סרטי youtube מגורענים בצפיה ב-chrome - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטי youtube מגורענים בצפיה ב-chrome

gtrippleg

Recommended Posts

• יסית

In addition, if you have display problems with Flash Player, such as poor picture quality or slow display times, it may help to deselect Enable Hardware Acceleration in the Display panel. This may eliminate hardware or driver compatibility problems with Flash Player. Flash Player then uses software to scale and display the content.

?

לא עוזר...והבעיה אפילו מחריפה

אני לא ראיתי שום דבר בעייתי בדוגמה שלך, אבל אני משתמש בפיירפוקס.. (3 עמודים ועדיין לא ניסית אחר?)

עכשיו ניסיתי גם בכרום, וגם שם זה נראה לי בסדר.

ניסיתי באקספלורר, אם אתה לא רואה את זה בשום מקום אז כנראה שאין לך את הבעיה הזו...אבל אצלי זה ממש קל לראות את זה. ממש רואים שהתנועה מתעקבת לרגע כל כמה שניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הפלאש לא משתמש בשום דבר חיצוני, קובץ פלאש לא צריך שום דבר בשביל לפעול מלבד נגן הפלאש עצמו.

זה אני יודע.

אבל אני לא לגמרי בטוח שחבילת קודקים לא מסוגלת לשבור אותו איכשהוא.

אני זוכר לא מעט משחקים בעבר(חלקם בעבר הלא רחוק) שבאופן טבעי הגיעו עם קודק משלהם לניגון סרטונים המשולבים במשחק.

וחבילות קודקים היו מסוגלות לפעמים לשבש את המשחק עם קודקים שלהם.

ככל שFLASH מתקדם ונוספים לו תמיכה בעוד ועוד פורמטים וערוצי והאצות חומרה נתמכות בדריוורים, מבחינתי הכל יכול להיות.

אולי זה לא קיים, אבל זה היקש הגיוני ברמת השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://vimeo.com/help/faq/watching-videos/playback-issues יש שם סעיף על HW ACCEL של הדפדפן, אולי זה יעזור ?

ניסיתי, לא עזר, זה כמעט מתסכל אותי מספיק כדי לשחרר מזה...

flash/html5 זה זבל רדיואקטיבי...בכלל דפדפנים זה מחרפן, הם כמו אוטיסטים קשים... חכמים חכמים, אבל גם עם ישקיעו בהם מליון שעות עבודה/דולרים הם עדיין יקבלו עוויתות כי ערבבת להם את הסוכריות הירוקות עם הסוכריות האדומות...!

- סוף התבכיינות -

התרחיש היחיד שבו הסרט התנגן כמו שצריך (פחות או יותר) היה ב- עם הנגן המובנה שלא תומך ביותר מ-720p...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...