מחשב ב-6000 ש"ח לתוכנות כבדות / גיימינג עם OC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ב-6000 ש"ח לתוכנות כבדות / גיימינג עם OC

N3D

Recommended Posts

שלום, אשמח לעזרה! הנה השאלון:

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 550

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכת וידאו \ גרפיקה \ משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). Premeire \ Lightroom \ Photoshop

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: Visual Studio \ Virtual PC \ 3DsMax

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. BF3, GTA V, Far Cry 4

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יהיו 2X1080p וראשי 1440p

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוני-גבוהה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. ללא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? # קיימים: כוננים מכניים (למטה) וספק כוח SeaSonic X760 760W

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כן, OC בינוני

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, SSD נוסף ואולי תוספת זיכרון

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

לקבצים הגדולים כרגע יש ברשותי 2 כונני 2TB סאטא 6 גיגה.

הרעיון הוא לחבר אותם ב- RAID 0 ומע' הפעלה \ תוכנות על SSD.

(גיבוי יהיה למחשב אחר דרך ה-LAN)

התקנתי בקיר 2XCAT6. השאלה היא האם אפשר לנצל את זה להעתקת קבצים?

לפי מה שהוא כותב אחרי הצילום מסך: http://www.cinevate.com/blog/confessions-of-a-10-gbe-network-newbie-part-5-smb3

אפשרי בוינדוס 8.1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום פותח האשכול,

את האמת שאין לי מושג מה זה 2XCAT6, כמו כן הקישור ששלחת שבור. בכל מקרה,

- דווקא אמליץ על RAID 1, הוא קצת יותר איטי אך יותר בטוח במקרה של איבוד קבצים. בחירה שלך בכל מקרה.

- מאחר ולא ציינת מקום שממנו תרצה לרכוש, אמליץ על רכישה מKSP. שים לב שיש להם סניפים ברחבי הארץ.

*תבקש מהחנות לחבר את 2 המאווררים.

* הכרטיס מסך מגיע עם כמה יציאות:

2 DVI

1 HDMI

1

שים לב שזה מתאים לחיבורים במסך שלך.

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790K 4.0Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Scythe Ashura Shadow SCASR-1000SE 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z97X-SLI LGA1150, Intel Z97, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Aegis 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX970 4GB STRIX OC DirectCU II GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec Three Hundred TWO Mid Tower Gamer Black 1

מאווררים וגופי קירור: מאורר למארז Scythe Slip Stream 120mm Case Fan 1900 RPM 2

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 5860 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מס הערות:

המארז לא יתאים לדרישות השקט. מהחנות הנ"ל עדיף אנטק P100 שכולל בידוד אקוסטי. או פרקטל R4 או ננוקסיה DS1 שהם טובים יותר, אם זה מחנות אחרת.

מאוורר מארז של 1900rpm זה רועש, גם אם מורידים את המהירות. כאשר נדרש שקט, לא ממולץ למארזים מאווררים של יותר מ-1300 וגם אז צריך להוריד את המהירות ל- 500-800 לפעולה שקטה. המאוורר במפרט הוא טוב, רק שצריך אותו במהירות מקסימלית נמוכה יותר: דגם ה-1200 או 800. עדיף ה800 אם לא מתכוונים להתעסק עם הורדת מהירויות.

הכרטיס מסך אמנם שקט, אך הMSI מסדרת גיימינג אפילו קצת יותר שקט לפי הביקורות, וגם פחות יקר.

הקירור לא רע, אך אם נכנס לתקציב, הייתי מחליף לנוקטואה U14S או D14 שמלבד פעולה שקטה מעט יותר, המאווררים שלהם בעלי אורך חיים הרבה יותר גבוה יחסית למאווררי Glide Stream שיש בScythe.

אם אני מבין נכון, מבקש המפרט מעוניין בSSD אחד.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

[TABLE]

[TR]

[TD]BX80646I74790K.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Intel[/TD]

[TD]BX80646I74790K[/TD]

[TD]מעבדים - Socket LGA1150

BX80646I74790K - Intel - i7-4790K Quad core CPU - LGA1150 - 4.0 GHz - 8MB cache - 22nm - 88W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1250Mhz - Devil’s Canyon Series - Box...

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪1776/1740[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Z97-EXTREME3.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]ASRock[/TD]

[TD]Z97-EXTREME3[/TD]

[TD]לוחות אם - LGA1150

Z97-EXTREME3 - ASRock - Socket LGA1150 CPU - Intel Z97 chipset - Dual channel DDR3 up to 3100 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI, HDMI video outputs - 2 PCI Express x16 slots - 8-channel audio - S/Pdif - Intel Gi...

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪675/662[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]0514-012TB0x2.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Zeppelin[/TD]

[TD]0514-012TB0x2[/TD]

[TD]זכרונות - - לנייח

0514-012TB0x2 - Zeppelin - 16GB (2x8GB) 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty[/TD]

[TD]₪708/694[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]GTX-970-GAMING-4G.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]MSI[/TD]

[TD]GTX-970-GAMING-4G-PC[/TD]

[TD]כרטיסי מסך - PCIe

GTX-970-GAMING-4G-PC - MSI - GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - HDMI, Dual DVI, DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks up to 1279/7010 MHz - Gaming Series - Twin Frozr V Cooling - With new PC Only...

בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪1910/1872[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]CT128MX100SSD1.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Crucial[/TD]

[TD]CT256MX100SSD1[/TD]

[TD]דיסקים קשיחים ו - - SATA

CT256MX100SSD1 - Crucial - 256GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/330 MBps Read/Write...

במלאי - שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD]₪571/560[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]4260285291005.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]NANOXIA[/TD]

[TD]4260285291005[/TD]

[TD]מארזי מחשב - ATX מארז

4260285291005 - NANOXIA - Deep Silence 1 Dark Black NPS...

שנה אחריות[/TD]

[TD]₪646/633[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]SCKTT-1000.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Scythe[/TD]

[TD]SCKTT-1000[/TD]

[TD]פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCKTT-1000 - Scythe - Scythe Kotetsu...

שישה חודשי אחריות[/TD]

[TD]₪211/207[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]GH24NS95.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]LG[/TD]

[TD]GH24NSB0[/TD]

[TD]DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black (GH24NSC0)...

שנתיים אחריות[/TD]

[TD]₪81/79[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]SERVICEFORUM.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Plonter[/TD]

[TD]SERVICEFORUM[/TD]

[TD]שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...[/TD]

[TD]₪1/1[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

6579.00 / 6447

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

המחיר אינו כולל משלוח

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=17956

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מחזק את המפרט, אך אני בספק אם הננוקסיה הנ"ל שווה את ה-650 ש"ח הללו. R4 שעולה כמעט 100 ש"ח פחות גם יתן את המענה הראוי, ואפילו P100 שעולה כמעט 200 ש"ח פחות יכול להספיק.

לגבי ה-CAT6, איני רואה כיצד זה והמדריך שצירפת קשורים אליך, שכן זה קשור לחברות/עסקים. תקן הכבל אומנם מאפשר העברה מקסימלית של 10 ג'יגה-ביט לשניה, אך כרטיס הרשת בלוחות-אם של מחשבים סטנדרטיים (לא שרתים) וכן ראוטרים בינתיים לרוב תומכים עד 1 ג'יגה-ביט. אם אתה רוצה לבצע שיתוף קבצים מהיר בין מחשבים באותה הרשת, תוודא שכל החומרה תומכת (במקרה שלך, ההגבלה היא ככל הנראה על 1 ג'יגה-ביט לשניה), ואיני רואה שום סיבה שלא תוכל לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני יודע ואין ספק שהR4 מספיק. אבל בפלונטר הDS1 יותר משתלם מהR4, בגלל התמחור. ההפרש ביניהם עומד על כ-50 ש"ח והמאוורר הנוסף שיש בננוקסיה ועוד מס' יתרונות, מצדיקים את ההפרש (אם מוסיפים עוד מאוורר לR4 זה כבר עובר את המחיר של הDS1 שמראש מגיע עם 3 מאווררים). בTMS למשל, ההפרש גדול יותר ואז כבר באמת צריך לשקול את האפשרויות, עם עדיפות לR4 בגלל המחיר.

עכשיו אני רואה שיש את הR4 בצבע לבן בפלונטר במחיר 565 ש"ח, אם הצבע יתאים. זה דבר חדש כי זכור לי שהשחור ולבן היו תמיד במחיר דומה. השחור לעומת זאת עולה 614 (כ-30 ש"ח פחות מהננוקסיה).

P100 גם יכול להספיק, אך אם יש את התקציב לדעתי עדיף לשדרג לR4 או DS1, שיש להם מס' יתרונות שלדעתי מצדיקים את המחיר. את הP100 אני ממליץ בד"כ למי שצריך מארז טוב ושקט אך התקציב לא מאפשר את הפרקטל או ננוקסיה או שאין אותם במלאי בחנות.

לשיקולו של פותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחירה ב302 עם 2 1900RPM הם בשביל הRAID, אני מניח שאתה יודע כמה חום מוציא דבר כזה.

הכרטיס מסך של Asus בעל טכנולוגייה שקטה שמכבה את המאווררים בזמן מנוחה, לפי דעתי זה שווה כל שקל. שלא נדבר על הצינורות הקירור המובנים בכרטיס.

ע"פ ביקורות הShadow הוא שילוב מעולה של ביצועים ושקט, אני עדיין חושב שהוא עדיף על כל אחד אחר בתקציב (חוץ ממאווררי Be Quiet!).

בכל מקרה המפרט שלי נבנה מKSP, אתה לא יכול להשוות מפרט אחר מפלונטר מבחינת מלאי ומחירים.

תוכל לחסוך קצת כסף ולבחור בלוח אם משומש: http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GA-Z87X-UD5Hu〈=heb&cart=142148325154400542

אני לא תומך באמינותם על Zeppelin, ובמיוחד לא באחריות לכל החיים שלהם. נחש מה, חברה כזו קטנה יכולה להיסגר ברגע, והופ נגמרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מאווררי סליפ סטריפ הם לא סדרה מוצלחת במיוחד של scythe, שכן באותו RPM הם רועשים יותר מסדרת האס-פלקס שלהם. סליפ סטרים ב-1900 סל"ד היא טעות נוראית בכל מקרה.

- לא מבין למה הצעת את ה-RAID 1, כאשר פותח הדיון רוצה רייד RAID 0 שהוא בעל מטרה אחרת לגמרי. RAID 1 הוא לא בדיוק מערך גיבוי, כי אם אתה מוחק משהו בטעות מכונן אחד, הדבר נמחק גם מכונן אחר, בשונה מגיבוי אוטומטי/ידני.

- הכרטיס של גם כן כולל מאווררים שלא עובדים במאמץ וכן שליטה נפרדת על כל מאוורר. היתרון היחידי של הסטריקס זה שהוא כולל פלטה אחורית, אך בפועל זה לא נותן משהו. יש המון סקירות ברשת וראונדאפים של מגוון כרטיסי GTX970, מציע לך לעבור עליהם.

- זפלין אומנם אינה חברה גדולה כמו ג'יסקיל או קינגסטון, אך קיימת שנים ופחות מוכרת בישראל כי היא בד"כ לא מיובאת לפה. ה-"אחריות לכל החיים" שאתה מקבל בחלק מהמוצרים מכוונת לחיי המוצר, כלומר כל עוד הוא מיוצר ו/או יש אותו במלאי - אתה תקבל חלופי - כלומר בפועל כמה שנים בודדות של אחריות. לא מכיר שום בעיות מיוחדות עם הזכרונות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאווררי הSlip Stream + Glide Stream, דווקא נחשבים (גם לפי המבחן הגדול של 103 מאווררים) לבעלי ביצועי יעילות ושקט הכי טובים, או לפחות בין הטובים ביותר, ביחס למחיר ולכן הכי משתלמים למי שצריך מאוורר שקט וטוב ברמת מחירים תקציבית. ביצועיהם מבחינת יעילות ושקט קרובים מאוד לאלו של נוקטואה F12/P12 רק שהמחיר כחצי. היתרון העיקרי של הנוקטואה הוא אורך חיים ארוך יותר בהרבה. MTBF של 150K שעות לעומת 30K שעות. לא ראיתי שאת הS-Flex מוכרים בארץ. יש את הגרנד פלקס שפחות טובים בביצועים אך בעלי MTBF של 120K שעות.

ההבדלים בביצועים בין הסליפ סטרים לגלייד סטרים די זניחים לפי מבחן בתנאים זהים. הגלייד סטרים פשוט יותר חדש ו-Scythe משתמשים בו בדגמי הקירור מעבד החדשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי דחיפת אויר ויחס עלות/תועלת אין על מה לדבר, אני מדבר נטו על תפוקת רעש. סליפ סטרים יותר רועשים מאשר רוב המאווררים האחרים, באותו סל"ד. יש לי כרגע במחשב אס-פלקס הוותיק, מאווררי AF ו-SP (לא גרסאת ביצועים) ו-FN2 שהגיעו עם המארז. כולם פועלים במהירות סיבוב איטית הרבה יותר מאשר מהאס פלקס (1600 לעומת 1100~), ודווקא הוא זה שהכי שקט. המארז הקודם (אנטק 1200, שאותו החלפתי לפני כמה חודשים בודדים) כלל מאווררי טריקול, והתקנתי סליפ-סטרים בצד, 1600 סל"ד - והוא הרעיש כמעט כמו הטריקול, במהירות 2000 סל"ד (המהירות הגבוהה ביותר שלהם) - אחרי כמה ימים הסרתי אותו. עם הגלייד סטרים לא היה לי נסיון.

בנוגע לתוחלת החיים של המאווררים, היא לא ממש רלוונטית - היא גם ככה גבוהה כך שלא תגיע למכסה שלה וגם רוב המאווררים מתחילים להרעיש בשל הצטברות אבק - וזו הסיבה העיקרית שהם מוחלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. אם תוכל לרשום את הדגמים המדוייקים של כל המאווררים שיש לך או של המארז שאיתם הם הגיעו (של אלו שהגיעו עם המארז), אוכל להכין טבלת השוואה.

בכל מקרה גם המאוורר הכי שקט, במהירות 1200 ומעלה הוא כבר ישמע בבירור. אם אני שם את כל שלושת מאווררי הנוקטואה P12 שיש לי במארז (P183) על מהירות מקסימלית של 1300, המחשב רועש. כשהם על 500-700, המחשב שקט לחלוטין ועדיין זרימת האוויר טובה. את הtricool שהגיעו עם המארז עד היום יש לי שמורים בצד מהיום הראשון. למרות שהמאווררים האלו יחסית שקטים במהירות מינימלית 1200, אנטק בכל זאת הבינו את הטעות, והיום מאווררי הtwocool והtrue-quiet שמגיעים עם המארזים החדשים יותר, עובדים על מהירויות נמוכות ושקטות יותר.

בכל אופן, בתור מאווררי מארז שקטים, הייתי ממליץ על מקסימום 1200-1300 למי שמתכוון לשלוט במהירות דרך הלוח/תוכנה/בקר פיזי ו-800 למי שרוצה להשאיר על מהירות קבועה כדי לא להתעסק עם שליטה במהירויות. יש גם את הסליפ/גלייד סטרים במהירות 500 שהם שקטים לחלוטין שזו גם אופציה כשהשקט הוא קריטי + כשהמחשב ללא פוטנציאל התחממות רציני + חוסר עניין בלהתעסק עם שליטה במאווררים, ולא כמאוורר יחיד.

הדגם הכי מוצלח של scythe לדעתי הוא הgentle typhoon (מיוצר ע"י Nidec Servo) שחבל שהפסיקו לייצר ושקשה מאוד להשיג בארץ (בKSP נותרו פריטים בודדים). שילוב חזק של שקט+לחץ סטטי גבוה+תפוקת אוויר טובה ובמחיר משתלם. MTBF של 100K. גם חבל שלא הוציאו גירסאות של PWM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי זורו מנטה ויאיר, תודה על העזרה! שכחתי לכתוב אני מהצפון. בכל מקרה אין בעיה לקנות מ-2 חנויות, אני ירכיב את המחשב.

יאיר, לגבי החיבור רשת: צודק, זה קיים רק לשרתים.. /: ו-10 גיגה יקר מאוד!

אז רעיון חלופי הוא להשיג איכשהו חיבור רשת 2 גיגה אל ה-NAS.

חיפשתי ומצאתי משהו שנראה מבטיח:

http://www.amazon.com/gp/product/B000BMZHX2/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B000BMZHX2&linkCode=as2&tag=neadea-20

בביקורות הם כותבים שזה אפשרי. כדאי לי לקנות 2 ולנסות?

לגבי ה-GTX970:

ראיתי יצאה עכשיו כתבה על ה-GTX960. האם כדאי לי להמתין עם הקנייה שלו? (למשל עד סוף ינואר)

לגבי מארז / מאווררים:

עדיפות כמובן לשקטים ואם אפשר ללא התעסקות ידנית.

ושוב, תודה רבה! אחלה פורום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\/

עדכון מהודעה הקודמת:

ירדתי מהרעיון לכרטיסי רשת כפולים בגלל המחיר. (450 ש"ח עם המשלוח לארץ)

אני ילך על חיבור רשת רגיל וגיבוי מסוג Incremental. דרך הרשת אל ה-NAS.

ולהעברת קבצי וידאו גדולים אני יכול פשוט לחבר את הכוננים למחשב.

מפרט מעודכן

ivory כולל משלוח

[TABLE=width: 567]

[TR]

[TD=align: right]מעבד[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: left]Intel Core i7 4790K

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: left] ₪ 1,680.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]קירור מעבד[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: left]SCKTT-1000

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: left] ₪ 180.00[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

פלונטר

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]GA-Z97X-SLI - Gigabyte

Socket LGA1150 CPU - Intel Z97 chipset - Dual channel DDR3 up to 3000 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 PCI Express x16 slots - 8-channel audio - Gigabit LAN - M.2 PCIe connector - SATA Express connector - 6 SATA3 6Gb/s - Up to 6 USB3.0 - ATX

שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD=width: 40, align: center]1[/TD]

[TD=align: center]₪ 706/692[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]0514-012TB0x2 - Zeppelin

16GB (2x8GB) 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V

Lifetime Warranty[/TD]

[TD=align: center]₪ 708/694[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]GTX-970-GAMING-4G-PC - MSI

GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - HDMI, Dual DVI, DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks up to 1279/7010 MHz - Gaming Series - Twin Frozr V Cooling - With new PC Only

בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD=align: center]₪ 1915/1877[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]CT256MX100SSD1 - Crucial

256GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/330 MBps Read/Write

במלאי - שלוש שנים אחריות[/TD]

[TD=align: center]₪ 573/562[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]4260285291005 - NANOXIA

Deep Silence 1 Dark Black NPS

שנה אחריות[/TD]

[TD=align: center]₪ 646/633[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=18149

סך הכל 6408 / 6317 ₪

יש צורך לשנות או שאפשר לבצע הזמנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...