מבקש המלצה למסך 24' או 27' בתקציב של 2K ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך 24' או 27' בתקציב של 2K ש"ח

Born2Kill

Recommended Posts

^^

אני רוצה להגיד שאחת מהתלבטויות הקשות של חיי זה להתלבט בין 16:9 ל-16:10. אני איש שברוב המקרים מקבל החלטות במהירות אך הרבה זמן לא נתקלתי בהתלבטות קשה כזאת.

אני כבר כמה ימים חופר על זה באינטרנט ולא מסוגל להגיע להחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה שבה אנשים מסוגלים לקבל במהירות (לפעמים בשגגה) החלטות חשובות ועם זאת מתלבטים בלי סוף על איזו שטות היא מוכרת, למרבה הצער. אפילו עבדך הנאמן חוטא בה מידי פעם. :(

אם אתה "כבר כמה ימים חופר באינטרט" - סימן שאתה כבר כמה ימים "בפול גז על ניוטרל", כמו שאומרים. אין פה מה לחפור. אין פה מידע רב שצריך להפנים ולהבין. את כל ההבדל מבינים בדקה וחצי, ומפה זה עניין של החלטה.

מה שבטוח הוא שבהתלבטות הקיימת - בין מסך "24 ו1920X1080 למסך "24 ו1920X1200 - מבחינה טכנית אין שום דילמה. ברור לחלוטין ש1920X1200 עדיף. כי 1920X1200 אפשר להריץ על 1920X1080, אבל לא ההיפך.

השיקולים היחידים שעשויים להיות נגד הם שיקולים לא טכניים - מחיר וזמינות. אך אני מסכים עם Trilandian - כשקונים משהו לכמה שנים טובות - שווה לחכות עוד חודש-חודשיים ולשלם עוד כמה מאות שקלים בשביל משהו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חטאתי ופשעתי. מוכן להודות.

אז ככה...

החלטתי בסופו של דבר להזמין.

אמרתי לעצמי: "גם ככה רוב הזמן אתה משחק וצופה בסרטים".

אז אתמול הזמנתי את המסך U2414H מ-KSP.

בגלל שבאתי לקראת הסגירה עם האופנוע אז אמרתי להם שאני אבוא למחרת ויקח את המסך אחרי העבודה.

למחרת היום, אחרי התלבטויות כאן ועוד חפירה (אפילו לקחתי סרגל ומדדתי את גובה ורוחב המסך כדי "לדמיין" איך זה יראה...) - החלטתי להמתין ולשלם את הכמה מאות שקלים האלה כדי לקבל 1920X1200 ולא פחות.

לפני לא מעט זמן הגעתי שוב ל-KSP וביטלתי את העסקה.

לצערי חוייבתי בעמלת ביטול (לא בטוח אם היא מוצדקת היות ולא קיבלתי את המסך ואף לא חתמתי, אבל הנושא הזה יבדק).

מזלי הגדול שלא חתמתי ופתחתי את האריזה. :P

בכל מקרה, אם שמתם לב שהמסך (U2415) הגיע - נא לעדכן את השירשור ואף אם מעוניינים אפשר לבצע קנייה קבוצתית. :):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...