GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V עבור המחשב האישי: יש לנו חדשות טובות וחדשות קצת פחות טובות עבורכם

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כרגע 100GB פנויים ב-, נפנה את BF4 שלא נגעתי בו כמה חודשים - 130GB לפחות.

מחכה בקוצר רוח!

מקווה שאוכל להריץ על גבוה-גבוה מאוד.

לפי הדרישות גם אני חושב שאני אריץ על גבוה

למרות שלא ראיתי התיחסות לכרטיסי מובייל, לא נראה לי שתהיה לי בעיה עם הGT750M יש לו 2GB והוא מהדורות החדשים.

זה הראה כמו הGTA הכי כיפי שהיה , אפילו ביחס לGTA 3 שהיה הראשון בתלת מימד...

vice city ו san andreas היו הרבה יותר כייפים מ3

תאמת כשהם הכריזו על המעבר לתלת מימד הייתי קצת בספק.... אבל עכשין אין ספק שזה הרבה יותר כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשחק מסוגל לטעון הכל מראש לפני שאתה מגיע לשם, אז חוץ מזמן העלאת המשחק או טעינת שמירה אין באמת יתרון בSSD.

אם המשחק טוען בהדרגתיות אלמנטים תוך כדי תנועה, אז SSD יכול לתת שיפור מורגש ומהותי.

עם 250GB SSD אני לא רואה סיבה למה לא להתקין את המשחק עליו.

לא בעיה לארגן את הנפח הדרוש.

גם אם הוא מלא במשחקים שאתה לא רוצה להסיר, תמיד אפשר להעביר אותם כמו שהם להרדיסק ולהמשיך להריץ אותם משם(ולהחזירם בהמשך אם רוצים כמובן).

זאת באמת נקודה מעניינת.

אני זוכר שב- הישנים המשחק היה טוען "שלד" של המפה ואז "מצייר" הכל תוך כדי תנועה (לפי הגדרות ה-DRAW DISTANCE).

מעניין איך זה יהיה הפעם ובכלל מעניין אם המשחק יהיה כיפי ולא מסורבל וכבד כמו IV...מקווה שהם למדו משהו מהמישחקיות של SAINTS ROW.

BF3+BF4+TITANFALL שוקלים אצלי 139GB. _ לאחרונה הזזתי אותם ל HDD (כי כבר לא נוגעת כמה חודשים... נמצאת חזק ועמוק מאד ב TRIBES) בכדי להתקין את FARCRY4 ו AC-UNITY

לא רוצה להישמע כמו איש מערות או משהו אבל ממש מוזר לראות בחורה מדברת בצורה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shapin

אני לא חושב שזה מעניין אותנו. אבל זה לא שאתה מבזבז כאן דם כן? מתקין משחק ומוחק. יישאר פחות לפורנו שלך. תעשה לי טובה.

לא הבנתי למה "זכיתי" לתגובה כזו?

אגב אני צופה בפורנו אונליין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה "זכיתי" לתגובה כזו?

אגב אני צופה בפורנו אונליין...

like the rest of us.....

היום כבר אין ספריית פורנו.... מיותר.:lol:

נקווה רק שקצב הגדילה של נפח המשחקים יהיה נמוך מקבצ הירידה במחירי הSSD (שיורד בקצב מאוד מעודד בשנים האחרונות!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי ככה כשיצא GTA3

אבל זה עבר לי.

אחרי וויס סיטי וסאן אנדראס.... אין השוואה בכלל

+1

גם עם סדרת FALLOUT היה לי סיפור דומה.

גם XCOM עשה מעבר לתלת מימד שהרבה אנשים דיברו נגדו.

והאמת שהמעבר היה מאוד מוצלח.

the bureau היה נפילה לדעתי.

אבל זה SPIN OFF שאינו מייצג את הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקיות מדהימה כמו תמיד .

גרפיקה קצת מיושנת אבל . באמת מתאים לכרטיסי מסך הישנים יותר . בעיקר אחרי שרואים איך הגרפיקה בDRAGON AGE וASSASSIN CREED UNITY נראית ( ב ASSASSIN הגרפיקה מעולה והמשחק חרא אבל )

מקווה שייראה יותר טוב מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...