופילים מוכנים שאפשר להוריד מהפורום של קורסאיר שעובדים די טוב

הפעולה היחידה שצריך לעשות היא בתוכנה ... לא משהו מסובך פשוט קליק ולשמור במקלדת ... כמה זה עובד? לא בדקתי

אני עם סוויצים אדומים

ממליץ לך להסתכל על ביקורות מקיפות ברשת + על המנואל המפלצתי כדי להבין כמה פי'צרים יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני תיארתי לעצמי שזה מה שעושים שם עם התכנות של הRGB

השאלה היא האם פרופיל התאורה נשמר במקלדת עצמה (כלומר כשאר אחבר את המקלדת למחשב אחר ללא התונכה עדיין יהיה לי את הפרופיל האחרון שהגדרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההזמנה אך אני בקצה אחר של ארצנו הקטנה, אאלץ להסתפק בסיכום קצרצר מהבדיקה שתבצע לכבוד נושא זה =]

ממתין בכיליון עיניים, הייתכן שזה מה שיטה את הכף ואגרום לי לבצע את המהלך המיוחל. רק היכן משיגים עם עדיפות לעברית??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז השמירה לזיכרון של המקלדת מאד פשוטה ... רק קליק ימיני על הפרופיל ולשמור ... לא בדקתי האם זה עובד עם כמה פרופילים אבל הוא ישר עולה איך שהמחשב נדלק (חוץ משניה אחרי הפוסט שהמקלדת נכבדת לגמרי ונדלקת ישר אחרי)

יהיה לך מאד קשה ולדעתי לא תצליח למצוא K70 עם חריטה ... מבדיקה שלי עדיף לוותר על התענוג שעולה הרבה וגם האפקט של האור אולי לא יצא טוב (למרות שהלדים של קורסאיר בנויים בצורה שונה מכל השאר ... הלד נמצא בבסיס שהוא שקוף לגמרי)

אם תרצה עוד מידע בכיף ... מוכן גם בטלפון אם זה יהיה יותר קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שאני בעניין פשוט אני לא רואה את עצמי מוכר את הלוג'יטק וממתין חסר כל עד שתגיע אליי בהזמנה (ואם לא תגיע?!) .. .

טקטיקה שונה היא לקנת ורק אז למכור, אני עשוי להיתקע ולהיקלע למצב לחץ עם 2 מקלדות ביד חח...

אילו היה להשיג בארץ סביר שהייתי רגוע יותר בקשר למהלך..

סך הכל המקלדת שמעת כמו בדיוק מה שחיפשתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...