בעיות בקליטה לווינים. - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בקליטה לווינים.

ProDude

Recommended Posts

שלום. (מכשיר גלקאסי 3)

לאחרונה התחלתי להשתמש בוויז ויש לי בעיה עם קליטה של .

עשיתי כל מה שהם אומרים במדריך שלהם לגבי הגדרת המכשיר. ולא הצליח.

ניסיתי כמה תוכנות. אחד שהביאה הצלחה TEST (מופיעה בגוגל פליי ככדור כחול עם סימונים) שהפעלתי אותי אז ה- עבד וטוב והוא גרם גם לוויז לעבוד טוב.

הבעיה היא שאפלקציה הזאת טובה רק מתי שהיא בדף הראשי . (ניסיתי להפעיל חלונות מרובים , אך ללא הצלחה). וכשאני עובר לוויז אחרי כמה שניות זה מאבד את הקליטה.

אגב באפלקציה TEXT מתי שהוא מסדר את הGPS שיעבוד כמו שצריך 3D FIX (ניסיתי להעביר את הוויז ל-2D וגם לא עזר)

המכשיר חדש מפני כשבועיים. אין לי מושג מאיפה הבעיה, האם מהמכשיר או מאפלקציה שלהם. או ממשהו אחר. (האם איכשהו קליטת ה-GPS קשורה לרשת הסלולרית אשמח לשמוע .)

אני מאוד צריך את הוויז במיוחד מתי שהוא מודיע איפה המשטרה.

תודה מראש .

עוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוזר שכתבת את כל זה ולא ציינת באיזה מכשיר :x

אז באיזה מכשירמדובר ?

לא חשבתי שזה משנה.(נכון אני ממש לא מבין במכשירים סלולרים ואפלקציות)

המכשיר גלקאסי 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפתיע שזה המכשיר, בכל מקרה אני הייתי ממליץ לך לנסות קודם לחזק את כל הברגים בגב המכשיר (אחרי שאתה מוציא את הכיסוי האחורי), ולראות אם זה עוזר.

מכשיר בעייתי? . זה מכשיר חדש אבל בכלל מקרה אני ינסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש תיקון לנושא ובטח שזה לא שווה את הזמן שלך

אלא אם כן ממש אין לך קליטת GPS בשום אפליקציה

1. הייתי ממליץ לבדד את הנושא ולבדוק גם אפליקציות אחרות כגון MAPS

2. אם לא עוזר אולי כדאי לנסות רום שזה אומר להתקין נקרא לזה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש תיקון לנושא ובטח שזה לא שווה את הזמן שלך

אלא אם כן ממש אין לך קליטת GPS בשום אפליקציה

1. הייתי ממליץ לבדד את הנושא ולבדוק גם אפליקציות אחרות כגון MAPS

2. אם לא עוזר אולי כדאי לנסות רום שזה אומר להתקין מערכת הפעלה נקרא לזה אחרת

איך מתקינים רום?

וב- יש אפשרות שליחת קבצים נראה לי נקרא לוג (משהו כזה ) וניתן לשלוח להם את הקובץ. הבעיה שלי שהם מבקשים שישלחו להם שם משתמש תאריך ושעה. אבל אין לי מושג לאן לשלוח. חיפשתי באתר ואפלקציה לא מוזכר שם אי מייל או משהו דומה לשלוח להם את המידע הזה. היחידי שמצאתי איזה שירות עריכת מפות או משהו בסגנון והם אמרו מפורש שזה לא תמיכה טכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המכשיר חדש אז יש לך אחריות תממש אותה, לפני כן תבדוק אם התופעה קיימת בעוד אפליקציות כמו הציעו.

מסתבר שכדי לבטל את האפשרות בהגדרות של קביעת מקום ע"י האינטרנט כדי לבדוק שה-GPS פעיל כמו שצריך ???

ואתה יכול להציע לי אפלקציות לבדיקה ולהגיד לי בבקשה איך לבדוק ע"י Maps? פשוט לבדוק האם הוא מוצא אותי?

ואגב התוכנה שאמרתי לכם מקודם TEST . לא אומרת לכם משהו? זה נראה כאילו המכשיר עובד כמו שצריך רק יש בעיה מסויימת בוויז או משהו כזה.

שעשיתי את הבדיקה ב- test ביטלתי את האפשרות של מציאת מיקום ע"י האינטרנט והוא עדיין מצא כמו שצריך.

שאלה כללית: האם ה- אמור למצוא מיקום גם שאתה נמצא בבית או רק שאתה מתחת לאוויר השמים או גג הרכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאתה חייב להיות במרווח פתוח, בלי גג או משהו שיכול למסך ולהסתיר את האות מהלווין.

ברכב זה לא בסדר? או שצריך להיות צמוד לשמשה מקדימה? (לא נוגע לדיון כי בדקתי גם שהמכשיר היה אצלי ביד בחוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ביד בחוץ הכל אמור לעבוד חלק.

היום ניסיתי דברים אחרים ב-. זה נראה שה- דפוק או משהו. הנקודה היא ש- TEXT הכל עובד כמו שצריך.

אני יכול לנסות לנצל את האחריות אבל זה יקח המון זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...