GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל דברים כאלה צריך להמתין למשחק.

כשיצא, אני אבדוק אותו טוב טוב כדי שאחזור לפורום מספיק פיכח לדעת מה להמליץ לאנשים שיבקשו לרכוש כרטיס מתאים.

צריך לראות איך המנוע והמשחק מתמודד עם תעבורת זיכרון, עם ניהול משאבי מעבד. ללטף אותו טוב מכל הכיוונים ולבדוק איך אפשר למקסם ביצועים.

כרגע - אי אפשר ממש לדעת. דבר אחד כנראה בטוח וזה ש-GTX 960 יספיק לצאת לאוויר העולם לפני V והוא עשוי להיות מתמודד ראוי למי שרוצה שדרוג מ-GTX 660 ודרומה מכך תמורת לכאורה סביב 1100 שקלים, או 700 אם יהיה מספיק זריז למכור את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוזר לי ששמו את HD4870 עם 9800GT כמינימום

לפי מה שזכור לי, הכרטיס המקביל ל9800GT היה דגם אחד מתחת, הHD4850

ועם OC קליל הוא גם יעקוף את 9800GT ויתקרב ל4870

אוי נו באמת....

בואו נדבר 8 דורות אחורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש אנשים שעוקבים אחרי הנבלות האלה.

אם מישהו שאני מכיר יוריד את V באופן לא חוקי, סביר להניח שאכה אותו (לפחות בצורה מילולית). כי במידה מסויימות הוא אשם בדחיות הללו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד המשחקים המעטים שבאמת מצדיקים קניה ברמת העיקרון.

רק צריך לראות קודם אם זה יצא במצב מוגמר, ולא מלא בבאגים וקירטועים כמו שהיה עם הקודם.

אחרת הם רק מצדיקים את הפיראטים שמאפשרים לבדוק משחקים לפני קנייתם ולהחליט אם מגיע לחברה תשלום על החוויה שהם "מוכרים" ללקוחות.

לפעמים משחקים יוצאים במצב כזה גרוע, שאחרי שמתחשבנים עם החברות משחקים על העצבים התסכול האכזבה והרבה זמן מבוזבז, יוצא שהחברה אפילו חייבת פיצוי ללקוחות על הנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה מצחיק?

עכשיו, אחרי שנים שלא נגעתי בIV והספקתי כבר לשכוח מה הולך שם בכלל, אני משחק בו שוב, ואני נהנה :)

פעם המשחק בקושי עבד, אפילו שהייתי עם מחשב שעמד איפה שהוא בדרישות, אבל עכשיו כיף לשחק בו .

הבא בתור זה EFLC ואולי נבקר גם בSan andreas , אני עושה חימום לקראת V :)

הsteam שלי העלה עובש באזור של המשחקים האלה סוף סוף הקנייה מוצדקת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...