מחשב נייד עד 3.9K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עד 3.9K

DotC

Recommended Posts

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, , או תלת מימד?) - תכנות( Visual Studio, Eclipse.. )

משחק : CS:GO

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? - בעיקרון 15.6

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) -

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? - אפשר NUMPAD

* משקל רצוי? - לא משנה

* האם נדרש זמן ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם) - לא משנה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) - H אם אפשר ושיהיה בנוסף VGA(לא חובה)

* Bluetooth? - לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) - אפשר 8gb לא חובה וגם אם אפשר 1TB HDD.

* כונן אופטי? - ניתן להביא כמה דגמים (בעיקרון לא משתמש, אולי אם ארצה להפעיל דיסק ישן אבל לעיתים רחוקות)

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? ניתן להביא כמה דגמים

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? - לא נדרש

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? - כן. מומלץ

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? - DELL אם אפשר, אפשר עוד בבקשה.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) - זיכרון מינימאלי 8GB, או יותר

שמתי לב למחשב הזה:

http://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=14673

ועוד מחשב של

במה שלא עניתי אפשר לתת כמה דגמים.

רצוי שבן אדם עם ניסיון יענה ושיהיה מדוייק בדבריו.

אין צורך לדאוג מאיפה הקנייה תיעשה.

תודה וחג שמח. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שY50 מגיע עם שלוש פאנלים שונים.

אחד מהם והנפוץ ביותר הוא פנל TN ג'נרי של CMI, לכן אמליץ להתרשם ממנו בחנות ולא להזמין אותו על בליינד.

בכל מקרה הוא חייב להגיע לחנות אם הוא קונה באילת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הוא חייב להגיע לחנות אם הוא קונה באילת...

תודה על התגובה. אני מודע לכך שזה TN פאנל ובנוסף לכך קראתי הסבר מפורט בפורום הזה. החיסרון הוא לגרפיקאים, אני לא מעצב. וגם אני לא הולך לראות את המחשב פיזית אז על איזה היבטים אני צריך להסתכל? והאם המחשב עונה לי על צרכיי או שלבחור מחשב נייד אחר זה בחירה נכונה? תודה.

נ"ב: מחשבי מציעים מסוג U- חיסכון בחשמל ולכן אני לא יודע אם שווה לי ללכת בכיוון של המעבד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...