סרטי youtube מגורענים בצפיה ב-chrome - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטי youtube מגורענים בצפיה ב-chrome

gtrippleg

Recommended Posts

שלום,

לפניי כמה שבועות העלתי דיון לגבי קפיצה פתאומית (ורגעית) של התמונה במסך, בעיקר בגלישה (chrome), וחשבתי שפתרתי אותה אבל כנראה שלא בדיוק.

בעיה נוספת היא שסרטים ב-youtube פשוט מנוגנים בצורה לא חלקה. (אין בעיה של ניגון סרטים מהמחשב)

הם נטענים מהר, לא נתקעים, ובגדול נראים טוב (1080p).

אבל - כשמשהו זז יחסית מהר לאורך/רוחב התמונה, התנועה נראית מקוטעת ולא חלקה (לא תקועה, פשוט לא חלקה) כאילו הסרט נחתך לאלפית שנייה בכל מיני מקומות אקראיים...

זה גורם לדברים להיראות מאוד לא טבעיים, ומאוד לא זורמים - אמנם בצורה מינורית אבל זה מציק!

מפרט:

core i3 4130

msi b85m-p33

2x4GB corsair vengance

msi r9 280x

viewsonic vx2370

התקנתי מחדש את הדפדפן, את הדרייבר של הכ"מ, ניסיתי לנטרל את ה-flash player המובנה של ולהפעיל אותו דרך התקנה נפרדת - והבעיה עדיין קיימת.

בסוף הסרתי את התקנה החיצונית של ה-flash player, ונטרלתי גם את הנגן המובנה, וגם את ה-plugins :

- widevine content decryption module

- silverlight

ומשום מה עדיין מתנגנים - קצת פחות רע ממקודם....(?) .... אבל הבעיה עדיין קיימת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא הזכרת לי שיש לי HTML5 מופעל, אז הורדתי את התוסף שמבטל אותו (מה- store), כדי לנסות להפעיל רק את ה-flash player של וזה החיצוני בנפרד.

gues what! - הבעיה עדיין קיימת.

יכול להיות שזה קשור למסך?

*שמתי לב שזה קורה בעיקר בתנועה לרוחב המסך, וכשבסרטון מצולם מישהו במצלמה ביתית (בלוגים וביקורות למיניהם), ובמיוחד כשבצילום נעשית תנועה של המצלמה לצדדים (כאילו כשכל הפרטים התמונה אמורים לעבור על פניי המסך מצד לצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

שאלתי את גוגל והבנתי במעורפל מה זה interlacing, ואני יכול להבין למה ירצו להשתמש בזה מבחינת רוחב פס, אבל גוגל אומר שרוב מסכי ה-LCD לא בנויים להציג סרטים עם interlacing...

אז אם כן משתמשים בוידאו עם interlacing אז כנראה הם מניחים שרוב האנשים לא ישימו לב לפשרה באיכות הניגון, ושלרוב האנשים זה באמת לא מפריע כי הציפיות שלהם מ- נמוכות מלכתחילה...

אז איך אני יכול לבדוק שזאת באמת הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה בדעתך שאולי אין אצלך בכלל שום תקלה, ושככה הסרטון צולם? הרי לא הצגת שום ראיה לבידוד של הגורם לתקלה.. זה קורה לך גם ב-HTML5 וגם בפלאש, גם בדפדפנים אחרים...

במיוחד כשאתה אומר שזה מופיע לך בעיקר בסרטונים ביתיים, ולא בהפקות מקצועיות (קליפים וכו').

תן פה דוגמה לסרטון בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך למצוא תוכנה שמורידה סרטונים מ-YouTube, ולראות איך זה נראה על המחשב שלך.

אם זה נראה אותו דבר על המחשב שלך כמו בדפדפן, אז או שהבעיה אצלך ולא אצל YouTube, או שאין בעיה.

הורדתי סרטון למחשב כ-MP4, וניגנתי אותו במקביל לyoutube.

ואפשר לראות בבירור שזה קורה רק בצפייה ב-youtube. אפשר לראות שכל כמה פריימים הסרט קופא לאלפית שנייה ומממשיך. וזה בעיקר כשכל/רוב התמונה זזה לצדדים (פחות כשאובייקטים זזים בתוך תמונה יציבה)

תנסה לעבוד מהתקן התצוגה המובנה ולא החיצוני .

ניסיתי לעבוד מההתקן המובנה של , מההתקן החיצוני, ורק מהנגן HTML5, וכולם מתנגנים אותו הדבר.

אני לא שולל את העובדה שאולי אני פשוט רגיש לזה יותר...

אבל ללא ספק יש הבדל בין ניגון המחשב לבין ניגון בדפדפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי סרטון למחשב כ-MP4, וניגנתי אותו במקביל לyoutube.

ואפשר לראות בבירור שזה קורה רק בצפייה ב-. אפשר לראות שכל כמה פריימים הסרט קופא לאלפית שנייה ומממשיך. וזה בעיקר כשכל/רוב התמונה זזה לצדדים (פחות כשאובייקטים זזים בתוך תמונה יציבה)

אם ככה, אפשר בלית ברירה להוריד הכל למחשב ולראות משם.

אני כבר עושה את זה שנים, לאו דווקא בגלל הבדלי איכות. פשוט נוח כשכל הסרטונים שאתה מתכוון לראות יושבים בתיקייה במחשב עם גישה נוחה ובלי תלות בחיבור לאינטרנט.

מעבר לזה, התחלתי בשנה האחרונה להשתמש ב-SmoothVideo Project, תכנה שמאפשרת להגדיל את כמות הפריימים בסרטונים, מה שמשפר משמעותית את חוויית הצפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר רעיונות - תנסה אחד אחרי השני ודווח מה סייע אם בכלל

1. להריץ את בעדיפות גבוהה

C:\>start "chromebrowser" /high "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

2. להריץ את עם אפשרויות האצת גרפיקה ובלעדיהם (יש שם כמה הגדרות שחק איתן)

chrome://flags

3. הרצה של הסרטון רק לאחר שהוא BUFFERED במלואו

4. הפעלה של מתוך חיצונית (LIVECD) ולראות האם זה קורה גם שם

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...