מיקרוסופט מטילה פצצה: אופיס חינם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט מטילה פצצה: אופיס חינם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS

taltarablus

Recommended Posts

כן.

החשבון שלך מוגדר לרכישה בחנות הישראלית? כנראה שלא נמצא שם.

אצלי מוגדר לחנות האמריקאית ויכול להוריד

כן.... הייתי בחנות האמריקאית עד לפני כמה חודשים אבל רציתי להוריד מהחנות הישראלית אז הייתי חייב להחליף.

אויש איך אני מת על המשחקים הדבילים האלה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה ככה גם עם גוגל, לפחות מבחינת זמינות בארצות, אבל שם זה לפחות אומר לך שזה לא זמין בארץ שלך ולא בכלל לא קיים בחנות. לעומת זאת הגיעו לרמה שהם הפרידו את החנויות לגמרי, אפילו הפאקינג וויש ליסט שלי שונה בין החנויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת העצבים שלי הם לאו דווקא כלפי אלא בכללי.

כי גם סטים עושה את זה וגם בPSN הבנתי שיש הפרדות כלשהן (לא יודע אין לי PS)....

מצד אחד האינטרנט גורם לכל כך הרבה דברים להיות קרובים אבל מצד שני אנחנו דואגים להפריד הכל ולהרחיק אותם חזרה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד האינטרנט גורם לכל כך הרבה דברים להיות קרובים אבל מצד שני אנחנו דואגים להפריד הכל ולהרחיק אותם חזרה... :kopfpatsch:

אין לך מה להתפלא. נפלאות הבירוקרטיה מככבות בכל העולם, בארץ הורגלנו לכך שזה קורה בעיקר במשרדי ממשלה. בחו"ל זה גם בתעשיית הבידור (בעיקר הקולנוע והטלויזיה, עם כל בולשיט ה ZONEים, שכבר מזמן לא מתאים לעידן המקוון) ותחומים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם יש סיבות חוקייות לזה. כלומר, אם גרמניה רוצה לצנזר משחק עם סמלים נאצים בסטים היא יכולה לעשות את זה. או אם למשחק מסויים אין משום מה הגנה על קניין רוחני במדינה מוסיימת, וכו וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...