אולטרה ניידי גיימינג: הלהיט החדש בעולם הניידים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולטרה ניידי גיימינג: הלהיט החדש בעולם הניידים?

taltarablus

Recommended Posts

HP מחייה את מותג ה-Omen ומצטרפת רשמית לטרנד החם של ניידי גיימינג אשר שומרים על מימדים קומפקטיים ועל שיק ועיצוב סולידי. איך הנייד החדש שלה מתמודד מול המתחרים החזקים בקטגוריה? הפרטים בפנים

לכתבה: http://hwzone.co.il/hp-%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%94-%d7%90%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%92-%d7%94-omen-%d7%a2%d7%9d-%d7%9c%d7%a4%d7%98%d7%95%d7%a4-%d7%92%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%9e/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מתחרים חזקים ואיכותיים יותר:

DELL PRECISION M3800 לקהל העיסקי

DELL XPS 15 שכמעט זהה אבל מיועד לגיימינג.

בגזרת הזולים אבל עדיין חזקים מאוד יש את הליין9 של גיגבייט

P34G או ה-P35K בגרסאות החדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט טעות לקנות מחשבים כאלו. ניידי גיימינג מייצרים חום רב שמערכת הקירור שלהם בקושי מצליחה לסלק, בטח אחרי שעובר כמה זמן וצלעות הקירור מתמלאות אבק. מחשב עם קטן עוד יותר זה פתח לצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש M3800 לעבודה אז לא ממש יוצא לי לשחק ולבחון את התיאוריה הנ"ל...

בלי קשר - מחשב פשוט אדיר.

מה שבאמת הייתי רוצה זה מחשב זהה אבל עם גרפית מובנית מה שיאפשר הקטנת מימדים (עובי), הורדת משקל והארכת חיי בלי להתפשר על ביצועי מעבד.

אין היום מחשב I7 מרובע-ליבות חזק עם משקל משמעותית פחות מ-2 ק"ג ו/או עובי של פחות מ-20 מ"מ לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט טעות לקנות מחשבים כאלו. ניידי גיימינג מייצרים חום רב שמערכת הקירור שלהם בקושי מצליחה לסלק, בטח אחרי שעובר כמה זמן וצלעות הקירור מתמלאות אבק. מחשב עם קירור קטן עוד יותר זה פתח לצרות.

לי יש את הDELL XPS 15 כבר שנה.

קודם כל קח בחשבון שניידים כאלה מכילים חומרה שמיועדת לסגמנט האמצעי של הגיימרים, כלומר להריץ משחקים עם גראפיקה נחמדה בהגדרות בינוניות פלוס או גבוהות מינוס. (כרטיסי המסך כולם מסדרות הM).

דבר שני, נראה לי שעיקר המשתמשים בניידים כאלה הם מזדמנים (אולי המונח לא נכון) כלומר סשנים יחסית קצרים עד בינוניים ולא סשנים של 6-7 שעות כל יום.

לי יוצא לשחק פעמיים שלוש בשבוע וכל סשן בסביבות השעתיים.

אני אכן יכול להעיד שלקראת הסוף האוויר שהמחשב פולט חם (וגם כל האזור שממנו נפלט האוויר חם) אבל העבודה שDELL עשו בתכנון של המחשב הזה נראית לי מעולה. איזור המקלדת וגוף המחשב עצמו לא מתחמם באופן משמעותי. כלומר, האוויר יוצא ממקום אחד ורק האזור הזה מתחמם).

בשאר הזמן שאני לא משחק (שזה כמובן 80 אחוז מהזמן שאני יושב על המחשב) המחשב נמצא כמובן על איידל ולא ממש מתאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

במחשבה שניה זה דווקא יתרון...

קירור שמתוכנן לגיימינג יעבוד ברוב המכריע של הזמן באופן שקט ויעיל יותר מכל מחשב משרדי (בשימוש בעומס נמוך ביחס לגיימינג).

זה נכון.

אבל כמובן שהצרכן משלם על "השידרוג" הזה בקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...