ישראל היא גרמניה של שנות ה40 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל היא גרמניה של שנות ה40

Micahell bet.

Recommended Posts

דיי כבר עם ההתחסדות! נכון שלא פעם נהרגים חפים מפשע וזה ממש לא לעניין, אבל בואו ותגידו לי אתם איך אפשר לוודא שהאחראים לרצח אזרחים ישראלים, מנהיגי כנופיות טרור, מחבלים ומבריחי מטענים יתפסו לפני שהם יצליחו לזמם את זממם בנו? הרי הם לא ילכו ויעשו את זה בשבילינו, הם מעריצים אותם!

שלא תבינו לא נכון, אני לא רודולף הס ולמרות הסלידה, אין לי כוונות שטניות כאלו ואחרות להשמיד את הפלשטינאים. כשרק הגעתי לארץ היה פה שקט, היה נחמד, אפשר היה לנסוע לשטחים בשבת ולעשות שם קניות ועסקים, ילדים פלשטינים היו באים לעיטים מהשטחים ללמוד בבי"ס שאני למדתי בו ובדיוק כמו עם שאר הילדים, שיחקו גם איתם בהפסקות והכל היה טוב ויפה.

הבעיה היא שהם מורעלים ברעיונות של שנאה וזה פשוט מעגל מתמשך של אלימות ולא נראה לי שהרשות וארגוני הטרור מעוניינים אי פעם להפסיק אותו ואנחנו פשוט לא רוצים לעמוד ולהסתכל מהצד על אזרחינו שמתפוצצים במסעדות ואוטובוסים.

לחיק ארצינו יש הפוטנציאל בין הטובים בעולם להיות אתר תיירות אחד גדול, ואם היה שיטוף פעולה, היה שגשוג כלכלי לא נורמאלי ולכוווווווולם היה טוב, הילדים שלהם לא היו גוועים ברעב ולא היו צריכים ללכת להתאבד כדי אח"כ לקבל סיוע מהרשות (יש שעושים את זה ממניעים כלכליים) ואנחנו, וואלה, זה בטוח היה מוציא אותנו מהמיתון... אבל מה, לא נראה לי שיש להם עניין. הרשות היא גוף לא רלוונטי וארגוני החמאס והג'יהאד ושאר ירקות פשוט גוררים את הרחוב הפלשטיני אחריהם ומבטיחים להם פלשטין מעבר הירדן עד הים התיכון. קצת קשה לתקשר ככה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרשות היא גוף לא רלוונטי וארגוני החמאס והג'יהאד ושאר ירקות פשוט גוררים את הרחוב הפלשטיני אחריהם ומבטיחים להם פלשטין מעבר הירדן עד הים התיכון. קצת קשה לתקשר ככה, לא?

קשה, אבל אין ברירה אחרת.

גם מהצד שלנו יש כאלה שמנסים לתקוע מקלות בגלגלים, כמו המתנחלים ומפלגות הימין שרוצות להפיל כל ממשלה שעושה מהלך מדיני כלשהו (כמו שקורה עכשיו עם תוכנית ההתנתקות, שהייתה צריכה להגיע כבר לפני שלוש שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל קשה לבין לא בר ביצוע. קשה לי להאמין שאפשר לתקן משהו בתפיסה המעוותת של הפלשתינאים לגבינו.

נכון כל הכעס על היהודים שלא היו פה 2000 שנה ופתעום באו ואמרו שפיסת האדמה הזאת שלהם (ואני לא מתכוונת לאדמות שנקנו). אף אחד לא סיפר בשיעור היסטוריה שהרבה כפרים ערביים פונו ותושביהם גורשו. נכון, כעס כעס, אבל הם מסרבים להאמין שעכשיו זמנים אחרים ושהיהודים הביאו לכאן קדמה שיכולה רק לעשות להם טוב. אבל הם ממשיכים ללכת עם הראש בקיר. בניגוד למתנחלים ואוהדי כהנא למיניהם, הקיצונים והפנאטים בצד הפלשתיני הם רוב, אם לא המחבלים אז אוהדיהם. כל אזרח ישראלי שנהרג בפעולת טרור אצלם הוא סיבה למסיבה. מתי פעם אחרונה ראיתם מסה כזאת של אנשים חוגגת בישראל כשילד פלשתיני נהרג בפעולת צה"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל את לא מבינה שכל זה לא רלוונטי?

במצב בו אנו נמצאים אפשר לנקוט בשלוש דרכי פעולה, ושלוש בלבד.

דרך אחת היא טרנספר או חיסול של הפלשתינים - בלתי אפשרי, ולו מבחינה לוגיסטית.

דרך שניה היא להשאיר את המצב הקיים כמו שהוא - שחיקה הולכת ומתמדת של החברה והצבא, הזמן פועל לרעתנו במישור הדמוגרפי (כשיהיה רוב פלשתיני בין הירדן לים הם עלולים לדרוש מדינה דו לאומית ואז אנחנו נדפקים).

דרך שלישית היא לסיים את הסכסוך בצורה כלשהי, חד צדדית או דו-צדדית, אבל לסיים אותו. איך אפשר לסיים אותו? בונים חומה על הגבול הבינלאומי המוסכם (וללא מובלעות שמגינות על ההתנחלויות) כשמכל צד שלה יש קילומטר של שדות מוקשים וזהו. שהם יעשו עם זה מה שהם רוצים, אנחנו ושאר העולם נדע שנתנו להם את כל מה שאנחנו חייבים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מבינה את זה יופי הבעיה היא שכמו שאתה אומר הפתרונות שאתה מציג לבסוף יפעלו לרעתינו. אז מה כן עושים?

אני כבר אמרתי שאני עוזבת את הארץ לטובל החלום של שירות על צוללת... ::) (What? Can't I have a dream?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל לציין משהו - כמעט כל מה ששולמית אלוני אמרה בהמשך הכתבה נכון. חבל שכמעט אף אחד לא קרא אותה.

אני לא מצדד בציטוט שאפשר להשוות בינינו לעם הגרמני, אבל תקראו שוב את שאר הכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם ימני, ותאמינו לי שהייתי מעדיף שכל הפלשתינאים ימותו, אך אני גם יודע שזה בלתי אפשרי, הדרך היחידה להפסיק את כל זה היא לתת להם מדינה ולנתק את כל הקשרים איתם, ואם הם ימשיכו להוציא פעולות טרור נגדנו, זאת תהיה התקפה של מדינה נגד מדינה אחרת, מה שנותן לנו את כל הזכות להיכנס בהם בכל הכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה, אבל אין ברירה אחרת.

גם מהצד שלנו יש כאלה שמנסים לתקוע מקלות בגלגלים, כמו המתנחלים ומפלגות הימין שרוצות להפיל כל ממשלה שעושה מהלך מדיני כלשהו (כמו שקורה עכשיו עם תוכנית ההתנתקות, שהייתה צריכה להגיע כבר לפני שלוש שנים).

זה די מטומטם להאשים את הימין לא?(לא שאני מופתע ממך.)

אתה בטח מדבר על מה שאהוד ברק הציע,(קרוב ל90 אחוז מהשטח.) הכל טוב ויפה, אבל מי הכשיל אותה?

(המנטור שלך לשלום, עראפת.)

ולמה אתה ושאר חבריך השמאלנים לא אומרים את האמת? שבלי זכות השיבה לא יהיה שלום?

ובכלל מי נתן שטחים אם לא הימין ש"שם מקלות בגלגלים"? אבל מה? שטחים נתנו? כן. ביטחון קיבלנו? לא!

השמאל שיקר לעם במצח נחושה וגרר אחריו עדר מאמינים שוטים, וגרם לכל הבאלגן שיש היום.

לא משנה מה יגידו, השמאל אשם. והמציאות היא עדות מנצחת לחורבן שהשמאל הביא.

ומי מבטיח שגם אחרי שנתנתק יהיה שלום?

איזה ערובות יש לנו חוץ מה- "אין ברירה."?

עוד כמה שנים כאלה, וטרנספר יהיה הגיוני מאי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך שלישית היא לסיים את הסכסוך בצורה כלשהי, חד צדדית או דו-צדדית, אבל לסיים אותו. איך אפשר לסיים אותו? בונים חומה על הגבול הבינלאומי המוסכם (וללא מובלעות שמגינות על ההתנחלויות) כשמכל צד שלה יש קילומטר של שדות מוקשים וזהו. שהם יעשו עם זה מה שהם רוצים, אנחנו ושאר העולם נדע שנתנו להם את כל מה שאנחנו חייבים להם.

זה מדהים, אפילו לא טרחתי לקרוא את הפוסט ה2 , והתשובה לפתטיות של השמאל/צידקת הימין טמונה פה.

ב93 זאת הייתה פנטזיה מד''ב משובחת, 2 מדינות ל2 עמים.(על פי השמאל.) והיום מה? זה שטח מגודר ושיעשו מה שהם רוצים.

lol.

אם רק הייתי מתענין במה שאתה כותב/עונה, זה היה חוסך לי שאלות רטוריות בפוסט האחרון. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהרבה יותר קל לייחס לאדם מסוים דברים שמעולם לא אמר ומעולם לא התייחס אליהם, ואז להגיב עליהם בצורה הנוחה לך, הרי זו מהות הדמגוגיה, אבל אנחנו לא מתחרים על דעת קהל אלא מנסים לנהל דיון נורמלי, כך שאודה אם תגיב לעניין ותפסיק לשלוף שטויות איך ומתי שנוח לך.

מי דיבר על אהוד ברק? מה קשורה זכות השיבה? מי אמר את המילה שלום ומה הקשר להסכם אוסלו שאתה (אתם) כל כך אוהבים להשתמש בו כדי לתרץ את כשלונות ממשלת שרון בתחום המדיני, הבטחוני והחברתי? מה זה בכלל עוזר לך להאשים את השמאל? יופי, השמאל אשם. בואו נחכה עד שיהיו פה שבעה מיליון ערבים ונגיד להם את זה, או שנגיד את זה לירדנים כשנבקש מהם לקלוט את הפלשתינים. נגיד את זה אחרי זה גם במועצת הבטחון של האו"ם כשהם יטילו עלינו סנקציות. השמאל אשם. אנחנו לא.

אם אתה רוצה להמשיך לחיות במדינה קטנה ודלת אמצעים שנמצאת בשחיקה מתמשכת, סבבה, אבל אנחנו באמת רוצים להתקדם. היי, יש מספיק מדינות שבהן זקוקים לאנשים כמוך.. קוסובו, האיטי, ליבריה.

טרנספר... Lol.. זה ממש מצחיק לחשוב שיש אנשים שבאמת חושבים שדבר כזה אפשרי לביצוע ועוד משתמשים במילים כמו "הגיוני" כדי לתאר את זה. יאללה, נעמיס שלושה וחצי מיליון איש על משאיות, למה לא? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומה ... תבנה איפה שאתה רוצה , מי שירצה להיתפוצץ כדי להרוג עוד ישראלים , יוכל לעשות זאת בכל מיקרה ...

החומה הרי לא תעלים אותם , אנחנו עדיין נהיה פה והם יהיו שם ...

וטרנספר זה לא בדיוני , כמו שהייתה עלייה של יהודים לישראל , ש"הפלסטינים" יעשו עלייה למדינות ערב , שיחזרו לאחים שלהם שכל כך דואגים להם .

אין להם מה לעשות פה , אין פה אדמה , אין פה מים , אין פה כלום .

אני מבין שהערבים לא רוצים אותם , אף אחד לא רוצה לקחת אותם ... אבל העולם צריך ללחוץ על כל מדינות הערב שיקחו חלקים מהם לכל מדינת ערב .

והכסף שאנחנו משקיעים עכשיו ב"פלסטינים" שרק עושה לנו נזק , נוכל "להשקיע" בהם שהם יהיו בכל המדינות שלהם ...

אני לא רואה שום פתרון אחר , אפילו אם העולם המוסלמי יפסיק את שטיפות המוח של אותם פלסטינים,כלומר לא יהיה להם צורך בהם עוד ... הפלסטינים ימשיכו במה שהם עושים , הם כבר ספוגים בשינאה ... ושום דבר כבר לא ישכנע אותם .

הם יגידו "העולם המוסלמי איכזב אותנו , לא איכפת להם מאיתנו , אבל אנחנו נמשיך להילחם" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כל ערבים הם אחים וחברים. אין כזאת אחווה גדולה כמו שאתה חושב.

2. אף מדינה, לא ערבית ולא מערבית לא צריכה יותר ממיליון פליטים על הראש שלהם. מבחינה דמוגרפית, כלכלית וחברתית.

3. טרנספר הוא חלומם של מפלגות ימין קיצוניות ותו לא. הוא בלתי ניתן ליישום בכל דרך שתבחר.

4. הקמת חומה תמנע במידה רבה חדירה של מחבלים לישראל ותקטין בצורה דרסית את הפיגועים בישראל. רק בשביל זה שווה להקים

אותה.

5. הכסף שכרגע מופנה להתחלויות יוכל ללכת למטרות חשובות יותר ברגע שאלה יפונו.

6. פחות סיכוני חיים לחיילים והיערכות טובה יותר של לאורך הגדר.

7. אם עדיין לא הבנת מה אני רוצה בדיוק תגובה או שתיים מעליך הבאתי קישור לתוכנית הפרדות חד צדדית. לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני יודע את זה , אבל בכל זאת ה"ערבי הטוב" הם מיעוט , ואין ביכולתם לשנות כלום .

2.בגלל זה אמרתי , לחלק ... לא כולם למדינה אחת .

3.אפשר ליישם , יש לא רוצים ליישם .

4.אני לא מתנגד לחומה , שייבנו ,אנשים רואים משהו פוליטי בחומה ... אני רואה בזה משהו פוליטי .

בניית החומה היא תוצאה של אין ברירה, בן אדם שלא יודע פתרון לבעיה יעשה דברים שונים כדי למנוע עוד בעיות .

במצב שלנו אין ברירה אחרת , ויש לבנות חומה .

7.קראתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...