מחשב נייד לעבודה שוטפת (כתיבה, גרפיקה, גיימינג סביר) 4.2K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לעבודה שוטפת (כתיבה, גרפיקה, גיימינג סביר) 4.2K

g.xorre

Recommended Posts

שלום,

אשמח לקבל את חוות דעתכם המקצועית למחשב המיועד לצרכים הבאים:

* מטרות המחשב? צפייה בסרטים, כתיבה, יכולות גרפיות טובות מספיק כדי להריץ תוכנות עריכה (AVID, AE) וגרפיקה (Photoshop, illuatrstor) ורמה סבירה של גיימינג

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? רצוי 14 אינץ', אפשר גם 15.6

* רזולוציית המסך? לא משנה

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* משקל רצוי? מעדיף לא לעבור את ה2.5

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? לא

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? לא

* Bluetooth? לא חובה

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? מעדיף, HDD 7200 או HDDּ+SSD

* כונן אופטי? לא משנה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

נוחות ואיכות המסך מאוד חשובים לי, המחשב מיועד לעבודה שוטפת.

כמובן שאשמח לשמוע על כל מחשב אחר שמומלץ לפי הפרמטרים שהצגתי עד תקציב של 4.2K

חשבתי על ה Lenovo flex 14 וגם על ה N56JK-CN028H, אך המשקל שלו קצת מרתיע אותי... חשוב לי שיהיה נוח להתנייד.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינתי, הASUS לא נראה לי "נייד" במיוחד...

אין צורך בציניות, אני מנסה להפיק את המיטב מהפרמטרים שחשובים לי.

גילוי נאות, התאהבתי בלנובו ובגימיקים שלו, השאלה היא עד כמה הוא יכול לספק את הדרישות שלי

והדגש הוא בהחלט על איכות המסך, ומבחינה מאוד פשוטה - בהייה ממושכת בו במשך רוב שעות היום.

כל הצעה אחרת למחשב נייד 14' או אפילו 15 קל משקל, לא משנה הרזולוצייה, תתקבל בברכה.

עוד מחשב שנתקלתי בו http://ksp.co.il/?uin=25129

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסוס האחרון המסך גרוע ואינו בעל פאנל .

ה-FLEX 2 עם פאנל , אבל כיוון שמדובר במסך מגע = המסך מבריק = השתקפויות רבות. אם זה משהו שאתה יכול "לסבול" אז סבבה.

שלא תבין לא נכון - לא מדובר בציניות אלא בעובדות ונתונים שאתה צריך להכיר תחת המגבלות הקיימות. גם אני הייתי רוצה מחשב 15.6" ששוקל 1 ק"ג, מה לעשות - אין...

ה-N56JK מגיע עם מסך מט איכותי - כך שמבחינת נוחות עבודה מול המסך הוא יהיה הכי טוב שתוכל לקנות ב-3,500 ש"ח (בהם הוא נמכר בימי המבצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובות

הניידות מאוד חשובה לי, יותר משימוש המחשב ליישומי גרפיקה מקצועיים או גיימינג, אלו רק בונוסים מבחינתי.

ואני ממש מעדיף לא לקנות מסך 15.6 אלא 14, אם היה את אותו הASUS עם מסך 14 לא הייתי חושב פעמיים, ההצעה בוואלה באמת משתלמת.

לצערי מעולם לא יצא לי לעבוד עם מחשב עם מסך מבריק, אז אני לא ממש יודע איך זה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

האזהרה החמורה על דיפו ובאג הצחיקה אותי :) כמובן שלא אקנה שם.

אני בהחלט אלך מחר לKSP שם הבנתי שהדגם קיים בסניף ואבדוק. (גם שם אני לא מתכוון לקנות)

אז רק וידוא אחרון, הלנובו מספק בצורה סבירה את השימושים שלי? כאשר ישנה פשרה מסויימת לגבי השימוים הגרפיים החזקים?

ולשאלה האחרונה (נשבע) האם שווה לי לקנות כבר את גרסת הi7? במקום את הi5? ההבדלים הם משמעותיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לקנות ב-KSP, פשוט בבאג/אופיס דיפו מבחר הדגמים לא משהו והם יקרנים.

שים לב שהלנובו מגיע עם אחריות לשנה, כך שקח בחשבון שאתה צריך להוסיף עוד כמה מאות לשדרוג האחריות ל-3 שנים. רק לתשומת ליבך (או כיסך).

הלנובו סביר לשימושים שלך - עיבוד וגרפיקה דורש מעבד חזק וזה יכול אפילו לשפר פי 2 (ואולי יותר) את זמן ההמתנה שלך לדוגמא בפעולות שתבצע.

בעניין I5 או I7, תשמע - שניהם חסכוניים דו ליבתיים, יש הפרש ביצועים ביניהם לא גדול כן... תחליט מה שבא לך. אתה יכול לעשות השוואות ביצועים בין שונים בגוגל, תרשום 2 דגמים ביחד באותה שורה ויש אתרים שיעשו את ההשוואה בשבילך ישר.

--------------------------

talift,

מבריח את מי? אותך? הפורום יחיה בלי משתמש בודד.

"נוטשים המוניהם" ?? :D - נפתחים פה 10 דיונים ביום, לא יודע מאיפה אתה מקבל את הסטטיסטיקה שלך.

זה שלאסוס יש דגמים טובים שמתאימים לשימושים כאלה ואחרים אני ומשתמשים אחרים נמליץ עליהם. אם יש דגם של לנובו/DELL/טושיבה שרלוונטיים ותואמים לדרישות של פותח הדיון - גם הם יקבלו המלצה חיובית.

לא ממש מבין את התגובה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שלא אקנה שם היא עצם היותם יקרים מחנות קבועה שבה אני קונה, לגבי איכות המוצרים אצלהם, אין לי מושג.

אני מודע לעניין האחריות. תודה.

לפי השוואת הביצועים שכבר עשיתי באמת לא ראיתי הבדל מוחץ... רציתי לוודא אם הבנתי נכון, והבנתי נכון, אז תודה :)

תודה רבה Chevy עזרת לי מאוד.

talift, תגובה לא ברורה בהחלט... :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-I5/I7 הכוונה הייתי לדגם הלנובו עם מעבדי U

לא לגבי המעבד שבאסוס H שחזק יותר.

כמו כן - שים לב שאם אתה מתעניין בלנובו אתה צריך את גרסת ה-FLEX 2 (!) לא ה"ראשון". הראשון עם מסך גרוע, ב-FLEX 2 הוא מגיע עם פאנל IPS.

http://ksp.co.il/?list_compare=.25084..23692..23938.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...