ייעוץ עבור הרכבת מחשב שולחני למטרת גיימינג כבד בתקציב של עד 5,000 שקלים כולל חריגה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ עבור הרכבת מחשב שולחני למטרת גיימינג כבד בתקציב של עד 5,000 שקלים כולל חריגה

Tom25

Recommended Posts

שלום לחברי/ות הפורום,

מה שלומכם/ן?

שמי טום, בן 28, מתגורר בגוש דן.

אני פונה לחברי/ות הפורום בבקשה לרכישת מחשב שולחני מרשת מחשבים אמינה בישראל.

המחשב שברצוני לרכוש הינו לשימושים מסוגים הבאים: גיימינג כבד | עריכת תמונות בסיסית | יישומי Office | צפייה בסרטי Blu Ray וגלישה באינטרנט.

ראוי לציין שאינני מרבה להנות מהתחביב של לשחק במשחקי מחשב, עקב לו"ז יום יומי צפוף.

אם כבר יוצא לי לשחק במשחקי מולטימדיה מדובר על תקופות של פעמיים - שלוש ב - שבועיים עד שלושה.

אני חפץ לרכוש מחשב חדש שבעתיד אוכל להקדיש זמן לתחביבי.

טופס לבקשת רכישת מחשב שולחני:

1. שימושיי: גיימינג כבד | עבודה משרדית | עריכה גראפית וגלישה באינטרנט.

• שמותיהם של משחקי מולטימדיה עכשווים ועתידים בהם אשחק כגון: The Witcher 3, Far Cry 3 & 4, Crysis 1 & 2 & 3, Next Batlfiled, GTA V, Next Mass Effct Game, Games For CryEngine 3 On Ultra Settrings, Games For Frostbite Engine 3 On Ultra Settrings And Future CryEngine 4 And Frostbite 4 Engine - למרות שמנועי סדרה 4 טרם הוכרזו.
  • אינני מתכוון לעשות שימוש בתוכנות גראפיות כבדות כגון: Photo Shop ו/או אחרות.
    שימושיי בתוכנות יהיו די בסיסיות כמו לכל משתמש/ת.
    תוכנות שאני יתקין כגון: Anti Virus, MS Office Suit וכד'.
  • אני מצפה שהמחשב שיורכב ע"י חברי/ות הפורום יוכל להריץ משחקי מולטימדיה על ההגדרות הגבוהות ביותר (כוונתי ל - Super Ultra על 8X ומעלה) ללא לאגים במשחקים ו/או בביצועי המחשב.
  • בכוונתי להתקין את Windows 7 בגרסת 64Bits לעת עתה. כאשר Windows 10 יצא אני יתקין.

אין בכוונתי להתקין כלל את Windows 8/8.1 ואינני חפץ ברכישת Windows מקורי.

2. ציוד היקפי:

• מסך המחשב שיש בביתי: LG LCD Flatron L1760TR | צג: 17 אינץ' | פורמט מסך: 4:3.
  • רזולוציית המסך בשימושים בסיסיים כגון: עבודות משרדיות | עריכות גראפיות וגלישה באינטרנט תהיה על 768 - 1024. בזמן הפעלת משחקי מחשב הרזולוצייה תהיה הגבוהה ביותר.
  • רף תחתון לרזולוציה הנמוכה ביותר: 600 - 800.
    רף עליון לרזולוציה הגבוהה ביותר: 1024 - 1280.
  • נא לא לכלול בהרכבת המחשב את הציוד ההיקפי הבא: מסך מחשב | רמקולים | מקלדת | עכבר ואוזניות. (לא מעוניין לשדרג את הציוד ההיקפי).
  • כעת יש ברשותי מחשב נייח. המארז שיש בחדרי הינו מדגם: Phoenix Neo (קישור לתמונות באתר Google לחץ/י: https://www.google.co.il/#q=Phoenix+Neo).
    שאלתי האם ניתן להרכיב מחשב חדש (כלומר רק רכיביי החומרה) בתוך המארז הנוכחי?

3. חומרה אופציונלית:

• נא לא לכלול בהרכבת המחשב כונן דיסקים (RW - DVD Rom).

• נפח אחסון התחלתי לדיסק קשיח למחשב שולחני: 2TB ומעלה.

• נא לא לכלול בהרכבת המחשב את ציוד החומרה הבא: קירור למארז ייתכן ואינני ירצה גם כרטיס SSD אני מסביר על כך בהרחבה בהמשך הדיון.

4. אפשרויות רכישה:

• אני מתעניין בהרכבת מחשב מרשת מחשבים זולה ואמינה.

• יש באפשרותי לשלם לבעל/ת העסק באמצעות כרטיס אשראי הכולל הזמנה ומשלוח מרחוק.

• אני פחות מתעניין בהרכבת מחשבים מהרשתות הבאות: Plonter | א.א.סלולר ו - K.S.P.

אמנם הרשתות ליעיל פחות בעדיפות הרכישה, אבל אני בהחלט אופטימי וארצה לראות גם את

מפרטי המחשב של אותן רשתות למרות שהן בעדיפות מינימלית.

5. תקציב הצרכן:

• תקציב לרכישת מחשב שולחני: 5,000 שקלים.
  • חריגה מקסימלית לרכישת מחשב שולחני: 1,500 שקלים.
  • סה"כ כולל חריגה: 6,500 שקלים.
  • עדיפות גבוהה להרכבת מחשב שולחני בין טווח המחירים הבא: 5,500 - 5,000.
    כמה שניתן לחסוך, אבל עדיין להרכיב את המחשב האידיאלי לטווח ארוך.

6. הערות חשובות להרכבת מחשב שולחני:

• אני חפץ להשקיע את כספי ברכישת מחשב שולחני עוצמתי עם עדיפות גבוהה למעבדי סדרת i7 מהסדרה החדשה בלבד!
    אני בהחלט פתוח גם להצעות למעבדי i5 מסדרה החדשה בלבד!
    מה שחשוב לי במחשב השולחני זה הטווח שימוש שלו. אני אדם שמביט קדימה לעוד 5 שנים ומעלה עם אופציות שדרוג.
    למשל אני לא מעוניין כלל בזיכרון 8GB כי אט אט זיכרונות אלו מתחילים להיות מיושנים ובעוד כמה שנים משחקי הדור הבא ידרוש מנימיום 16GB.
    כמו כן, נקודה נוספת שחשובה לי הינה שיהיה כמה שפחות רעש. אני חפץ לקבל מחשב שקט, עוצמתי ומהיר.
  • חשוב! רכיביי החומרה שתרכיבו במחשב השולחני צריכים להיות חדשים בלבד! בשום פנים ואופן אני לא מעוניין ברכיבים משומשים כפי שרשת Plonter מציעה לצרכניה.
    כמו כן, אני מתעניין ברכיבי חומרה מיצרניות מוכרות בלבד כגון: Giabyte, MSI, Hynix, Kingston, Crorsair, Silver Stone, Seagate, Westren Digital ועוד.
    המשתמש/ת שקורא זאת נא להרכיב לוח אם וכרטיס מסך של יצרנית Gigabyte.
  • חשוב! אני מתעניין אך ורק ברכישת כרטיס זיכרון של אחת משלושת יצרניות ליעיל: Kingston ו/או Crorsair ו/או Hynix בלבד!
    כמו כן, נפח האחסון המבוקש של הזיכרון שאני חפץ לרכוש הינו מ - 16GB ועד 64GB בגרסת 4 ו/או 3 ׁׁ(עדיפות גבוהה ל - 4ׂ) במהירות תדר של החל מ - 1600MHZ ומעלה.
    בנוסף, אני מבקש תהיה הפרדה לשני ''סטיקים'' שבמקרה ותוך שנה ומעלה כרטיס זיכרון אחד ישרף יהיה לי גיבוי נוסף.
  • חשוב! הרכבת מחשב שולחני עם מחשבה לעתיד.
    למשל כאשר תרכיבו לי לוח אם, אני מצפה שהלוח אם ידע לא רק לתמוך ברכיביי חומרה עכשווים אלא גם ברכיבי חומרה עתידיים כגון: עוד 5 שנים.
    שכרטיסי מסך חדשים שיצעו בעוד כמה שנים יהיו מסוגלים לתמוך בלוח אם שתרכיבו לי.
    אין צורך להרחיב, אני מניח שהבנתם את כוונתי.
  • חשוב! לכלול ו/או לא לכלול.
    מה ההבדל בביצועי המחשב בשימוש סטנדרטי ו/או גיימינג כבד בין דיסק קשיח רגיל לכרטיס SSD?
    לדוגמא שאני יבין: למשל עם כרטיס למחשב יקח לעלות את מערכת Windows תוך 30 שניות ועם דיסק קשיח רגיל המחשב יעלה את מערכת Windows תוך 60 שניות.
    במידה ואכן מדובר בטווחי זמנים שהקלדתי, אני יוותר על כרטיס כי אני לא צופה בזה כמשהו הכרחי מלבד המתנה של עוד כמה שניות.
    בכל אופן אשמח שתנמקו בהסבר מפורט מהם יתרונותיו של כרטיס על דיסק קשיח כגון: ביצועי המחשב, משחקי מחשב וכד'.

7. הערות חשובות לגבי בניית מפרט המחשב השולחני:

• את/ה שקורא את הטקסט, כאשר תרכיב/י לי מחשב שולחני אני מבקש שלא רק תציין את רכיביי החומרה בהתאם לתקציב שלי.
    אני מבקש שתציין/י מה יוצא דופן במפרט שפרסמת על פני שאר הגולשים/ות שפרסמו את המפרטים שלהם עבורי.
    כלומר, מה כ"כ מייחד את המפרט שלך שכדאי לי דווקא לרכוש אותו כדי לקבל את המחשב האידיאלי לטווח הארוך.
  • המשתמש/ת הסמוי/ה שעובד/ת באחת מרשתות המחשבים שעושה למקום פרנסתו/ה שיווק בפורום הנוכחי ושיפרסם בדיון המדובר מפרט מחשב ממקום עבודתו, אנא ציין/י מה מייחד את המפרט מהרשת בה את/ה עוסק ומדוע עליי לרכוש דווקא מרשת המחשבים בה את/ה עוסק/ת.
  • האם לדעתכם/ן יש צורך לעלות את תקציב הרכישה כדי לקבל את המחשב האידיאלי לטווח ארוך? במידה ותשובתכם/ן הינה חיובית.
    אשמח שתנמקו ותציינו את הסכום התקציב שאת/ה מציע/ה לי להשקיע.

מידע שלא ציינתי כגון: האם ברצונך לעשות QC ושאר המידע שיש בטופס לבקשת הרכבת מחשב והתלעמתי ממנו עקב שאינני מעוניין בדברים בדברים אלו כגון: עשייה עתידית של QC לכרטיס מסך אני לא מעוניין.

אשמח למתן תמיכתכם/ן

תודה רבה לתומכים/ות

טום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא כל כך יודע מאיפה להתחיל, ואני משתדל שלא להרבות בהודעות בפורום מפרטי מחשב אבל כאן אני מתנדב לתת את ההתיחסות.

* בנוגע לחלונות 8 לעומת 7 - היום לוקחות בדיוק 30 שניות לבטל את ממשק האריחים ולהקנות למשתמש חוויית שימוש זהה לזאת שקיבל ב-7. אני לא יודע איך ממשק שכל כך קל לבטל הפך להיות העצם בגרון של שונאי 8, מערכת בעלת ניהול משאבים טוב יותר.

* יש לך מסך בעל רזולוציה שנחשבת לנמוכה מאוד, טבעית של 1280X1024 או בחשבון הפשוט שטח של 1.3 מגה-הפיקסל. אתה רוצה להשקיע 5000 שקלים במחשב לפרודוקטיביות עם מסך שמעניק לך שטח עבודה נמוך מזה שמעניקים מחשבים ניידים זולים. אני חושב שיש בהחלט מקום להשקיע כמה מאות שקלים כדי לרכוש מסך FullHD נורמאלי והכי חשוב - איכותי לצפיה. גם יעניק חוויית שימוש טובה, גם שטח עבודה גדול לפרודוקטיביות.

* ציינת הגדרות "Super Ultra". אין לי מושג במה מדובר. לכל משחק הגדרות משלו וכובד גרפי משלו בהתאם לחומרה ולאלמנטים בו. גם X8 אין לי מושג מה זה, בטח לקחת את זה מאחד המסננים שיש בהגדרות משחקים כמו AntiAliasing או Anisotropic Filtering. אבל, הבנתי את הכוונה שלך, אתה פשוט רוצה להינות מהגדרות מירביות במשחקים. חשוב לשים לב שלפעמים ההגדרות במשחקים גובלות באינסוף, ושגם חומרה ב-20 אלף שקלים לא תתמודד איתם כראוי. זה שאופציות מסויימות קיימות במימדים מפלצתיים (כמו פילטר Super-Sampling שפשוט מעבד את המשחק בכובד כפול ומרובע) אומר שצריך לשלוט עליהם במידה מתונה.

* המארז שלך תומך בחומרה עדכנית, אבל לא מכיל תכונות שמוצאים במארזים חדשים, דוגמת סידור כבלים למען זרימת אוויר משופרת. כמו כן הוא לא מכיל יציאות USB 3.0 קדמיות

* עדיפות לחדש בלבד בגזרת רכיבי ליבה - זה גם ככה מה שתקבל. הכי חדש = הכי זול בין כה וכה

* נפח זיכרון - אי אפשר לדעת מה יהיה בעוד שנה או שנתיים. נכון שהיום הסטנדרט החדש הוא 8GB, אבל בתקציב הזה 16GB לא יהיה מופרח

* רוצה רמת רעש מינימלית? תתחיל במארז. יש מארזים של יצרניות רבות היום ששמים דגש גדול מאוד על שמירת הרעש בתוך המארז באמצעות שימוש בחומר אקוסטי ודפנות עבות

* הבהרה בנוגע ל-Plonter. אני לא חושב שיש מקום ל-shaming. יש כאן לראשונה חנות שמוכנה לתת אחריות למי שרוצה יד שניה. כל מרבה האפשרויות הרי זה משובח.

* אתה רוצה רכיבים מיצרניות מורכות, אבל חוק דארווין עובד בטורבו בעולם המחשבים. כיום יש לך 2 יצרניות קשיחים עיקריות, 4 לוחות אם עיקריות, וכמות לא גדולה למדי של שאר הרכיבים. כל מה שאתה רואה זה ענפים של החברות האלה

* חברות זיכרון - בדומה למה שהסברתי בנקודה הקודמת. היום יצרניות זיכרון RAM בפועל יש לך את Hynix וסמסונג הדרום קוריאניות, ואת מיקרון ששייכת לאינטל. כל מותג אחר שאתה רואה משתמש בשבבים שלהן

* אפשר לרצות זיכרון DDR4, אבל הוא לא נתמך טכנית בלוחות האם שבתושבת המיינסטרים של אינטל (צפוי רק בדור הבא עם שינוי פיזי). אתה יכול להשתמש ב- בלבד בתושבת LGA1150 של אינטל

* תאימות לעתיד בלוחות אם - אם בעוד 3 שנים יצא תקן חדש, ובעוד 5 כרטיס או אמצעי אחסון חדש - אין שום דרך לבטח תאימות לזה היום. פשוט אין. מה שאפשר לבקש הוא לוח אם עם כמה שיותר יציאות חדשות (דוגמת M.2 למשל)

* כונן SSD לא משמש רק לעליית מערכת ההפעלה. זה כונן קשיח לכל עניין ודבר וטעינות ממנו מתבצעות בקביעות. מדובר ברכיב שהפך לאחרונה ל-Must לאנשים שמשתמשים במחשב שימוש רציני, והוא הופך את רוב הטעינות הקטנות יותר ללא קיימות.

* QC? הכוונה שלך היא ל-OC או , בעברית שגורה 'המהרה'. זה תלוי רק בך ויעשה רק על ידיך אם תרצה. כמו כן, צריך להתאים מחשב לדבר כזה מראש (לוח אם תומך, מעבד תומך, למעבד תומך).

Nahum2 - אל תניח בבקשה. יש לפורום צוות שיטפל במקרים שבהם באמת צריך לטפל.

פותח הדיון, הבאת כאן עבודת גמר. קשה יהיה למשתמשים להרכיב לך מחשב לפי עמוד עם 50 סעיפים. בדיוק בשביל זה יש לך טופס קצר ומתומצת, יש שם מספיק מקום לרשום העדפות אישיות להכל.

עוד משהו, אתה מבקש כאן עמודים שלמים של מידע ממשתמשים. יש פורומים לכל נושא ונושא עם מאות דיונים וחומר לימודי מרוכז. כמו כן יש גם תוכן מקור באתר שכולל המון חומר בנושא. אף אחד לא יכול להסביר בקצרה על חלק מהנושאים שרשמת, וזה כולל אותי שניסיתי כאן להיות ענייני כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המשוב המנומק Djelectric :-).

תגובותיי:

1. בעבר התקנתי על מחשב הנייח את מערכת Windows 8.1. היו לי הרבה חסרונות במערכת שלא

אהבתי כגון: ממשק ה - Metro (למרות שהמשתמש/ת יכול להסירו).

כעת מותקנת לי על המחשב הנייח מערכת Windows 7 64 Bits. כמו כן, זאת המערכת שבכוונתי

להתקין במחשב החדש ולאחר מכן עם יציאת Windows 10 אתקין אותה.

כעת אני לא מעוניין לשדרג למערכת Winows 8/8.1.

2. נכון יש לי מסך מחשב מיושן מדגם: LG LCD Flaton L1760TR בצג מסך: 17 אינץ'.

בהחלט מדובר כאן בסוג של טמטום מצידי שאני מוכן להשקיע סכום כספי בסך 5,000 שקלים על המחשב ולא על מסך המחשב.

(כמובן במידה וניתן להרכיב מחשב אידאלי בפחות כסף, זה יהיה בהחלט חיובי).

אני לא מעוניין להשקיע, כי בעבר היה ברשותי מסך מחשב חדש של חברת Samsung בצג: 21 אינץ'.

כעבור חודש מכרתי אותו באינטרנט (נתתי למסך הזדמנות, עקב מרבית יתרונותיו על פני המסכים

הקטנים והמיושנים).

סיבת המכירה הייתה עקב כאב בעיניי. לא הייתי מסוגל להביט על המסך ללא תחושה של כאב.

כמובן שתמיד תוכלו לומר שאני יכול לשדרג למסך רחב ולשנות את פורמט המסך שלו מ - 16:9 ל -

4:3 ותראה תצוגה ריבועית.

עדיין זה לא אותו הדבר. במידה ויש לכם/ן להציע מסכים ריבועים (לא רחבים) שתומכים ב - Full HD

אני יהיה מוכן לבדוק את נושא שדרוג מסך המחשב.

3. כפי שהקלדת בסעיף (3), הבנת את כוונתי לגבי המושג שהקלדתי (Super Ultra).

כוונתי הינה שהמשחקים העכשווים ו/או בזמננו יהיו מסוגלים לרוץ על הגדרות המקסימליות

(Ultra) ללא לאגים.

4. אני אחליף את המארז הנוכחי בביתי (Phoenix Neo) למארז חדש עם יציאות USB חדשות.

5. כפי שמצו'טט בראש פתיחת הדיון. אני חפץ לרכוש זיכרון מנפח התחלתי של 16GB במהירות תדר של

1600MHZ ומעלה. אני לא מוכן להתפשר על נפח זיכרון נמוך יותר.

6. עדיפות למארז מודרני שיעשה כמה שפחות רעש (כפי שמצו'טט בטופס בקשה למפרט)

הייתי מגדיר בסולם ריכטר מ - 1 עד 8. הרעש מהמארז ב - 6 ומעלה.

7. רשת המחשבים Plonter פחות בעדיפות רכישתי.

למרות שהם פחות בעדיפות, אני אשמח לקבל הצעות לגבי מפרטים עם רכיבים

חדשים בלבד! ובשום פנים ואופן לא משומשים.

8. אני מתכוון להשקיע את כספי על רכיביי חומרה רק מיצרניות מוכרות כפי שמצו'טט בפתיחת הדיון.

מדובר בנושא שאין אני מתכוון להתפשר עליו (למרות שתקלידו אחרת).

9. כפי שמצו'טט בפתיחת הדיון, אני חפץ להשקיע את כספי על יצרניות כרטיסי זיכרון מוכרות כגון:

Kingston ו/או Crorsair ו/או Hynix בלבד!

10. כפי שצו'טטת ''תאימות עתידיות בלוח אם''. אני רוצה לרכוש מחשב שולחני שבעתיד אוכל לשדרגו.

כמו כן, לגבי השדרוג בעתיד מדובר כאן בסבירות נמוכה.

11. מה כוונתך? במידה וארצה לרכוש כרטיסי זיכרון מסדרת 4 תהיה לי בעיה

בעתיד? לגבי כרטיסי 3 אני מוכן בהחלט להתפשר ולרכוש את סדרת 3?

כמו כן, מתי הדור הבא צריך לצאת? ומה כוונתך התושבת של המיינסטרים?

12. עדיין לא הבנתי את התכלית ומה יתרונותיו בדיוק של כונני .

סה"כ מדובר בזמני תגובתו של הפעלה > פתיחה > סגירה של המחשב?

איך כרטיס מתבטא בזמן משחקי מולטימדיה?

למען האמת, ממה שאני מצליח להבין עד כה. אני לא רואה בכונן צורך משום אני לא רואה

יתרון באמת מובהק על כונן קשיח.

אז מה אם מדובר בזמן מהיר של 10 שניות מהיר יותר בכרטיס . בשנים האחרונות עם יציאותֻ

המכשירים החכמים האדם איבד את סבלנותו ואם הוא צופה במשהו שאורך יותר מ - 30 שניות ו/או

נתקע הוא מתעצבן.

אני לא אדם כזה ויש לי סבלנות, ולחברי/ות הפורום אין את הסבלנות לקרוא את הדיון החופר.

13. למעשה אני לא באמת יודע מה המושג הזה (QC ו/או Over Clock).

קראתי בעיון באינטרנט על המושג המדובר, ממה שהבנתי Over Clock מספק יתרון לכרטיס מסך

כגון: שיפור מהירות הכרטיס מסך וכד'.

למרות יתרונו של Over Clock, פעולה זו מקצרת את חיי זמן שימושו של הכרטיס מסך ולגרום

לשיבושו במהרה.

לכן אני לא מעוניין בפעולת QC ו/או Over Clock עם הבנתי נכון מקריאה באינטרנט.

לסיכום,

אני אדם שידוע בתור אחד שמרבה במילים ואני מקבל על כך המון הערות גם בלימודים ובעבודתי.

זה אני, הגדלתי ראש כגון: נושא היצרניות שחברי/ות שירכיבו לי מערכת לא ירכיבו לי עם רכיביי חומרה

שלאחר מכן אני יצו'טט שאני לא חפץ לרכוש את אותו רכיב חומרה מיצרנית לא מוכרת.

אני אדם שמרבה במילותיו. אז חכה/י רגע תהיה/י קצת סבלני/ת כי ההלם הוא זמני.

תודה רבה,

ויום מוצלח Djelectric.

טום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הערתך SysZone.

1. כפי שאני צופה את הדברים, אני מילאתי את השאלון ו/או טופס בקשה להרכבת מחשב.

מדובר בטופס זהה לטופס שמוכן בראשית הפורום.

הדברים היחידים שבולטים בו הינם הנוסח הרב ופורמט תצוגתו ולא עפ"י הסדר של הטופס המקורי.

2. מה ההבדל במידה והייתי ממלא את השדות בשדה של הטופס המקוצר לעומת הטופס המורחב

שהקלדתי?

למשל הייתי Copy & Paste לטופס המקוצר ממלא את הפרטים ואת הערותיי גג שתי שורות.

הגולשים ורשתות המחשבים היו נענות מהר יותר ולא היו קוראים את החפירה ואולי היו הולכים

לאיבוד ו/או מאבדים את שלוותם/ן.

כאמור נגיד והם היו משיבים מהר יותר. הדיון היה נמשך ואני מניח שהיה מגיע ל - 3 דפים עד

שהגולשים/ות היו מרכיבים/ות לי את המפרט בו אני חפץ אחד לאחד כגון: נושא היצרניות.

3. מדוע אתה ו/או ייתכן שגם הגולשים/ות הנוספים/ות חושבים/ות שאינני מעוניין ברכישת מחשב חדש?

בגלל שחפרתי וזה מעיד עליי כאדם לא רציני וכד'?

כל גולש/ת יכול לחשוב מה שהוא רוצה ולפרוק את עצמו מבחינתי.

אני ממוקד מטרה ואשמח קבל את תמיכת חברי/ות הפורום ברכישת מחשב חדש.

תודה,

ויום טוב

טום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחה"צ טובים.

אשמח לקבל היענות (מפרטים) מחברי/ות הפורום.

כמו כן, הגולש/ת תמיד יכול לדלג על חומר לא רלוונטי ולהתרכז בעיקר (אין שום צורך לפתוח דיון חדש ומקוצר).

תודה,

טום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על תגובתך Yosi B.

1. אמת יוסי. אני מתעניין ברכישת מחשב נייח ע"י קבלת המפרט המחשב האידיאלי מחברי/ות הפורום.

הגולש/ה שמסיק מחשבה שבאתי להעביר את הזמן, כל שנותר לי להגיב למי שקורא/ת זאת פשוט חבל...

2. הרכבתי את השאלון ו/או בקשה להרכבת מפרט מחשב ו/או איך שלא חברי/ות יקראו לזה.

המשתמש Yair Z שכתב הבהרות עדכניות הנקרא ''המדריך להרכבת מחשב 2014'', הקליד שככל שהמשתמש/ת

שמתעניין לרכוש מחשב ירבה בהקלדתו כך הוא יהיה יותר מדויק עבור חברי/ות הפורום.

הייתי מצ'טט את הקלדתו, ראיתי זאת מצו'טט לצערי אינני מוצא זאת.

עכשיו Yosi B למעשה אני לא רואה שום צורך להקליד בקשת מפרט מקוצר.

נכון הרחבתי ביתר המידה כדי שתעזרו לי להרכיב את המפרט האידיאלי עם רכיביי חומרה מיצרניות שהקלדתי וכד'.

כמו כן, לא מדובר כעת בעשייה של ''דווקא''. מדוע כ"כ קשה לחברי/ות הפורום להרכיב מפרט?

הקלדת בעצמך יוסי התחלת לקרוא, מדוע הפסקת? תמיד היית יכול לדלג על מידע לא רלוונטי שהוקלד.

אין לי כעת על מה להתנצל בפני חברי/ות הפורום. אני לא רואה בכלל סיבה, כי למעשה לא הקלדתי משהו פסול.

נכון, אני בעייתי בנושא של ריבוי במילים (כפי שאני הקלדתי כעת בהודעתי הנוכחית).

בנוסף, אני לי כעת כוונה להסיר את הדיון. להיפך אני מתכוון להמשיך להקפיץ את הדיון מדי מספר יומיים - שלושה

במשך שבועיים.

במידה ולאחר שבועיים אינני אראה התייחסות, אני אשקול את הנושא בהקלדת ''שאלון מקוצר''.

The Big קראתי את הערתך ואני אשתדל.

תודה רבה,

ושיהיה שבוע מוצלח ורגוע

טום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיבו אתם קטנונים בטירוף, ומה הקשר טרול ?

תמצתתי בשביל הבחור

. מה התקציב המקסימאלי?5000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות ולא לחרוג

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? חריגה 1500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. המשחקים החדשים ביותר ( FARCRY 4 וכו' .. )

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך 17 1280x1024

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? הגדרות הגבוהות ביותר

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך בציוד היקפי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן אופטי

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט) 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? ללא OC

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 16GB , לפחות 2TB HDD

בקיצור בהחלט נסחפת קצת עם הכיתוב, ויכולת לחסוך את כל זה, חכו לאישור מהבחור לגבי מה שרשמתי ותבנו לו מפרט,

ד"א לדעתי אתה חייב לקנות מסך חדש, אין פה שאלה אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... נלך הפוך, אני אתן מפרט מעולה מבחינתי שגם אמור לענות על הדרישות של פותח הדיון ומכאן נמשיך :)

מעבד:

Intel Core i7-4790 3.6Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1541

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪147

לוח אם:

Gigabyte GA-H97-HD3

כמות: 1 - מחיר: ₪477

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪699

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX970 G1 4GB Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1971

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪427

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6087

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5966 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/e2r6sm4n

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...