בעיה - WINDOWS נטען לאט + קבצים מוסתרים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה - WINDOWS נטען לאט + קבצים מוסתרים

omriaharoni

Recommended Posts

שלום וברכה, יש לי שתי שאלות

קודם כל פרטים על המחשב

intel 2 dou e8400 3.00GHZ

4.00GB RAM

windows 7 ultimate 64 ביט

בעיה ראשונה זה שהמחשב שלי עולה ממש לאט...ביטלתי את התוכנות בMSCONFIG.. יש לציין שעד שהווינדוס עולה לוקח כמה דקות.. משהווינדוס עולה אז כבר הכול די בסדר.. אבל עדיין המחשב נתקע לפעמים..אין לי הרבה תוכנות..פשוט כשהווינדוס נטען (במסך השחור) לוקח המון זמן...ניסיתי לעשות איחוי לכונן C וD (יש לי שני מחיצות על המחשב בהרדיסק אחד)

ניסתי סריקת אך הכול בסדר..

בעיה שניה

כונן C שלי תפוס ואני לא יודע היכן מסתתרים הקבצים הגדולים...כי אני לא מתקין עליו דברים..הכול על D....אין לי מושג מה תופס כ"כ הרבה מקום..אשמח לייעוץ לפיתרון לדבר

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשובות לשאלות לפי הסדר:

א. http://www.msigeek.com/6231/how-to-enable-system-boot-time-logging-using-process-monitor-tool

ב. http://www.jam-software.com/treesize_free/TreeSizeFree.zip

אני לא מצליח להבין מה הקשר מה בין הפעולות שעשית לבעיה שאתה מתאר...

אז יש משהו שנטען וניתן לשנות אותו דרך msconfig. איך אתה יודע שזה מקור הבעיה או לא?

איך איחוי דיסק או קשורים לנושא?

עריכה:

מה לא היה ברור בהסבר שקיבלת לפני 4 ימים בדיון הקודם שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא הבנתי איך להשתמש בפרוסס מוניטור

עכשיו הבנתי..ניתחתי הכול לפי המדריך..יש לי את התוצאות..איך אני מנתח אותן? האם יש קובץ אקספורט שאני יכול לשמור ולשים אותו פה שתראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשב דקה ותביט ברשימה הזאת. לא צריך להיות מדען כדי להבין שיש לך בעמודה של life time את אורך הריצה של כל תהליך.

יש יותר קצרים עם באר יותר קצר שרצים פחות משניה (כמו conhost עם מזהה 3408) ויש תהליכים שרצים יותר זמן (כמו תהליך wmiprvse עם מזהה 2864) שרץ שניה וחצי.

בר ירוק אומר שהתליכים עדיין רצים עד סיום הדגימה. חלקם התחילו בהתלה וחלקם יותר מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשב דקה ותביט ברשימה הזאת. לא צריך להיות מדען כדי להבין שיש לך בעמודה של life time את אורך הריצה של כל תהליך.

יש יותר קצרים עם באר יותר קצר שרצים פחות משניה (כמו conhost עם מזהה 3408) ויש תהליכים שרצים יותר זמן (כמו תהליך wmiprvse עם מזהה 2864) שרץ שניה וחצי.

בר ירוק אומר שהתליכים עדיין רצים עד סיום הדגימה. חלקם התחילו בהתלה וחלקם יותר מאחור.

אוקיי, ראיתי זאת, אך ע"פ מה אני יכול לדעת אם התהליך לקח יותר מדיי זמן? כאילו מה הפרמטר? מה זה "יותר מדיי זמן"?

ועוד שאלה, אם מצאתי תהליך כזה..מה אני עושה איתו בדיוק?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר בבקשנ בפירוט מתי האיטיות. מז זה המסך השחור ? ומה פופיע עליו ראשון אחרי ההשהיה ?

תבדוק בביוס שהכונן מוגדר ראשון לאתחול ואין משהו אחר לפניו.

לפי התאור שלך התקיעה היא בשלב הבוס ולא עלית חלונות.

תבדוק בביוס שלא מאופשרת בדיקת זכרון באתחול.

בדוק שאין תקליטור בכונן ונסה בלי התקני מלבד עכבר ומקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר בבקשנ בפירוט מתי האיטיות. מז זה המסך השחור ? ומה פופיע עליו ראשון אחרי ההשהיה ?

תבדוק בביוס שהכונן מוגדר ראשון לאתחול ואין משהו אחר לפניו.

לפי התאור שלך התקיעה היא בשלב הבוס ולא עלית חלונות.

תבדוק בביוס שלא מאופשרת בדיקת זכרון באתחול.

בדוק שאין תקליטור בכונן ונסה בלי התקני מלבד עכבר ומקלדת.

היי איוון

האיטיות היא כאשר הווינדוס נטען..כשיש את המסך השחור הזה עם הלוגו של ווינדוס.. לוקח לו איזה 4 דקות לעלות משאני מדליק את המחשב.. כשעולה הווינדוס אז לא עולות לי תוכנות..ביטלתי את כולן. מה שכן איך שהמחשב עולה ואני לוחץ לדוגמא על הדפדפן של אז לוקח לו בערך שתי דקות (!) עד שהוא נפתח.. מוזר.. ועשיתי את כל מה שאמרת..

בוא נאמר (אם זה יעזור לאבחן את הבעיה) שאם הייתי מפרמט את המחשב הוא היה עולה ונטען הרבה יותר מהר (מניסיון)

אבל פירמוט הוא לא הפיתרון כל הזמן..וזה מעצבן..אשמח לעזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...