פרומדיה 2.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרומדיה 2.1

Mr.Pepo

Recommended Posts

עד כמה שאני יודע, על רמקולים משלמים מכס, לפי המשקל. ועל הרמקולים האלה תשלמו

הרבה מכס, לא יודע כמה, אבל הם שוקלים הרבה.

היתה תקופה שKlipsch הציעו רמקולים מתוקנים למכירה ב99 דולר...

עריכה: למרבה ההפתעה, קליפש עדיין מציעים רמקולי 2.1 מתוקנים בשביל רק 99

דולר. קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן על רמקולים של מחשב משלמים אך ורק מע"מ.

(לעומת יחידת ה-5.1 שלהם שחשבת מערכת בייתי ולכן יש עליה גם מכס כלשהו).

ת'אמת מוזר שאף חנות עוד לא חשבה על לייבא את המערכת 2.1 הזאתי.. (או שאולי יש בעיה עם היבואן הרישמי בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם, אני כן מבחין בין הרמקולים שלי לשלך. :)

נחזור לדיון, כן התכוונתי לרמקולים המתוקנים, הם זולים והפגם היחיד שיש בהם זה המראה וגם זה לא תמיד, אז למה לא?

אל תדאגו בקשר למכס, אין לי בעיה להגיע לשם ולקנות וגם אין לי בעיה שיקנו שם בשבילי ומישהו יבוא ויקח (כמה טוב שיש סבא באמריקה).

ויש לי עוד שאלה, הסט הזה בא עם מונסטר כייבלס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסט לא מגיע עם המונסטר, אבל אפשר לרכוש כערכת שידרוג (מיותתרררר).

אתה לא מבין אולי, אי אפשר להביא את זה לארץ בכזאת קלות, זה סאב גדול מאוד וכבד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יודע הרי אני מקנא ואני לא רוצה שלאף אחד יהיה את הסט הזה! ::)

נו באמת, אני מסביר לך שזה כמעט לר ריאלי להביא את זה לארץ, במידה ותצליח כל הכבוד ותהנה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יודע הרי אני מקנא ואני לא רוצה שלאף אחד יהיה את הסט הזה! ::)

נו באמת, אני מסביר לך שזה כמעט לר ריאלי להביא את זה לארץ, במידה ותצליח כל הכבוד ותהנה לך.

המשקל זאת הבעיה?

אז אני ישלח לאותו קרוב עוד 20 דולר שישלם על העומס יתר (אם יהיה) של המטען שלו במטוס.

ואם אני לא טועה לא משלמים קנס אלא אם כן יש לך מטען של למעלה מ10 קילו.

אם אני אצליח אתה הראשון שתדע, מבטיח :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק הקטע הזה, אלא גם במחיר שיעלה לך להביא אותם לארץ יש סטים לא פחות טובים.

אז איזה עוד קטעים יש שיעלו את המחיר שאני אשלם? (99 דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח בתוך ארה"ב, אם תשלח לארץ אז משלוח לארץ + מכס ומע"מ ואם תביא במזוודה אז רק מכס ומע"מ.

אגב, אצל המכס רשום שהמחיר של המוצר הוא 179, אז המכס והמע"מ יתחשבו לפי המחיר הזה (תביא איתך קבלה שמוכיחה אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו עוד לא ברור שיש רק מע"מ על היחידת 2.1?

אין מכס על מוצרי מחשב, וזה נחשב מוצר מחשב..

ומע"מ תצטרך לשלם בכל מקרה כי אי אפשר להגניב את זה מעייני המכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אני לא עקבתי אחרי כל ההודעות בת'ראד, בכל מקרה, יש לך מישהו שיביא לך את הרמקולים ?

אם כן, אז אני לא מבין מה הבעיה..

אני הזמנתי לפני שנתיים את ה Cambridge Megaworks 510D של קריאייטיב... ודרך אגב, דודים שלי עדיין זוכרים את זה ולא ישכחו כנראה אף פעם..

בכל מקרה, הזמנתי את זה למלון שלהם בלונדון, והם הביאו לי את כל הסט (סאב ששוקל יותר מ9 קילו, ועוד 5 , שלט, וכו') בתוך מזוודה שלמה. (סה"כ - הכל שקל בסביבות 15 קילו)

הם לא שילמו שום דבר במכס..

אז זאת הוכחה שזה כן אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגעו אנשים, הרמקולים הללו הם לא הדבר הכי טוב שהמציאו מאז פרוסת הלחם. שמעתי אותם ואת אחיהם הגדולים בארה"ב ואני חייב לומר שיש סביבם hype לא נורמלי... ::) לא שהם לא טובים, להיפך. פשוט במחיר שלהם יש אופציות טובות יותר (יד-שניה Vintage) - אפשר לרכוש רמקולים מדף של KEF ורסיבר סטריאו פשוט שאולי יש בבית או שאפשר לקנות בגרושים ועשוי להישמע טוב יותר ממגברי סטריאו מודרניים של היום (מארנץ, פישר, סאנסוי וכו') - ותקבלו משהו טוב בהרבה מכל מחשב באשר הוא, במיוחד בתחום המיד החיוני כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי זה fkloster, נכון שהמיד מאוודד חסר בklipsch (ובעצם כמעט בכל סט למחשב ששמעתי) אבל הסאב שלו די טוב, ומי שרוצה סאב לא יוכל להסתפק בבאס העלוב (יחסי כמובן) של kef ב800 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...