מחשב נדלק מיד לאחר hibernate בגלל תזוזות עכבר - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק מיד לאחר hibernate בגלל תזוזות עכבר

needacomp

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי אפשר לשלוח 90% מהאנשים בשרשור הזה להבנת הנקרא.

עוד לפני שפתחתי את הדיון פה קראתי את כל החוברת של הלוח. ניסיתי לשחק עם כל אופציה אפשרית שם. כולל דברים שכתבתם וכולל דברים שלא. גם את כל הדברים שרשמתם כבר גם עשיתי.

לגבי לשים את העבר על OFF, זה עובד, אבל זה פתרון עקום.

אני אשאל שוב, אולי מישהו יעזור באמת... אפשר לדעת מחלונות את הסיבה שהמחשב החליט להתעורר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת את הINF של הצ'יפסט והSATA מדף המוצר של יצרן הלוח?

כי זה לא משהו שאנשים בדרך כלל עושים.

אפילו אלו שלא נולדו אתמול.

יש היסטוריה של 1000 בעיות מוזרות עם חומרה שזוהתה ע"י הוינדוס ולכאורה עובדת טוב, ולא הותקנה מהדריוורים של יצרן הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ניסיתי. המקלדת בחיבור PS2 וזה כמובן מבוטל בביוס. התקנתי ציפסט מייצרן הציפסט. ביטלתי את ה מזמן. כנראה שאני אצטרך לנסות לתחקר את הבעיה יותר לעומק כדי להבין בדיוק האם זה רק העכבר גורם לזה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עשיתי כמה בדיקות, ניסיתי שוב, זה העכבר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אוקי, הפורום הזה יותר אכזבה ממה שחשבתי. (אתם עדיין מוזמנים לעזור ב http://hwzone.co.il/community/threads/558087-%D7%90%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%9D-%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%98%D7%A8-VDSL-%D7%9C%D7%A7%D7%97%D7%AA-%D7%9E%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8 )

בכל מקרה, השאלה היחידה ששאלתי פה ולא קיבלתי תשובה, בסוף מצאתי בגוגל.

הבעיה היתה העכבר (בדקתי 100% שזה לא המקלדת), אבל כשהרצתי את הפקודה:

powercfg /devicequery wake_armed

קיבלתי את הפלט:

HID Keyboard Device

Standard PS/2 Keyboard

Intel® Ethernet Connection I217-V

שזה מוזר. בכל מקרה, הלכתי למאפיינים של המקלדת דרך control panel, keyboard, hardware ושם באמת היו כמה דלוקים. ביטלתי את המקלדת והופ הפסיקה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכזבה בשבילנו.

1490 הודעות ואתה לא טורח לכתוב מפרט כמו כולם.

כשרוצים לעזור לך, החשק נגמר הרבה לפני שאתה מביא תשובות לשאלות שלא היו צריכות להישאל אם רק היית טורח לכתוב מפרט כמו כל משתמש נורמלי.

עד שכתבת את דגם הלוח רק התעצבנתי עוד ועוד.

ממש לא עשה לי חשק לחפש שום דבר בגוגל בשבילך.

וזאת האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, הלכתי למאפיינים של המקלדת דרך control panel, keyboard, hardware ושם באמת היו כמה דלוקים. ביטלתי את המקלדת והופ הפסיקה הבעיה.

תבטל את אפשרות ההערה ממצב שינה בכל ההתקנים שמופיעים תחת עכברים, מקלדות וHID DEVICES.

אם היית טורח להתייחס למה שכותבים לך היית כבר פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...