חיברתי את ה-GTX 970 וה-840 EVO, אני מדליק את המחשב והוא נכבה לפני עליה לוינדוס - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיברתי את ה-GTX 970 וה-840 EVO, אני מדליק את המחשב והוא נכבה לפני עליה לוינדוס

OhayoNB

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תתקין את הSamsung Magician (שדרכה מתבצע העדכון), והיא אמורה לזהות את הדיסק ולהדריך אותך מה לעשות.

אני לא מבין,

בואו נעשה סדר , באמת שאני קצת מתוסכל מכמה דברים,

1. לגבי הנושא שהוא פעם אחת נדלק, פעם אחת נכבה לפני הוינדוס וכך הלאה, מה אני יכול לעשות ומה הסיבות שדבר כזה יכול לקרות פתאום?

2. לגבי האסאסדי, איזה עדכון צריך לעשות, ומתי (לפני ההתקנה של הוינדוס עליו או אחרי?), ואם זה לפני ההתקנה של הוינדוס כלומר עכשיו, אפשר לעשות את העדכון אם הכונן ל א מופיע ב״מחשב שלי״?

3. לגבי פירמוט, נוספה עוד בעיה, חיברתי דיסק און קי שעושים ממנו בוט בהתקנת הוינדוס, התקנתי ממנו כבר בעבר וינדוס והכל היה בסדר , נכנסתי אתמול לביוס, ואני כבר לא רואה את הדיסק און קי שם בהתקנים שאפשר לעשות מהם בוט, יש שם רק את שני האסאסדי ואת ההארד דיסק המכני ... יש מצב שיותר מ3 התקנים בביוס אני לא רואה את הדיסקאוןקי? אני משתגע מהדברים האלה מה הסיכוי שהוא לא מראה אותו בביוס אם התקנתי מאותו אחד וינדוס בעבר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא יודע.

2. זה הדיון שבו מדברים על זה: http://hwzone.co.il/community/threads/551845-%D7%91%D7%90%D7%92-%D7%91-840-EVO-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A. הוא די ארוך, וצריך לנבור בו קצת כדי למצוא קישור לתוכנה שמפעילה את התיקון ואת ההוראות המתאימות. יכול להיות שצריך "לאתחל" את הכונן לפני זה, יכול להיות שלא. בגדול זה לא משנה באיזה שלב מפעילים את התיקון. הוא חד-פעמי ולא פוגע בנתונים על הכונן (אלא אם יש באג).

3. תחפש קצת עמוק יותר בBIOS, הוא אמור להופיע שם. בחלונות הוא מופיע כשהוא מחובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט המלא של המחשב?

מחזק

זה בכלל יכול להיות גם איזה הגדרות של אוברקלוק למעבד שנעשה שלא נותן לוינדוס לעלות לפעמים מחוסר מתח

אבל לא יודע אם עשית אוברקלוק בכלל

בנוסף איזה ספק כח יש לך

האם לפני ששדרגת את המחשב עם וכרטיס מסך הכל עבד כרגיל? וזה השינוי היחיד שעשית?

אולי כדאי לך לפתוח את המחשב לנתק שוב דברים ולחבר מחדש אולי משהו פספסת שם שנסיון שני יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא יודע.

2. זה הדיון שבו מדברים על זה: http://hwzone.co.il/community/threads/551845-%D7%91%D7%90%D7%92-%D7%91-840-EVO-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A. הוא די ארוך, וצריך לנבור בו קצת כדי למצוא קישור לתוכנה שמפעילה את התיקון ואת ההוראות המתאימות. יכול להיות שצריך "לאתחל" את הכונן לפני זה, יכול להיות שלא. בגדול זה לא משנה באיזה שלב מפעילים את התיקון. הוא חד-פעמי ולא פוגע בנתונים על הכונן (אלא אם יש באג).

3. תחפש קצת עמוק יותר בBIOS, הוא אמור להופיע שם. בחלונות הוא מופיע כשהוא מחובר?

חיפשתי יותר עמוק בביוס , הוא לא מופיע אני יודע בדיוק איפה לחפש, זה מאוד מאוד מוזר וזה משגע אותי ..

בחלונות הוא מופיע שהוא מחובר בוודאי, אפילו התקנתי עליו את הוינדוס שוב שהוא יעשה ממנו בוט ..

לגבי זה שנכבה ונדלק , אם נגלה בסוף שזה בגלל ספק כוח זה ממש באסה, כי שאלתי בערך את כל הפורום הזה אם הספק יספיק למפרט הזה ..

המפרט:

I5 3570K - לא עשיתי OC

GIGABYTE Z77X-UD5H

Ripjaws x 4x4 1600mhz 9-9-9-24 ddr3

GIGABYTE GTX970 G1 Gaming

1TB hd103sj

Samsung 840 evo 250gB

crucial m4 128gb

Antec HCG-620M

Thermaltake armor revo

שכחתי משהו? אני פשוט כותב מהטלפון..

עריכה :

Noctua NH-D14

והמחשב פעל כראוי, הכל היה יותר ממצוין..

גם עכשיו, שהוא נדלק הכל בסדר גמור , הוא פשוט פעם נדלק פעם נכבה , לא מבין איך דבר כזה קורה..

עוד דבר שסתם מעניין, יש לי 9 מאווררים במחשב סך הכל.. זה מכביד על הספק? 4 במארז 2 בקירור של המעבד, 3 בקירור של הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהכרטיס הישן מחובר הבעיות קורות?

לא ניסיתי לחבר אותו חזרה, אבל כבר ארזתי אותו ואני מוכר אותו מחר .. אין לי כוח להוציא את ה970 ולחבר שוב..

הדבר הראשון שאעשה שאחזור הביתה זה אוציא את ה840 איבו, אעלה את המערכת ואראה אם זה קורה שוב .. אם זה לא יעזור אז אני יכול להוציא את המתח מהכרטיס מסך ולחבר מסך לdvi און בורד ולראות אם זה קורה? או שאני צריך להוציא את הכרטיס מסך מהלוח גם, זאת אומרת לגמרי מהמערכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התשובות נכונות.

עריכה: הביוס שלך מעודכן? מסתבר שאחד מהעדכונים אמור לפתור בעיות VGA למינהן.

כן f14..

אני לא יודע מאיפה להתחיל כל כך ...

מה הדבר הראשון שעלי לעשות, שמדובר בכל הבעיות שיש לי כרגע .. איזה כאב ראש!

מה הכוונה כל התשובות נכונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל בכרטיס המובנה. אם הוא לא עושה את הבעיות תוציא את ה680 מהאריזה ותבדוק איתו.

לא להתחיל בלהוציא את ה840 איבו ולהדליק את המחשב קודם כל?

ולגבי הכרטיס מסך, אני יתחיל מהמובנה , ולפי דעתי אין צורך להכניס חזרה את ה680 לבדוק לא ? כי הוא היה עד עכשיו במחשב , תקן אותי אם אני טועה.

מה גם שאמרו לי שה970 צורך פחות מה680

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוציא את כל הרכיבים החדשים.

2. תדליק את המחשב. בדוק בביוס לגבי ה-USB. אם לא רואים אותו ב-BOOT ORDER/MENU או איך שלא קוראים לזה אצלך תרשום לעצמך לחפור על זה בגוגל אח"כ.

3. תראה שהמחשב מגיע ל-WINDOWS.

4. כבה והדלק אותו מספר פעמים כדי לראות שזה לא פעם כן פעם לא.

5. חבר את הכרטיס המסך.

6. הדלק וכבה את המחשב מספר פעמים.

7. חבר את ה-.

8. הדלק וכבה את המחשב מספר פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוציא את כל הרכיבים החדשים.

2. תדליק את המחשב. בדוק בביוס לגבי ה-USB. אם לא רואים אותו ב-BOOT ORDER/MENU או איך שלא קוראים לזה אצלך תרשום לעצמך לחפור על זה בגוגל אח"כ.

3. תראה שהמחשב מגיע ל-WINDOWS.

4. כבה והדלק אותו מספר פעמים כדי לראות שזה לא פעם כן פעם לא.

5. חבר את הכרטיס המסך.

6. הדלק וכבה את המחשב מספר פעמים.

7. חבר את ה-.

8. הדלק וכבה את המחשב מספר פעמים.

בסעיף 2 דיברת על הדיסק און קי שאני לא רואה בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...