עזרה בשדרוג המחשב שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשדרוג המחשב שלי

ronmar

Recommended Posts

תקציב?

מה דגם ספק הכוח שלך?

איזה כרטיס בדיוק יש לך 6850 או 6870?

ואיזה מארז יש לך?

בכל מקרה SSD של Trancend בנפח 128/256 יחד עם כרטיס מסך משומש עם שנתיים אחריות(280X) יהיה אחלה שדרוג אבל זה במידה שיש לך איכותי.

אגב לגבי מערכת ההפעלה תעדכן מהחנות לחלונות 8.1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב?

מה דגם ספק הכוח שלך?

איזה כרטיס בדיוק יש לך 6850 או 6870?

ואיזה מארז יש לך?

בכל מקרה SSD של Trancend בנפח 128/256 יחד עם כרטיס מסך משומש עם שנתיים אחריות(280X) יהיה אחלה שדרוג אבל זה במידה שיש לך איכותי.

אגב לגבי מערכת ההפעלה תעדכן מהחנות לחלונות 8.1 .

תקציב 1000 שח בערך, אולי יותר אם יהיה צריך

מה יתן לי SSD? והכרטיס מסך הרבה יותר טוב משלי או שבקטנה?

הנה המפרט המלא של המחשב:

nemmdg44e2cz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSSD יקצר לך זמני טעינה במשחקים כמו BF3/4... ותוכנות שתתקין עליו בנוסף אתה צריך להתקין עליו גם את מערכת ההפעלה כמובן בכל מקרה אני מניח שהסרטונים הבאים ייתנו לך יותר מושג

כל הבדיקות שהוא עשה הם בדיקות די לינאריות.

הם לא באמת מדגימים את היתרון החזק של הSSD, היכולת לבצע פעולות מקבילות ללא עיקובים הולכים וגדלים, או במילים אחרות: להחליק מצבים מורכבים כאילו הם כלום ולייצר תגובתיות מעולה בכל סיטואציה מורכבת ככל שתהיה.

https://www.youtube.com/watch?v=quZrknZZQVQ

מאחר שבמארז שלך יש מקום לSSD אחד אולי עדיף מראש שתקנה דגם של 256GB שהוא גם עם ביצועים גבוהים יותר.

לגבי כרטיס המסך לא ענית על השאלה שהיא אם יש לך 6850 או 6870 אבל זה לא משנה כי הוא חזק מהם משמעותית וגם יקר משמעותית כחדש הוא עולה 1403ש"ח אצל TMS והמשומש עם שנתיים אחריות 748/734ש"ח .

בכל מקרה של 128GB יחד עם הכרטיס מסך לא חורג לך מהתקציב אבל כמעט מנצל את כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSSD יקצר לך זמני טעינה במשחקים כמו BF3/4... ותוכנות שתתקין עליו בנוסף אתה צריך להתקין עליו גם את מערכת ההפעלה כמובן בכל מקרה אני מניח שהסרטונים הבאים ייתנו לך יותר מושג

מאחר שבמארז שלך יש מקום לSSD אחד אולי עדיף מראש שתקנה דגם של 256GB שהוא גם עם ביצועים גבוהים יותר.

לגבי כרטיס המסך לא ענית על השאלה שהיא אם יש לך 6850 או 6870 אבל זה לא משנה כי הוא חזק מהם משמעותית וגם יקר משמעותית כחדש הוא עולה 1403ש"ח אצל TMS והמשומש עם שנתיים אחריות 748/734ש"ח .

בכל מקרה של 128GB יחד עם הכרטיס מסך לא חורג לך מהתקציב אבל כמעט מנצל את כולו.

המעבד שלי יתמוך בזה? אין צורך לשפר אותו?

ויש לי 6870OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...