בקשה קצת מוזרה - איך ניתן לראות את המספרים של ה-Presets - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה קצת מוזרה - איך ניתן לראות את המספרים של ה-Presets

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. יש לי מסך UltraSharp U2414H ואני מאוד מבסוט ממנו, במיוחד מכמות המכובדת של Presets. אבל, החיסרון של זה שאם אני שם Preset של Gaming למשל, איני יכול לראות את המספרים של הContrast ונתונים אחרים שה-Preset קובע.

הסיבה לשאלה שלי היא שברצוני להגדיר במסך אחר, שאין בו Presets (מסך ישן יותר) את אותם המספרים שיש במסך שציינתי למעלה. למה? כי כשאני מגדיר Peset של Gaming, אני מסוגל לשבת מול המסך ולשחק במשחקי מחשב שעות על גבי שעות. במסך השני, חמש דקות והעיניים שלי מדממות. וברצוני, אם אפשר, להגדיר את אותם הגדרות התמונה שיש לי כמו בDELL.

אשמח אם מישהו יעזור לי בעניין. הרצתי חיפוש בגוגל UltraSharp U2414H Preset details אך לצערי לא מצאתי שום מספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בU2410 אפשר לראות (ולשנות) את זה דרך תפריט הטכנאים, שנכנסים אליו באופן הבא:

access the service menu by turning the monitor off, then holding down the second and fourth button (from the top) whilst also holding the power button. The LEDs should start lighting up - once they are all on press the top button.

אני לא יודע אם בU2414H קיים תפריט כזה ואם כן, האם הכניסה אליו מתבצעת באותה צורה.

קח בחשבון, שזה לא בטוח יעזור לך. כל מסך הוא שונה, ולא מן הנמנע שהנתונים של הU2414H בGaming preset יהיו לא רלוונטיים במסך האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...