המלצה למדיח כלים ואו הפניה לאתר המדרג מדיחי כלים - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למדיח כלים ואו הפניה לאתר המדרג מדיחי כלים

THE-BIG

Recommended Posts

בעיקר פחות אמינים - כי הבקר החדשני הזה פשוט מיותר, ולא מוסיף אף יתרון מול בקרים אלקטרוניים פרימיטיביים מלפני 20 שנה או טיימר "תוכנית" מכאני

החיסכון מגיע לא מהבקר, אלא מהמבנה פיזית של המכונה - יותר השקעה בדברים כמו בידוד תרמי, שימוש בחיישני טמפרטורה מדוייקים יותר וכו'. פשוט לפני 20 שנה היה מקובל למצוא את זה בעיקר במכונות איכותיות, ואם הזמן זה הפך לסטנדרט. אין ולא היתה כל מגבלה טכנולוגית על דיוק של חיישן טמפרטורה גם בימים שדברים עבדו על קיטור

בקרת טמפרטורה זה עניין שולי, מה שיכול לעזור זה חיישנים של ניקיון המים שיכול לקצר או להעריך את שטיפת הכלים בהתאם למצב של המים.

במכשירים מתקדמים יש גם פיצוי על המים שנאגרים בכלים, כמו קערה או כוס הפוכים שהמים בתוכם יצאו ממחזור המים.

לגבי אמינות של בקרים מודרניים, ברור שהם עלולים להיות פחות אמינים מבקרים מכאניים, אז בוא נעצור את כל הקידום ונחליף את כל האלקטרוניקה במכאניקה !

קח בחשבון גם שלפני 20 שנה מדיח מתקדם עלה יותר ממשכורת מינימום ובטח יותר מחצי משכורת ממוצעת, היום מדיח מתקדם עולה כ-3500 ש"ח שזה כשליש ממשכורת ממוצעת במשק, שהיא 9000 ש"ח.

אז אני לא מצפה שיעבוד לי 20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזור המים הכולל של מדיח הוא כ 10L..15L בשטיפה (על פי נתונים מגוגל). נפח של כוס הוא כ 250ml - כ 1/40 מכמות המים במדיח - זה שולי. ההשפעה אולי לא כל כך שולית על הניקיון של אותה כוס....

מדיח כלים (כמו בערך כל יתר מכשירי החשמל "הלבנים") אינו מוצר היי טק. אין בו לאן להתקדם. אין בו צורך במשהוא מעבר למעגל אלקטרוני / מפסק תוכנית מכאני הכי פשוט שיודע לנגן תוכנית קבועה מראש, ואין סיבה שבעולם שהוא לא יהיה בנוי להחזיק 20 שנה או לעבור את החורף בלי מגן ברקים צמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיח כלים (כמו בערך כל יתר מכשירי החשמל "הלבנים") אינו מוצר היי טק. אין בו לאן להתקדם. אין בו צורך במשהוא מעבר למעגל אלקטרוני / מפסק תוכנית מכאני הכי פשוט שיודע לנגן תוכנית קבועה מראש, ואין סיבה שבעולם שהוא לא יהיה בנוי להחזיק 20 שנה או לעבור את החורף בלי מגן ברקים צמוד

תרשה לי שלא להסכים איתך,

לפני כחצי שנה החלפתי מכונת כביסה ששרתה אותי כ-8 שנים למכונה של סימנס מהסדרה המתקדמת IQ 700.

הבדל של שמיים וארץ, המכונה החדשה מאריכה או מקצרת את התוכנית בהתאם לכמות הכביסה, מוסיפה עוד מחזור של שטיפה אם היא מזהה שהמים לא נקיים,יש התראה על שימוש יתר בג'ל/אבקת כביסה, מזהה חוסר איזון של הטוף בתחילת סחיטה, עוצרת ומסדרת מחדש את הבגדים בטוף ובטח עושה עוד כמה דברים בדרך :)

התוצאה : בגדים תמיד יוצאים נקיים, המכונה לא קופצת בזמן הסחיטה (זאת הסיבה שהחלפתי מכונה קודמת), יעילות אנרגטית (דירוג +++A).

ולא ממש מעניין אותי שהיא לא תשרוד 20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפיצ'רים האלה בסך הכול מחליפים את האפשרות שלך לבחור ידנית תוכנית כביסה/נקודת התחלה בתוך התוכנית/טמפרטורה בכל מכונה בת 20+ שנה, או לבחור כמה אבקה לשים שם

אתה יכול סתם לנחש על מה לשים את המכונה לפי רמת לכלוך הכביסה (ומי כמוך יודע כמה היא באמת מלוכלכת), ויש סיכוי גבוה שתפגע מדוייק יותר מכל החיישנים - שהמטרה שלהם בראש ובראשונה היא לא דיוק אלא סתם שיהיו קיימים ושאתה תאמר וואו. גם אבקה אתה לא חייב לשפוך בכמויות העל שכתובות על שקית האבקה

מסובך יותר מלבחור את התוכנית על מסך טאצ' ? - לא ממש

במכשירי חשמל שהצריכה שלהם יכולה להיות שונה קיצונית מהפעלה להפעלה (כמו מכונת כביסה) דירוג אנרגטי נקבע לעיתים קרובות על פי הצריכה "בהפעלת ברירת מחדל", כלומר מתחילת התוכנית, אם כמות הכביסה המקס' וכו'. כשאתה מפעיל את המכונה "מהאמצע" או בפחות חימום או בלי חימום בכלל, אתה חוסך הרבה מעבר לדירוג האנרגטי הרשמי של המכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...