Nokia Asha - שווה לתקן? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia Asha - שווה לתקן?

LimaC

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחותי יש את ה Asha. טלפון קטן, שמספיק בשביל שיחות, הודעות ושעון מעורר... עכשיו שאני כותב את זה, קצת עצוב לחשוב שעל הדבר הזה ביזבזנו 600 שקל ב Best Mobile.

לעניינו, המכשיר נפל ונסדק לו המסך לפני מספר שבועות אך הוא המשיך לעבוד בסדר (קצת היתקעות וצורך לכבות ולהדליק מחדש מדי פעם).

לפני כשבועיים הוא פשוט הפסיק לעבוד סדיר, כל כמה דקות נתקע ונכבה ובקיצור לא מאפשר שימוש בו.

מכיוון שאנחנו כבר יותר מחצי שנה לאחר ששנת האחריות נגמרה, מבקשים ביורוקום - החברה שמספקת את התיקון - 59 ש"ח עבור בדיקה (10% מהערך שלו ביום הקניה) ורק אז יוכלו לומר לנו כמה יעלה התיקון.

שתי שאלות: 1. האם ניתן לתקן / לפרמט את הטלפון איכשהו בבית על ידי חיבורו למחשב?

2. כמה יכול לעלות תיקון כזה?

תודה רבה לכל התורמים לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להפריד. לדעתי אין קשר בין תקלה תוכנתית לנפילה. הלוח של הטלפון הזה פשוט מאוד, ואם הנפילה היתה שוברת אותו כנראה שהוא פשוט לא היה עובד, וזה לא היה מתבטא רק בתקיעות. לכן לטיפול בבעיה הזו אם הטלפון עובד תבחר בהגדרות איפוס מלא כולל קבצים, זה רלוונטי כמו צריבה של הקושחה, שזו פעולה די מסובכת.

לגבי מסך, תיקנתי טלפון כזה לפני שלושה שבועות. אתה יכול למצוא באייביי ערכות של מסך + זכוכית ודיגיטייזר (בטלפון זה הם נפרדים) + ערכת כלים להחלפה, במחיר 10/20 דולר.

ההחלפה עצמה די פשוטה, אם יש לך ידים טובות תעשה את זה בקלות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי הכיבוי האקראי, בנוסף על האפשרות שאכן המכשיר ניזוק, יתכן שזו תופעה נפוצה במכשירי ובמיוחד לאחרי מכה, בה הסוללה לא מהודקת למקומה והמגעים רופפים. לכן יכול להיות מקרה שבתזוזה קטנה הטלפון נכבה. הפתרון הפשוט הוא לתחוב פיסת נייר מקופלת בין הטלפון לסוללה בצד ההפוך מהמגעים ולדחוף מעט בכוח (תלוי בעובי הנייר) את הסוללה לתושבת. נסה את זה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

(הכוונה היא להצמיד את הסוללה למגעים על ידי דחיפת הנייר בצידה השני בינה לטלפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

עדכון קצר ושאלה, המסך הגיע אחרי איזה חודש וחצי.

מצאתי ב סרטון המדריך איך להחליף מסך בטלפון הספציפי הזה והתחלתי בתהליך התיקון.

עקבתי אחרי השלבים ופירקתי אותו לגורמים. נראה לי שהפירוק עבר בשלום אך כעת אני לא מצליח להכניס את המסך לטלפון ולהרכיב אותו בחזרה...

הלכתי לשלוש מעבדות סלולר וכולן סירבו לגעת כי זה לא גלאקסי או .

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על התגובה המאוחרת מאוד, (לא היתה לי אפשרות קודם לכן, ראיתי את הודעתך רק כעת), מקווה שזה עדיין רלוונטי.

האם הליכה שלב אחר שלב לאחור (מן הסוף להתחלה) בסרטון היוטיוב שמצאת לא עוזרת לך לפתור את הבעיה?

היכן בדיוק אתה נתקע? צלם תמונה או שתים ברורות מהמצב בו הטלפון נמצא כעת, וגם של החלקים שאינם מורכבים בתמונה נפרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...