עזרה אחרי קניית SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה אחרי קניית SSD

l_messi

Recommended Posts

אז ככה כמו שהמליצו לי פה קניתי אתמול את הכרטיס מסך GTX970 STARIX וSSD של EVO 840 וספק

חיברתי הכל ועובד מעולה אבל אני רוצה לעשות גוסט למחיצה שלי של הווינדוס לSSD ואני יודע שאפשר לעשות את זה דרך HIRENBOOT ורציתי לשאול 3 שאלות

1. איך אני עושה את זה כאילו אני צריך לעשות partition to partition כי יש לי דיסק קשיח שיש לו שני מחיצות שבאחת מהם זה הווינדוס ורק אותה אני צריך להעביר השאלה היא האם אני צריך להעביר רק את המחיצה הזאת או גם את המחיצה של הprimary ששוקלת 100 מגה האם גם אותה אני צריך להעביר? (לי אמרו ליצור מחיצה של 100 מגה ואז להעביר את המחיצה של הווינדוס עצמו זה טוב)

2. התקנתי את הדיסק שבא עם הSSD וריאתי שהוא התקין לי תוכנה שדרכה אפשר גם לעשות את זה השאלה מה עדיף איתה או דרך הHIREN?

3. איך אני עושה את העידכון חומרה לSSD ועדיך לעשות אותו לפני שאני יעביר לשם את המחיצה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני באמת יתקין ולא יתעצל

עוד שאלה קראתי שצריך להעביר את הבקרי SATA מIDE לAHCI וכשהעברתי בביוס נפתח לי מין חלון כזה שליד כל דבר שמחובר יש אפשרות לאנבל או דיסבלד אני צריך לעשות את כולם אנבלד או מספיק לי רק של הSSD לעשות אנבלד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי איתה כי ראיתי הרבה שבדקו איתה פה

הנה צילום מהתוכנה שאתה אמרת

זה טוב?

היו כמה שבדקו איתה בדיון של הידרדרות הביצועים עם הEVO.

חלק מהם סתם בדקו כמוך כי ראו שאחרים בדקו.

ואולי היה שם אחד או 2 שבדקו כדי לקבל גראף של נפילות ביצועים בבדיקה.

אבל זה ממש לא הופך את התוכנה לתוכנה מתאימה לבדיקת ביצועים לSSD.

סתם התאים להם באותו רגע לתרחיש המאוד ספציפי.

ועכשיו לענייננו.

הביצועים שלך מראים שאתה מחובר לבקר SATA II.

אם יש לך לוח בו יש חיבור SATA III, וחיברת לSATA II בטעות, תחליף חיבור.

ללוח ישן עם בקר SATA II בינוני נדמה לי שזה הגיוני.

מה שבטוח הRAPID אצלך לא מופעל, ואתה יכול לקבל עוד ביצועים םם תפעיל אותו בתוכנה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...