נתוני קו בתשתית HOT - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתוני קו בתשתית HOT

eliyahut

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי RESET למודם לפני כמה שעות אז לא היה הרבה זמן לשגיאות להצטבר.

לפעמים יש שעות או אפילו ימים שיש מעט מאוד אם בכלל.

ולפעמים יש הרבה מאוד.

מוזר...

hotbox.jpg

image.jpg

סיפור מעניין על התשתית 100 מגה שלי.

בחודשיים הראשונים הייתי במבצע טריפל, והבדיקת תשתית הראתה תוצאות מקסימליות דומות לאלו שבתמונה.

איך שנגמר המבצע ביטלתי את הטריפל וחזרתי רק לקו 100 מגה.

המהירות תשתית ירדה ל70 מגה מקסימום.

אחרי שביטלתי את פונקציית הראוטר של ההוטבוקס(שהם הפעילו לי בטעות ללא בקשתי) התוצאה בבדיקת תשתית עלתה ל80 מגה מקסימום.

בזמני עומס במהלך היממה היא ירדה עוד יותר.

אחרי חודש של ביצועים כאלו, ושיחה עם המוקד הטכני + שירות לקוחות שלא עזרו בכלום ואמרו שזה תקין ואין מה לעשות.

שלחתי להם בקשת ניתוק.

תוך שעות ספורות ביצועי התשתית חזרו למקסימום, וכמה ימים אחרי עדיין ממשיך אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כמו הרבה כאן עם בעיית ניתוקים. "הוט" כל הזמן טוענים שאצלהם הכל נראה בסדר. שהם לא רואים בעיות וניתוקים. בפועל יש ניתוקים מספר פעמים ביום גם בקווי וגם באלחוטי. כל פעם שמגיע טכנאי הוא מחליף איזה מפצל ושוב הבעיה חוזרת. אני כמעט בטוח שבהעיה ב HOT BOX. רק איפוס שלו מחזיר למצב "תקין" . קבעתי טכנאי שוב פעם, כיצד להגיב הפעם במידה וה"עוצמה" מה HOT BOX תקינה?להתעקש להחליף? אשמח לדעת איזה בעיות נוספות יכולות להיותף וולהסביר לטכנאי החביב מאחר והטכנאים כנראה לא יודעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש התפתחות מעניינת.

יש מקרה ראשון ודי נדיר שיש לי רשת LAN אבל אין לי .

מודם הוטבוקס הישן, 100 מגה ביט.

ויש מקרה הרבה יותר נפוץ שבו למחשבים שמחוברים עם אין חיבור ולמחשב עם החיבור הקווי יש חיבור.

הצלחתי לצמצם את הגורמים לשירות DHCP בהוטבוקס, המחשב שמחובר עם חיבור קווי אצלי משתמש בכתובת סטאטית בעוד שהאלחוטיים בדינאמית. מספיק אצלי רק לכבות ולהדליק את הDHCP בהוטבוקס כדי לתקן את הניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...