בזק מעלה מהירות של הלקוחות מ-40 ל-100 בחינם! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מעלה מהירות של הלקוחות מ-40 ל-100 בחינם!

Sharks

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שלא כתוב בכתבה זה שהמגבלה היא התשתית של ואם אתה גר באזור שהתשתית לא תומכת במהירות 100 ולא יודעים להגיד מתי היא תתמוך (זה מה שקורה במקום שאני גר) אז זה פרסום מטעה.

אם משהו מפחיד אותם שיטפלו בתשתית שלהם, המתחרה מתחיל עם תשתית משופרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא כתוב בכתבה זה שהמגבלה היא התשתית של ואם אתה גר באזור שהתשתית לא תומכת במהירות 100 ולא יודעים להגיד מתי היא תתמוך (זה מה שקורה במקום שאני גר) אז זה פרסום מטעה.

אם משהו מפחיד אותם שיטפלו בתשתית שלהם, המתחרה מתחיל עם תשתית משופרת.

אצלי אני יכול לקבל רק 40 מגה, אבל ברגע שיחברו לי כאן Unlimited אפילו בחינם אני לא נשאר אצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל. אני מקבל 51-52 מקסימום. זה בדיוק המינימום שהם מתחייבים לו בחבילה של 100...

מצד שני, בהוט קיבלתי 8. כן, 8 בחבילה של 100. מזל שבדקתי מהירות לפני שנתתי לטכנאי לצאת מהדירה. אחרי שעתיים נוספות בהן הוא לא הצליח לסדר את זה, הוא יצא עם המודם ואני חזרתי לבזק.

קיצר, שרק יגיעו לאיזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קיום אני גולש במהירות 15MB במהלך ניסיון ההצטרפות למבצע נמסר לי כי:

"

על מנת שתוכל לגלוש בחבילה המשודרגת, עליך להחליף את הרשת האלחוטית או המודם שברשותך לרשת אלחוטית התומכת בקצב החדש. רשת אלחוטית ב-10 ₪ לחודש"

כיום קיים ברשותי ראוטר מדגם netgear dgn2200. שלמיטב הבנתי תומך בקצב העברת נתונים של 300Mb.

האם מנסה לעבוד עליי? או שפשוט המודם המובנה בראוטר מהווה את המגבלה למהירות?

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DGN2200 מכיל בתוכו מודם התומך במהירויות של עד 20~ מגהביט. קצב העברת הנתונים שאתה מדבר עליו הינו תיאורטי ומכוון לרשת האלחוטית בלבד, בין המחשבים המחוברים לאותה הרשת. לא האינטרנט.

בשורה התחתונה, אתה כן צריך להחליף את הראוטר למתקדם יותר בכדי לקבל מהירויות גלישה הגבוהות מ 15 מגה. אתה יכול לבקש להחזיר להם את הראוטר הנוכחי, להמשיך עם מודם בלבד ולצוות לו כל ראוטר שתבחר לנכון לרכוש בחנויות המחשבים, או פשוט להשתדרג למודם-ראוטר שבזק מציעים כתחליף ל DGN2200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת בזק הכריזה אתמול על מבצע שדרוג נוסף לפיו כל לקוחות האינטרנט שלה, המנויים על השירות במהירות 40M, ישודרגו באופן אוטומטי וללא תוספת מחיר למהירות 100M.

האם באמת תוכלו לקבל מהירות של 100M? כמה באמת יעלה לכם השדרוג הזה? וממה צריך להיזהר כשספקית האינטרנט שלכם מתקשרת אליכם?

כל התשובות - כאן - http://www.netcheif.com/blog/?p=5355

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידרגנו.

לקח שני קליקים בבזק, קצת התקשיתי להאמין.

שתי דקות התמקחות עם בזב"ל ושדרגתי אצלם ל-100 בלי להוסיף אגורה (נציגה חופרתתתת, שעות יושבת מסבירה לי על כבלים תת-ימיים ואני מסביר לה שלא מעניין אותי ואני מבין בתחום והוטנט נותנים בשליש מחיר, התקפלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק החודש הסתיים לי השנה. אם אני הולך לאתר לשדרוג עצמי (לא שמתי לב לאף אופציה אחרת, כולל מה המחיר להישאר על T15...) הוא נותן לי אפשרות של 99 ש"ח ל T40, זה מחיר טוב ? (אני מניח שבמסגרת השבועיים הקרובים ה T40 הזה יהפוך ל T100 אבל זה ממש לא מזיז לי). אני מניח שאצל בינלאומי אני אשלם עדיין 30 ש"ח על T40 (ואולי T100), כן ?

כמה עולה T15 בבזק ללקוח קיים ? אין לי אופציה באתר לראות את הנתון הזה וזה די מעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...