חיברתי את ה-GTX 970 וה-840 EVO, אני מדליק את המחשב והוא נכבה לפני עליה לוינדוס - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיברתי את ה-GTX 970 וה-840 EVO, אני מדליק את המחשב והוא נכבה לפני עליה לוינדוס

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

חיברתי את החלקים..

בפעם הראשונה שהדלקתי את המחשב הכל היה בסדר.. הוא אפילו התקין אוטומטית וזיהה את הכרטיס...

כיביתי את המחשב.. והדלקתי שוב פעם .. לפני העליה לוינדוס הוא נכבה .. עדיין לא הדלקתי מאז.. מה עושים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דבר ראשון,זה שייך כבר לתמיכה טכנית.

דבר שני,תנסה להדליק שוב את המחשב ותראה אם אותו דבר קורה.

המערכת על הדיסק הקשיח או על הssd?

הדלקתי, הוא נדלק.. התקנתי דרייבר של הכרטיס מסך וכיביתי ..

הדלקתי שוב, נכבה לפני עליה לוינדוס.. מה קורה פה?

הוינדוס מותקן על הSSD הראשון שלי ... על ה-M4 ...

הSSD של כרגע לא מופיע בכוננים ב"מחשב שלי" .. כנראה צריך בדיוויס מנג'ר להגדיר לו מחיצה כי אני רואה את הדגם שלו שם ...

אבל אני ממש דואג לגבי המחשב, למה הוא נכבה ונדלק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי - ה"נכבה ונדלק" קרה פעם אחת או קורה כל הזמן?

אז ככה קצת סדר,

חיברתי כרטיס מסך ואסאסדי .. אם צריך דגמים - GTX 970 G1 Gaming , 840 EVO 250GB...

הדלקתי את המחשב - נדלק.. התקין אוטומטי , כי מחקתי את הדרייברים של ה680 לפני.. אז הוא התקין לבד זיהה את הכרטיס הכל בסדר .. כיביתי את המחשב, הדלקתי שוב, בהדלקה הזאת, שנייה לפני שהלוגו של וינדוס 8 נעלם הוא נכבה.. הדלקתי שוב - נדלק ! התקנתי גרסא חדשה לדרייברים כי הוא ביקש, כיביתי.. הדלקתי שוב - נכבה שוב באותו מצב לפני עליה לוינדוס .. הדלקתי - נדלק ! ואני עכשיו כתבתי את ההודעה הזאת ממנו ...

כיאילו עד עכשיו היה לנו פעם כן פעם לא, משהו מוזר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי - אבל אמרתי באשכול קודם - היה לי GTX 680 Lightning, שמתחבר בשני חיבורי 8 פינים, ועכשיו אני מחובר באחד של 8 ואחד של 6 .. אז יש לי במחבר אחד שני פינים זרוקים כזה שם ..

Qttp - פשוט להדליק ולכבות ולראות מה קורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ממשיך להתנהג בצורה מוזרה כזו - תחקור את זה. אחרת - אל תטרח.

זה ממשיך, בדיוק באותה צורה וזה הדבר הכי מוזר בעולם ...

פעם נדלק מגיע לוינדוס, פעם נכבה בדיוק לפני העליה של הוינדוס, בדיוק לפני שהסמל של ווידוס 8 נעלם... לא מצליח לדעת למה זה יכול להיות קשור , מה אני יכול לעשות עם זה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לנתק את הssd החדש ולראות אם הבעיה נמשכת

הולך לבסיס עכשיו, שאחזור אנסה זאת..

לגבי ההתקנה של הוינדוס על האסאסדי- הוינדוס כרגע מותקן על הm4 של קרושל, אני רוצה לפרמט אותו ולהתקין את הוינדוס על ה840 , ושמעתי שיש איזשהו עדכון שצריך לעשות לו על מנת לתקן באג או משהו, אני עושה את זה אחרי ההתקנה של הוינדוס או לפני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לווינדוס במצב בטוח כדי לשלול אם זה משהו תוכנתי F8 לפני מסך העליה של הווינדוס

אוקיי אעשה גם את זה, אבל למה שפתאום יהיה משהו תוכנתי אם לא היה עד עכשיו ורק הוספתי שני חלקים למחשב?

למי שאמר לעשות את העדכון לפני, האסאסדי לא מופיע ב״מחשב שלי״ , אפשר עדיין לעשות את העדכון? או שלהיכנס לדיסק מנג׳מנט ולהוסיף לו שם כונן? (בפורום יש לי את החלון שהוא מראה ישר שאני נכנס לדיסק מנגמנט, יש שם שתי אפשרויות לבחור ואני לא יודע מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...