Pick Your Path בפלונטר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pick Your Path בפלונטר?

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

נכנסתי לאתר של פלונטר לבדוק משהו אתמול,

וראיתי פרסומת בצד של המבצע של NVIDIA שמקבלים אחד מהמשחקים החדשים של UBISOFT חינם,

http://www.plonter.co.il/PickYourPath.tmpl?cart=141720301854306316〈=heb

קניתי מהם gtx 970 g1 gaming , שזה כרטיס שכן מופיע במבצע , קניתי אותו לפני בערך שלושה וחצי שבועות , בזמן שקניתי אותו, פירסמה את המבצע , אבל דיברתי על זה עם פלונטר והם לא ידעו את זה, ועכשיו זה מופיע אצלם באתר, אפילו בתרגום לעברית (השקיעו חחח)

אתם חושבים שאפשר לדרוש מהם קוד לאחד מהמשחקים או שנדפקנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע בארץ התחיל אחרי שקנית אז נדפקת...

אני חושב שזו הפעם הראשונה שמבצע של הגיע לארץ, בדרך כלל הם מדלגים על .

איזה באסה זה... ממש מעצבן שזה ככה...

יש מצב שהם יהיו נחמדים ויביאו לי קוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזו הפעם הראשונה שמבצע של הגיע לארץ, בדרך כלל הם מדלגים על .

זאת אכן הפעם הראשונה שהם הוסיפו ISRAEL (כרגע עבור פלונטר בלבד) לרשימות ה- Where to buy שלהם באירופה.

זה כולל את הבאנדל של 110 יורו לרכישות in-game במשחקי F2P לכרטיסים מסדרת GTX 750 ו-800M לניידים : http://www.plonter.co.il/freetoplay.tmpl?cart=141700823935973857〈=heb

כנראה שכל מה שהיו צריכים לעשות זה לפנות אליהם ?! :facepalm:

מזל טוב לפלונטר, סביר להניח שהם שם להשאר גם בבאנדלים\מבצעים הבאים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה בגלל הפרסום המסיבי של באנדל Never Settle, ועצם העובדה שנחשב היום לחלק אינטגרלי מכרטיסי הרדאון (גם כשאין משחקים חדשים עדיין אפשר לקחת ישנים). בטח קיבלו גם הרבה פניות מלקוחות.

לעומת זאת המבצעים של NV באים והולכים. למרות זאת אני מאמין שברגע שיבואן נרשם אצלם, הוא מקבל דיווחים ויכול להתעדכן בקלות. זה לא שהם צריכים לחפש את המבצעים בסיבוב...

נראה לי שהיבואנים יותר clueless או שעלות מינימלית כלשהיא כרוכה בסיפור, או שסתם לא איכפת להם כי אנחנו נרכוש כרטיס גם בלי באנדל מזדמן, מאשר שהם מעדיפים לחלק רק

באנדלים של . אבל מה שלא יהיה, זה בהחלט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהם מחשב השבוע ביום ראשון (23.11) המבצע התחיל ביום שלישי (25.11) כמובן שקניתי את ה970. אחרי שנודע לי על המבצע דיברתי עם המקום(פלונטר) ושאלתי אם בכל זאת מגיע לי את ההטבה,לא קיבלתי אפילו את המחשב עדיין. ואמרו לי שידבקו את הנושא ובמידה וכן יודיעו לי אישית אם אני יקבל או לא. עד עכשיו לא הודיעו אז כניראה שלא. לפי דעתי זה על הפנים ולא בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הם קיבלו עם המפתחות BATCH חדש של כרטיסים והם לא יכולים לתת?!

יומיים לפני הם לא ידעו שהמצבע הזה הולך להיות?לא ניראה לי. בחול הוא התחיל לפני חודש! אני שאלתי אותו בזמן הקניה האם יהיו הנחות בלק פריידי או כל דבר שהוא והוא אמר לי שלא. וחוץ מיזה אם זה כמו שאתה אומר אז הם לא היו מורחים אותי ואומרים לי שהם בודקים את הנושא ואנחנו נחזור אלייך. היו אומרים לי את מה שאתה אמרת שזה הגיוני במידה וזה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהם מחשב השבוע ביום ראשון (23.11) המבצע התחיל ביום שלישי (25.11) כמובן שקניתי את ה970. אחרי שנודע לי על המבצע דיברתי עם המקום(פלונטר) ושאלתי אם בכל זאת מגיע לי את ההטבה,לא קיבלתי אפילו את המחשב עדיין. ואמרו לי שידבקו את הנושא ובמידה וכן יודיעו לי אישית אם אני יקבל או לא. עד עכשיו לא הודיעו אז כניראה שלא. לפי דעתי זה על הפנים ולא בסדר

ואם תחליף לדגם אחר שבו מצויין "משתתף במבצע משחק חינם של NVIDIA"?

תברר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי כרטיס של המבצע לפני שבועיים וחצי משהו כזה..

לאחר שראיתי את הפרסום באתר של ישר התקשרתי לפלונטר והם אמרו שהם לא יודעים על זה כלום..

חארות, כמו כל חברה בארץ.. תתקשר אליהם עכשיו הם ימציאו תירוצים למה לא לתת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תירוצים? מאז ומעולם גם במבצעים של Never Settle של אין דבר כזה רטרו-אקטיבית. רק מרגע שמבצע נכנס יכולה חנות להעניק משחקים עם מוצרים.

מספיק עם הטינופת והבורות בהודעות בבקשה, אם קשה לכם שאין רטרו לכו תבכו בפורום אחר עם עוד אנשים שלא מבינים איך זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תירוצים? מאז ומעולם גם במבצעים של Never Settle של אין דבר כזה רטרו-אקטיבית. רק מרגע שמבצע נכנס יכולה חנות להעניק משחקים עם מוצרים.

מספיק עם הטינופת והבורות בהודעות בבקשה, אם קשה לכם שאין רטרו לכו תבכו בפורום אחר עם עוד אנשים שלא מבינים איך זה עובד.

מה קשור טינופת? המבצע נכנס בארץ אחרי שהוא היה קיים כבר בעולם המון זמן, במפתיע ובשקט, ואני מאמין שאם מישהו עכשיו יקנה מפלונטר את המשחק ואולי יפספס שיש כזה דבר, אז אולי הם גם לא יציינו בפני הלקוח את המבצע הזה..

אני יודע איך זה עובד, שעל כל כרטיס יש קוד אחד של משחק.. אבל זה עדיין מעצבן, כי המון אנשים קנו מהם את הכרטיסים האלה, יש אותם פה לחצי פורום.. ואני מאמין שעוד המון שלא בפורום.. וזה מבאס.. זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, שיבאס. גם מבצעי נכנסו בארץ אחרי ארה"ב, חדשות בשבילך.

זה לא תירוץ לבוא ולקרוא לחנות חארות, ועוד חנות ראשונה בארץ שעושה מבצע כזה על , שבאה להיות נחמדה לשוק מאוד נישתי וקטן של לקוחות. קצת פחות כפויות טובה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...