דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light

taltarablus

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
nope, זה לא זה. גם אצלי הinventory היה מלא. כל מה שהיה לי ב arena נכנס ל- stash, וכל מה שהיה שמור לי לפני ה- arena חזר לי ל- inventory...

אולי הגיע הזמן לקנות את המשחק? ;)

יש לי משחק פרוץ והכל אצלי עובד כפי שתיארת שעובד בעותק המקורי שלך.

אני לרוב קונה משחקים, יש לי רשימה של מאות משחקים בSTEAM, עשרות משחקים בORIGIN ובUPLAY.

אבל הפורט הזה לא מצדיק קניה.

המשחק לא עובד טוב במחשב שלי, ששודרג לו כרטיס מסך ל-GTX970 עם מעבד דור קודם, ועובד באותה צורה מזוויעה במחשב לגמרי חדש, של אחי, שנקנה לפני שבועים, שגם הוא עם כרטיס מסך GTX970.

ולפני שאדון ART TUNA מחליט שוב פעם לזבל בשכל ולהתנשא על משתמשי פורום אחרים, אז הורדת גראפיקה לא עוזרת, וזה הוכח על ידי המון לקוחות של המשחק בSTEAM. אני פאקינג כל סוף השבוע ביליתי בנסיון למצוא משוואה נכונה בהגדרות המשחק כדי לקבל גיימפליי חלק, אבל זה לא עוזר. מצאתי כמה קומבינציות של הגדרות, אבל לאחר כחצי שעה המשחק שוב מתחיל לקרטע.

נשברתי. קניתי את המשחק היום לPS4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד הגדרות למינימום ותראה אם זה זז טוב.

ואז תעלה לאט לאט כל פעם משהו אחר בהגדרות, כדי לראות מה לא מכביד על המנוע.

בסוף תשחק בPS4 עם גראפיקה שנראית גרועה יותר מהגדרות מינימום בPC.

ובלי מקלדת עכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה לא ההגדרות, זה משהו דפוק במשחק. אני יכול לשחק על ~50 FPS על הגדרות גבוהות, אבל אם אני מסתובב פתאום לכיוון הלא נכון ה- FPS צונח ל- 15. הורדתי הגדרות למדיום ואני משחק על 45-50 כמעט בכל מקום ועולה גם ל- 70-80 במקומות פחות עמוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מצאתי הגדרות שעובדות בשבילי יחסית בסדר, אבל זה לא אומר שאין בעיה עם המשחק. נפילות רנדומליות ב- FPS לספרות בודדות לשנייה - שנייה וחצי על חומרה שאמורה להריץ את המשחק בהגדרות מקסימליות על 120 FPS זה דבר שאסור לקבל.

אני לא אמרתי כלום על PS4, לא יודע מה יש שם, לא אכפת לי. אני משחק על ואני מצפה שהמשחק יעבוד כמו שצריך על חומרה שאמורה להריץ את המשחק בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מצאתי הגדרות שעובדות בשבילי יחסית בסדר, אבל זה לא אומר שאין בעיה עם המשחק. נפילות רנדומליות ב- FPS לספרות בודדות לשנייה - שנייה וחצי על חומרה שאמורה להריץ את המשחק בהגדרות מקסימליות על 120 FPS זה דבר שאסור לקבל.

אני לא אמרתי כלום על PS4, לא יודע מה יש שם, לא אכפת לי. אני משחק על PC ואני מצפה שהמשחק יעבוד כמו שצריך על חומרה שאמורה להריץ את המשחק בכיף.

כבר הרבה זמן שאנחנו לא מקבלים ביצועים נורמליים במשחקי PC, המון חברות נגועות בתופעה הזאת כבר לצערי.

בואו נקווה שRockstar יעשו עבודה טובה עם 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגשתי בCOOP בנאדם מצרי ושיחקתי איתו כמה שעות. דיברנו וזה והוספתי אותו לחברים.

ואז ראיתי את תמונת הפרופיל שלו (הוא לא יודע שאני מישראל)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198119696245/

מה זה התמונה הזאת, מה הוא מעריץ ארגון טרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח לא תמונה של ארגון צופים מקומי :D, אני הייתי מסיר אותו מהחברים כי רוב הסיכויים הם שאם הוא היה מגלה מאיפה אתה הוא היה מקלל אותך ועושה זאת בעצמו..

צופים חחחח :funnypost:

אני יודע... הייתה לי תקווה שאולי זו איזו יחידה צבאית של הצבא המצרי..

סך הכל בחור מאוד נחמד. אבל איך הייתה לי הרגשה שלא להגיד לו מאיפה אני.. הסתפקתי רק ב-"Middle East" :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לוקח המון שעות

כבר הרבה ימים אני טוחן אותו כבר יוצאים לי זומבים מהאוזניים ואני רק באיזה 50% התקדמות

יש לי עכשיו כמה נשקים שעושים 1200 נזק ומעל 100 בשליטה ורמה 21

רוצה כבר לסיים האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לוקח המון שעות

כבר הרבה ימים אני טוחן אותו כבר יוצאים לי זומבים מהאוזניים ואני רק באיזה 50% התקדמות

יש לי עכשיו כמה נשקים שעושים 1200 נזק ומעל 100 בשליטה ורמה 21

רוצה כבר לסיים האמת

אם אתה רוצה לסיים אותו אולי אתה לא באמת אוהב את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגשתי בCOOP בנאדם מצרי ושיחקתי איתו כמה שעות. דיברנו וזה והוספתי אותו לחברים.

ואז ראיתי את תמונת הפרופיל שלו (הוא לא יודע שאני מישראל)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198119696245/

מה זה התמונה הזאת, מה הוא מעריץ ארגון טרור?

אולי אפילו רוב הערבים/מוסלמים עם מנטליות של חיזבאללה.

אבל מה, במשחק הזה דווקא היה אפשר לגשר על הפערים.

בן אדם, את מי זה מעניין מה שהיה קודם, העולם מלא בזומבים.

זה או הם או אנחנו.

אם יש משהו שאוהדי הטרוריסטים האלו אוהבים זה לשנוא מישהו אחר.

והמישהו הזה במקרה הזה הם הזומבים.

אתם אפילו יכולים לאהוב לשנוא אחד את השני תוך כדי שינאה גדולה יותר לזומבים.

הוא יקרא לך יהודי מלוכלך, ואתה תקרא לו מיצרי מטומטם.

הרבה סיפורי אהבה התחילו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...