מחשב לא נדלק לאחר החלפת מארז - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק לאחר החלפת מארז

n00kie

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, הבנתי בוודאות איך להשתמש בשני STANDOFFS וספייסר אחד שקיבלתי שם, לצערי חיברתי בהתחלה את הלוח בלעדיהם.

אם כל הכבלים מחוברים נכון, אפשר כבר להכריז על הלוח כמת וללכת להקנס בשילוש חדש, או שווה לתת למעבדה כלשהי לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מן המארזים יש הגבהות [גבעה כזאת ] ומקבלים מגביה אחת בלבד .

לי אישית גם קרה טעות דומה , והלוח לא נהרס , הבעיה מתחילה שעשית חצי עבודה ויש מתח שעובר ואז קורה הקצר , סביר להניח שתריח ריח שרוף .

קיצר מה שאני ממליץ זה לחבר את המחשב מחוץ למארז אפילו שיהיה על הרצפה ותראה אם יש תמונה@.

שים לב שאתה מחבר את הכבל שאחראי על הדלקת המחשב POWERSW [כתוב ככה לרוב ] , אם דגש על הפלוס[יש לך סימן של משולש על הכבל] .

לא יודע למה אבל היה נראה שהכרטיס מסך אצלך בתמונה לא יושב על הסוף , לכל מקרה תנסה שרק המעבד +הקירור שעליו [והמחבר לCPU FAN]+מחברי החשמל[24PIN +4PIN] יהיו על הלוח השאר בחוץ ותראה אם יש פעולת חשמל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספיסרים כנראה מיועדים רק ללוח מיקרו, והלוח של הוא מיקרו.

לפ התמונות וצבעי החוטים עשית סלט בכל חיבורי המארז ללוח !

בדקת בחוברת מה מתחבר למה ?

העזר בצילום שלי.

התמונות שלך בכלל מהמחשב שלך ? לא נראה לי.

(נ.ב.

פעם ראשונה שאני שומע שלמפסק ההדלקה יש קוטביות בחיבור ללוח אם....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את הספק רק למעבד, ללוח ולדיסק קשיח ולא נדלק, ניסיתי גם לקצר (לגעת עם מברג בשני פינים איפה שאמור להיות הPOWERSW?) ולא קרה כלום, גם לא שמעתי שום צפצופים.

קודם כל, כמובן שאלה של המחשב שלי, למה שאעלה של מחשב אחר?

אכן הלוח הוא לוח מיקרו והספייסרים והסטאנדאופס מיעודים ללוח מיקרו.

ראיתי את התמונה הזאת, הבעיה שבתמונה הזאת מראים כאילו כל החיבורים מהפאנל הקדמי מתחברים לשני פינים ואצלי הPOWERLED מתחבר לשלושה, אז חיברתי ככה -

POWERSW ל2 HDDLED ל2

RESETSW ל2 POWERLED ל3

או בקיצור, החלפתי בין הHDDLED לPOWERLED והRESETSW זז אחד ימינה אבל גם כשחיברתי את הPOWERSW לבד לאיפה שהוא אמור להיות המחשב לא נדלק.

אני די אובד עצות, אני אבדוק את הספק עם טסטר כדי לשלול ספק תקול, יש דרך לשלול לוח תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להדליק את הלוח מחוץ למארז - רק הוא (אם מעבד וזיכרון), ספק, ומסך מחובר לכ מסך המובנה

בהרבה מארזים החיבור של ה power led הוא של 3 pin (זכר לימים שבמחשבים היה "מנעול" שמאפשר למנוע הדלקה של המחשב - לפני כ 20 שנה), ובהרבה לוחות הפינים של ה power led הם 2 פינים צמודים כמו היתר ולכן קורה שהחיבור לא מתאים (וצריך להעביר את 1 מהחוטים לחור האמצעי של החיבור). אל תתעסק את זה עכשו, פשוט אל תחבר אותו

בלוחות של לפעמים כל החיבורים מסודרים בצורה שונה מלוחות אחרים (כמו בתמונה של ivan), תראה לפי מה שמסומן על הלוח עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את הספק למאוורר 80 מ"מ רנדומלי ובלעדיו וקיצרתי והספק אכן עובד.

ניסיתי לקצר את הלוח עם המעבד, הספק והזכרונות ולא קרה כלום, לא שמעתי גם כלום.

אנסה לעשות את זה מחוץ למארז.

אם לא עובד, הלך הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות שלך ?

אז למה בתמונה הראשונה ה POWER SW צבע החוטים שלו הוא שחור וורוד

ובתמונה השניה הצבעים הם לבן וורוד ואין שם בכלל שום חוט שחור מחובר לאף פין ?

ןהחוט הוורוד שייך בכלל ללד של הכונן ?

סלט כבר אמרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPOWER SW הוא האדום שחור ולי הוא נראה אותו דבר בכל התמונות, אם זה נראה לך אחרת זה יכול להיות שהמצלמה די מעפנה והצבעים קצת משתנים בהתאם לפלאש.

חיברתי מחוץ למארז וגם כן אין כלום כשאני מדליק, יש עוד מה לעשות (ניסיתי גם עם הPOWERSW של המארז הקודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכמעת ולא הבנתי כלום מהתמונות תוציא דברים שאתה לא צריך כמו את הUSB אתה לא צריך אותו,

אני היתי מפרק הכל כולל את הלוח בודק שאין מגע/קצר בין הלוח למארז במידה וצריך ספייסרים ומרכיב מחדש מעבד וכדומה, משהו כאן לא הורכב כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...