התייעצת בנוגע לשדרוג כרטיס מסך ב1000ש"ח +- - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצת בנוגע לשדרוג כרטיס מסך ב1000ש"ח +-

kutomer2

Recommended Posts

אהלן,

לפני בערך שנה קניתי מחשב חדש, אני מאוד מרוצה ממנו אבל כשהרכבתי אותו לא התחשבתי יותר מדי במשחקי מחשב (ולא ברזולוציה גבוהה - לאחרונה גם קניתי מסך חדש), אני עכשיו עומד להשתחרר מהצבא וסוף-כל-סוף יש לי זמן פנוי, לצערי או לשמחתי נפלתי שוב לסם ואני קצת מתבאס להריץ את המשחקים על LOW.

המחשב שלי כרגע:

Intel i5-3470

16gb ram

GeForce 560 GTX

h77ma-g43

מסך 27אינצ' וצופה ברזולוציה של 1920*1080 (לא בטוח עד כמה זה רלוונטי)

שיחקתי ב-Shadow of mordor והוא רץ די טוב, עכשיו הורדתי את Assasions creed unity , אני מריץ אותו על low והוא די מקרטע, בעיקר אני בונה כרגע על Dragon Age החדש שיוצא מחר. (כשהנמכתי את הרזולוציה בה אני משתמש המשחק יחסית עובד נורמלי אבל נראה חרא)

מה דעתכם?

האם כדי לי בכלל לשדרג את הכרטיס מסך? (אני לא מתכנן לחזור לשחק במחשב להרבה זמן, זה רק לכמה חודשים הקרובים)

אם כן - למה? ובכמה? (אני די גמיש במחיר)

תודה רבה מראש, תומר!:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, הוא בעונש שהוא צריך לשלם כמעט 1300 שקלים ל-GTX 760 כשיש GTX 670 בפחות מ-1000?

פותח הדיון, יש GTX 670 WINDFORCE ב-TMS תמורת משהו כמו 970 שקלים עד יום שישי. שווה לנצל.

רק דבר אחד, איזה ספק כח יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה לשניכם!

1. המארז - ספק כח שלי הוא: באנדל - NZXT Source 210 Elite White + FSP 460W HCN

2. אין לי בעיה לשלם יותר אם יש היתרון משמעותי בביצועים.

3. חבר הציע לי את הכרטיס: SAPPHIRE VAPOR-X R9 280X 3GB OC במחיר ממש טוב, מה דעתכם? (יד שנייה, אבל הוא כמעט ולא השתמש בו)

4. יש הבדלים משמעותיים במחירים בין הארץ לחו"ל? (סין \ ארה"ב) זה משהו ששווה להזמין מהאינטרנט?

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - ספק הכח שלך איכותי ברמה סבירה, אבל לא מומלץ כלל כמו שצויינו. אם יש לך הפרש קטן של 250~ שקלים, רכוש ספק כח איכותי (אין לי בעיה להמליץ, הכל תלוי בחנות שנח לך ממנה)

2 - ה-GTX 670 עדיף על GTX 760 באופן חד משמעי בביצועים

3 - אם הוא הציע לך מחיר טוב (800 שקלים או פחות) לך על זה, אבל גם כאן ובמיוחד כאן דרוש ספק כח מתקדם חדש

4 - התשובה לשמחתי היא שלא, לפחות לא בפלח השוק הזה של כרטיסי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם כך אשמח גם להצעות לספק כח, (כל ספק כח מתחבר לכל מארז?)

2. אז מה דעתך בעצם (מבלי להתחשב במחיר) מה עדיף SAPPHIRE VAPOR-X R9 280X 3GB OC או GTX 670?

3. האם לדעתך אני אוכל באמת להריץ את המשחקים שאני רוצה (assassin's creed unity, Dragon age 3 וכ"ו...) ברזולציה 1920*1080 ובאיכות גבוהה? (אני לא מצפה לUltra high בהכל, אבל high נשמע טוב..)

כי אני לא רוצה לשדרג לשם השדרוג.

לגבי חנות, אני גר בראשון, עובד בהרצליה ויש לי אוטו אז נתניה דרומה אשדוד צפונה זה בסדר מבחינתי.

שוב תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - כל ספק מתחבר לכל מארז. ספק מומלץ בהתחשב במבצעים יהיה ה-Seasonic 500W ECO, נמכר ב-TMS ב-240 שקלים

2 - תלוי מאוד בהעדפות אישיות. הכרטיסים דומים למדי בביצועיהם, עם יתרון של צריכת חשמל נמוכה יותר ל-GTX 670 ו-1GB זיכרון יותר ל-280X. אם תלך על 280X, אמליץ להעלות טיפה את תקציב הספק לזה - http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=S12II-520-OEM

3 - לבדוק ביקורות, יש ביקורות שבהם בודקים את המשחקים האלה עם שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...