תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 30 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התגובות שלך ארוכות מדי

כן, אני חושב שכאשר יש כשל בשוק, הממשלה צריכה להתערב

אני בכלל לא מת על התערבות בשוק אבל במקרה של שוק הדיור בישראל מדובר בכשל ״קשה״

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3647006,00.html

הריבית הנמוכה היא ברוב העולם, ומחירי הדירות לא קופצים כמו פה בכל מקום

ההתערבות יכולה להיות מצד ההיצע ויכולה להיות מצד של נסיון החזרת דירות להשקעה לשוק

יכולה להיות גם מצד של הורדת אטרקטיביות של דירות להשקעה, מה לעשות שזה לא מתאים לך?

מעניין שהצד הראשון לא מפריע לך (הרי ביבי ניסה ועצרו אותו) למרות שזה ״יפגע במעמד הביניים ובאפיק ההשקעה שלהם״

אבל הצדדים השני והשלישי מאוד מפריעים לך בדיוק מאותה סיבה :x

נושא המיסוי שהעליתי היתה דוגמה להמחשה כי זכור לי מדיונים קודמים שיש לך בעיות בהבנת הנקרא

ואכן רק בציטוט השלישי הבנת למה התכוונתי...

השחתת כמה פסקאות לשווא.

(ושוב בשביל שתבין, אני לאו דווקא בעד העלאת מיסוי על שכירות)

חוק השכירות אידיוטי לטענתך, לדעתי הוא יסייע לשוק של חוזי שכירות לטווח ארוך שכמעט לא קיים בארץ

ספקולציות למה הוא יגרום - שוק שחור/עליית מחירים וכו׳ הם בגדר ספקולציות, לא יעזור כמה תנסה להציג אותם בתור עובדות

למדת היטב מהמאסטר שלך, לצייר תרחישי אימה. ככה הדברים שלך נשמעים יותר אמינים, נכון?

בינתיים המחירים עולים, לא רואה משהו שנעשה בנושא (בדיור ובכלל ונניח לרגע לבזיון שנקרא מע״מ דיפרנציאלי)

ביבי התמקד בשנתיים האחרונות בגרעין האיראני? ואיך הלך לו עם זה?

החריב יחסים עם המדינה היחידה שיכולה לקדם אותנו בנושא התקיפה?

מה עוד הוא עשה בקדנציה האחרונה? ויותר מזה, אם הוא ראה שהוא ״לא יכול למשול״ למה הוא חיכה שנתיים?

אהה, היה גם נאום באו״ם עם ציור של פצצה, עכשיו אני רגוע.

ושוב אנחנו חוזרים לבעיות הבנת הנקרא שלך, אפשרות אחת הוא לא רוצה, אפשרות שניה הוא לא מסוגל

אם הוא מאוד רצה ולא קידם שום נושא במיל׳, כנראה שהוא לא מסוגל

או הפרשנות שלך, ״לא נתנו לו״ - מקרה קלאסי של הערצה עיוורת, כ״כ הרבה שנים ולא נתנו לו, גם ראו כמה הוא נלחם על הנושא :)

מעניין אם אי פעם ביקרת מהלך של ביבי או שתמיד ציירת לעצמך מציאות שתתאים להשקפת העולם שלך

אבל שיכנעת אותי, בוא ניתן לו עוד קדנציה להוכיח כמה שהוא כישלון, גם רק הוא יידע לטפל בחמאס ובדעא״ש, ראינו במבצע האחרון שמדבור במצביא מלידה.

בשורה התחתונה,

מה אפשר לצפות מאדם שהולך לבחירות כי הוא עצבני שעבר בקריאה ראשונה חוק ישראל היום ורוצה לסגור ערוץ כי רביב דרוקר ושות׳ לא באים לו בטוב?

שנה טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל אם היה עוד איזה סיכוי לעשות רענון במערכת ולתת צ'אנס למישהו אחר הוא חרב.

ביבי דיבר עם אבו מאזן בטלפון וביקש שיזרוק לו איזו עצם ככה. אבו מאזן כמו חבר טוב הלך לאו"ם נכשל ולא הסתפק בזה גם חתם על אמנות בינלאומיות.

תאמינו לי אח האבו מאזן הזה.

תמיד אני אומר שהמזל שלנו שאנחנו נלחמים בערבים. כמה טמטום יכול להתנקז במקום אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הפלסטינים אי אפשר להיות מתון.

הם כל הזמן בתחרות מי אצלם הכי רשע.

ומותר להיות רשע כל עוד זה למען חיסול היהודים.

מי שלא מספיק רשע, או חס וחלילה מתנגד לחיסול היהודים ומדבר על דו קיום, יחסלו אותו ככה או אחרת.

ישחטו אותו אם צריך, כדי שאחרים ילמדו לקח.

זה בדיוק בסיס האיסלם.

וזאת הסיבה שלעולם לא יהיה איתם שלום.

לכל היותר הפסקת אש, או חולשה כללית מצידם אחרי הפסדים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי היה עדיף שהוא היה יושב בשקט, נותן למישהו אחר לזכות בבחירות (נניח) ואז ממשיך להילחם בישראל? אתה חושב לפני שאתה כותב דברים?

עריכה

התגובה הייתה צינית לחלוטין.

מה שכן היה עדיף לגאונים ברמאללה להמתין כמה חודשים. בין אם הם רוצים פתרון או לא היה נכון מבחינתם להמתין לתוצאות הבחירות, אבל כנראה שהם לא רוצים, ולא בא להם להתנהג כמו כאלה שרוצים.

ביבי לא אשם בזה שהם מטומטמים בנסיבות האלה אין לי בעיה שהוא יצא המרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מספיק רשע, או חס וחלילה מתנגד לחיסול היהודים ומדבר על דו קיום, יחסלו אותו ככה או אחרת.

ישחטו אותו עם צריך, כדי שאחרים ילמדו לקח. זה בדיוק בסיס האיסלם.

וזו בדיוק הסיבה ליעילותו של האסלאם במלחמתו בכל השאר: אפס כמעט מוחלט של אופוזיציה פנימית, ועוד כזה שמובטח לא ע"י משטרה חשאית מטעם שלטון טוטאליטרי אלא ע"י כל העם למעשה. שום צורת שלטון שמאפשרת אופוזיציה פנימית, אם האופוזיציה הזו עשוייה להיות רחמנית כלפי השטן המוסלמי (או בכלל חלק ממנו, כמו שיש בכנסת ישראל) לעולם לא תנצח את השטן המוסלמי עד שאופוזיציה זו לא תטופל בדרכים בה האסלאם מטפל באופוזיציה שלו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

רק היום בג"ץ אסר על המדינה להרוס את ביתו של מוסלמי שירה 4 כדורים בחזהו של יהודי רק כי הלה נאבק על זכותו של העם היהודי לעלות להר הבית.

רק לפני חודש 8 ארגונים "ישראלים" הגישו עתירה נגד הריסת בתי מחבלים באופן כללי.

עד שהמדינה לא תוציא להורג בעינויי תופת פומביים כל זכר אחרון למשפחותיהם של הארורים שלקחו חלק בדברים הללו ודומם להם, לא יהיה לישראל סיכוי נגד האסלאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרוג כל טרוריסט.

להרוס את ביתו.

לגרש את משפחתו אם אלו יביעו אהדה למעשיו ולא יביעו סלידה חזקה ופומבית.

ובכל מקרה לשלול מהם ביטוח לאומי ואי אלו הטבות ממותו.

לקבור אותו עם חזיר ועם הפנים למטה ללא הלוויה או גישה לקבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת חינוך והסברה.

הדרת שמאלנים מתפקידים בכירים בכל התחומים.

(שזה בדיוק! אבל בדיוק!!! מה שהשמאל עשה במרץ במשך עשרות שנים כשהימין עצם עיניים ושתק בשם ההגינות והשוויון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "המחנה הציוני"?

200px-HaMahaneh_HaTzioni_2015_Logo.svg.png

זה כמו שהליכוד ביתנו יקרא "מחנה השלום".

מחנה השמאל מנסה לקרוץ למרכז ע"י טישטוש היותו שמאל.

חבורת רמאים ושקרנים.

מחר יעשו מחנה שמאל ביחד עם המפלגות הערביות.

ואז איך יקראו לעצמם?

האיחוד הלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיא לא רוצה לרוץ תחת מפלגת העבודה והקימה מפלגה משלה זה משהו אחד.

לשם שבחרו לקבוצה תחתיה ירוצו שני המפלגות יש מטרה ברורה, אותה כולם רואים ומבינים.

אותו השמאל שהתנגד לחוק הלאום, קורא לעצמו עכשיו ציוני.

איזו בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...