שאלה בקשר לתשתית הוט והוטבוקס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתשתית הוט והוטבוקס

raviv1989

Recommended Posts

יש לי 100 מגה של עם המודם hotbox, בנוסף יש לי ראוטר שמחובר אליו שקניתי בזמנו עצמאית (של tplink 1043nd).

בנוסף לשני אלה יש לי סוג של מגבר שלפני כמה שנים נציג של חיבר לי.

בקיצור, זה ממש הרבה דברים ואני רוצה להיפטר מכמה שיותר מהם. השאלה אם זה יפגע בביצועים? אני יודע שההוטבוקס יכול להיות גם מודם וגם ראוטר השאלה אם זה יפגע בביצועי

הרשת במשחקים? ( לא שהם מדהימים).

הספק שלי זה בינלאומי.

יש טעם לבקש טכנאי שיעשה לי סדר בבלגן? ולמה כל פעם שמישו מהמשפחה מפעיל וסתם גולש יש לי מלא לאגים בps4?

סורי על החפירה אבל הייתי חייב להוציא את זה חחח

אשמח לכל המלצה! תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה הוא משמש. איך אני יכול לדעת אם אני צריך אותו?

ומה עם הראוטר והמודם? כדאי לי להיפטר מהמודם ולהישאר רק עם המודם של ההוטבוקס ואפעיל אותו כראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

בעניין הלאגים ב- כאשר מישהו גולש במקביל, זה בהחלט יכול להיגרם גם עקב מגבלות התשתית באזורך ו/או ציוד הקצה.

בכל מקרה, מוזמן לשלוח פרטי התקשרות ל-online@bezeqint.net בכדי שטכנאי יחזור אליך ויסייע בבדיקת הנושא.

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ראוטר הייתי בזמנו מתחבר לLT2P חייגן וככה "עוקף" את התשתית ומתחבר ישירות לספק. הבעיה היא שלא ראוטר ולא הוטבוקס "מתים" על אפשרות זו ולרוב זה מתנתק מתישהו.

בכל אופן הייתי ממליץ לנתק את הראוטר, להזמין לעצמך הוטבוקס2 (לפי המלצה פה של אנשים גם אני עשיתי את זה) - זה שיפר לי פינגים משמעותית ויש עם זה פחות בעיות (לגבי שיפור פינגים וגלישה - לא יודע אם זה המכשיר עצמו או העובדה שה- התחלף ובכך החסימות של ירדו ממני לבינתיים)

מה שכן ידוע, לפחות בנוגע להוט - שככל שתעלה יותר דברים לרשת (אם אתה מנהל ערוץ youtube) או תוריד בכמויות, כך יחסמו יותר מהר את הגלישה שלך הן מבחינת העלאה והן מבחינת גלישה ופינגים.

עובדה, האינטרנט שלי היה מחורבן גם ככה, וכשהתחלתי להעלות ליוטיוב בכמויות - בכלל העניין של הגלישה הפך לסיוט - עד שהחלפתי הוטבוקס להוטבוקס אחר, והכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן ידוע, לפחות בנוגע להוט - שככל שתעלה יותר דברים לרשת (אם אתה מנהל ערוץ youtube) או תוריד בכמויות, כך יחסמו יותר מהר את הגלישה שלך הן מבחינת העלאה והן מבחינת גלישה ופינגים.

עובדה, האינטרנט שלי היה מחורבן גם ככה, וכשהתחלתי להעלות ליוטיוב בכמויות - בכלל העניין של הגלישה הפך לסיוט - עד שהחלפתי הוטבוקס להוטבוקס אחר, והכל הסתדר.

רק רציתי להבין אם הבנתי נכון, אתה טועןן שספקית תשתית מבצעת האטת גלישה לפי כמות השימוש ? לכמה זמן לכל חודש ? יש מכסה ? זה רשום בחוזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוטבוקס, כראוטר, נחות בתכונותיו מראוטרים עצמאיים. אם הדרישות שלך מהראוטר צנועות, במיוחד בחיבור האלחוטי, אתה יכול להשתמש בהוטבוקס. איזה ראוטר יש לך היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...