הוספת לדים למארז - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת לדים למארז

ido135

Recommended Posts

הבעיה אינה חום (סרט לדים לא מתחמם משמעותית), אלא שאיזולירבנד מ PVC מתכווץ ומאבד את ההדבקה וכו' אם הזמן. בסוף הוא יפול בתוך המארז ביחד אם הסרט לדים על חומרה אחרת, ויגרום לקצר במקום למנוע קצר...

אם אתה רוצה את הסרטי לדים האלה תזמין אותם, וכשיגיעו תסתכל עליהם - יכול להיות שהם בעצמם כבר מבודדים מספיק ולא תצתרך להוסיף כלום

אם כן צריך בידוד נוסף (שהסרט לא יקצר בטעות מהקצה החתוך למארז וכו), אני מעדיף להשתמש בפולימיד - הוא חומר נפוץ בשימושים מקצועיים באלקטרוניקה, וגם אחרי הרבה זמן נשאר בדיוק כמו שהיה ביום שהדבקת אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא עדיף לקנות פתרון מוכן כמו HUE ?

צודק אבל איפה אני מכניס את הקופסא המרובעת הזאת ובתמונות באיבי אין של הרצועות לדים עצמם ורק של הקופסת בקרת שליטה

והלדים שמגיעים עם הקופסא הזאת מוכנים לשימוש ולא צריך להוסיף פולימיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד בדרך כלל לא מוסיף כלום בכל מקרה

יש סרטי לדים שהבידוד שלהם עצמם מספיק, ויש כאלה שהוא דק מידי והקצה החתוך של הסרט וכו' יכול להילחץ ולגעת במארז. זה מקרה נדיר, אבל אם הוא קורה הוא יכול לעשות נזק גדול בתוך המחשב אז למה לא למנוע מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל סרט לדים יש בידוד כלשהוא - ואם תעצום עיניים ותדביק אותו למארז כמו שהוא כנראה שלא יקרה כלום

אבל אם יש מקום אחד לא מבודד שבטעות יקצר (למשל : בקצה שבו הסרט חתוך), יכול לקרות נזק לחומרה בתוך המחשב. לכן אם רואים שהבידוד על הסרט לא בדיוק מלא, הייתי בהחלט מוסיף פס פולימיד על המארז ליתר ביטחון - ובטח אם גליל של זה עולה 5 ש"ח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שהדבק מאחורה של הלדים יוריד מהצבע של המארז המארז חדש קצת פחות מחודשיים קניתי את המחשב וזה לא נעים יהיה לראות צבע מקולף וואלה במארז הקודם הג'נרי לא היה לי אכפת לעשות את זה כי הוא גם ככה היה לא איכותי

מאיפה ניתן לקנות פולימיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של הבידוד מדאיג מאוד אתה הוספת בידוד ששמת את הלדים בתוך המארז?

הקופסא של הבקר שליטה עם הרצועות לדים עולה 140 שקלים באיבי מחיר לא ממש גבוה והקופסא יושבת במפרץ כונני 5.25

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא השתמשתי בשום בידוד פשוט ניקיתי את האיזור מאבק והדבקתי את הסטריפ ... אבל ואבל גדול קח בחשבון שהדבק שלהם ממש לא חזק ... אני כבר מוצא מקומות שהם מתחילים "להתקלף" אז כל מה שבינארי אמר גם צריך לשקול

לגבי בקר אין לי מושג ... אני משתמש במפסק מאחורי המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבהק הלא חזק הוא סיבה להשתמש בפס לדים "מוגן מים" - שמבודד בפלסטיק שקוף מקדימה. הבידוד השני הוא על הצד האחורי של הסרט, בין נקודות החיתוך/הלחמה הכמעט חשופות (חוץ מהשכבה של הדבק) על הסרט והמארז המתכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללדים יש את הדבק שלהם. אם אין נקודות מגע חשופות שיכולות לקצר, אתה מדביק אותם על המארז בלי פולימיד ובלי כלום. אם יש, אתה מדביק פס פולימיד מבודד על המארז, ועליו מדביק את סרט הלדים כך שהפולימיד יפריד בינו למארז

עדיף להדביק את הלדים כלפי מטה

עדיף להדביק את הלדים בכיוון שהם יאירו על החומרה ולא לתוך הקיר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסוג - אבל אם תחפש אוליי תמצא אפילו קצת יותר זול

העובי (מיקרון) לא קריטי, הפולימיד יכול לעמוד במתחים הרבה מעל 12V אפילו בשכבה דקה

הרוחב (mm) - כזה שתוכל להדביק עיו את הסרט לדים ויהיה רווח מכל הצדדים, כלומר קצת יותר רחב מהסרט לדים עצמו. לא צריך רוחב ענקי

בכל מקרה אוליי הוא יהיה מיותר בסוף, תן ללדים להגיע ותראה מה יש שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...