בזק מעלה מהירות של הלקוחות מ-40 ל-100 בחינם! - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מעלה מהירות של הלקוחות מ-40 ל-100 בחינם!

Sharks

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן... אז עכשיו עולה השאלה... 89 ש"ח ל T15 או 99 ש"ח ל T40 (שאולי ישדורג ל T100 מתישהו). אומנם זה "רק" עוד 120 ש"ח לשנה, אבל:

א. הם כל הזמן עושים את הטריקים הללו וככה לאט לאט המחירים עולים.

ב. המחיר 89 ש"ח גם ככה יקר יחסית למוצר. למשתמש חדש זה עולה 69 ש"ח והם לא מוכנים לרדת במחיר.

שאלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני קורא את התנאים החדשים של בזק.... מה זה החרא הזה. פעם היית קונה ב 24 תשלומים מודם וזהו הוא שלך. עכשיו אני רואה שהמודם שאני אמור לקבל במסגרת שדרוג ל T40 הוא מושכר לכל תקופת השימוש שלי בו ואני צריך לשלם 10 שקל בחודש. אז בעצם אני לא אשלם 99 ש"ח ל T40 אלא 109 ש"ח.

האם מנסיונכם אפשר להוריד את התשלום 10 ש"ח החודשי הזה או לשלם מראש על כל מחיר המודם ?

http://www.bezeq.co.il/media/PDF/selfSales_terms/upgrade.pdf

ואוו, איזה ז***** (תקראו את כל עמודים 6-7), לא יאומן איך הם מוצאים דרכים לסחוט עוד ועוד ועוד ועוד כסף ממשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המלחמה של בזק והוט מתחילה.

אל תיפלו בפח לשטות הזאת, בדיוק כמו שקרה עם גולן בשוק הסלולר. ברגע שתוכלו להתחבר ל Unlimited בבקשה עשו זאת למען נורמלי לכולם.

או שאתה צעיר או שיש לך זיכרון קצר - כבר היתה במצב הזה.... בימים שעבור חיבור DIALUP במהירות 56Kb/s היית משלם מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש, והם עשו כל שביכולתם על מנת לעכב כמה שיותר את האינטרנט המהיר בישראל (שהגיע בזכות הכבלים, בדיוק באותה סיטואציה כמו היום - הכבלים נכנסו ורק אז כשלא היתה להם ברירה התחילו להפעיל את ה-ADSL שלהם).

אם אתה פועל לפי "נקמות" ו"לא שוכח ולא סולח", אז כבר עכשיו לא היית אמור להיות בבזק...

מצד שני, הוט?

חברות הכבלים דפקו אותנו בתחום הטלוויזיה בדיוק כמו , עד שהגיעו יס...

כולם מניאקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמטמום ממשיך לחגוג... מוכנים לוותר על 10 ש"ח. אז אני שואל את הנציג:

אז אני משדרג ב 10 ש"ח ל T40.

נכון.

אבל עכשיו יש שבשבועות הקרובים אתה משדרגים את כל ה T40 ל T100.

נכון.

אז אם אני מבין נכון תמורת 10 ש"ח בחודש אני אקבל T100 בקרוב ?

לא נראה לי

למה לא ?

כי המבצע הוא עבור לקוחות קיימים.

ואני לא לקוח קיים ?

קיצר, אחרי שיחה שדי חוזרת על עצמה אין להם מושג והם לא יכולים לתת לי תשובה של כן או לא. מדהים. (ביקשתי שמנהל יחזור אלי עם תשובה מוסמכת, בינתיים אף אחד לא חזר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוג הוא אוטומטי ומתבצע דרך האתר בלי פניה בכלל לנציגי השירות!

כמה אתה משלם נכון להיום?

ניסית להיכנס לאתר של ולשדרג את עצמך עצמאית?

אל תאמין לנציגים, הם יכולים לשקר בשביל לגרום לך לעשות מסלול יקר יותר ולהרוויח יותר עמלות... תעשה את מנוי המינימום ההכרחי, השדרוג ל-100 הוא בחינם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שודרגתי ל-T15. ביצעתי בדיקת מהירות, מקבל 13.3M. פעם שהייתי על 15M הייתי באמת מקבל 15M.

עכשיו הם הוסיפו את הטריק של מהירות מינימום-מקסימום. שבפועל מקסימום 15 מגה - מינימום 7.5 מגה.

חכם מצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מבצע שגורם לכם לעבור ל100 ולשלם יותר אחרי שהמבצע נגמר.

בנוסף ככה הם יכולים לנפח את נתוני האינטרנט ולטעון שהם מספקים מהיר.

זה יעזור להם בפרסומים והכתבות הממומנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר אכן מציע לי 99 ש"ח ל T40 כפי שהוצע לי בטלפון.

תקנון המבצע רושם מפורשות:

http://www.bezeq.co.il/media/PDF/selfSales_terms/upgrade.pdf

מנויים קיימים באינטרנט המשדרגים חבילת שלא שינו מסלול או שינמכו את 3.2 5 חבילת האינטרנט שלהם החל מיום 5/5/14 ואילך.

משמע אם כיום יש לי T15, ואני משדרג עכשיו ל T40, השדרוג החינמי לא יהיה תקף. לכן זה לא חד-משמעי האם אני אשודרג ל T100 אוטומטית (לכאורה באתר זה אותו "מבצע שדרוג חינם"). אין לי כח לשדרג, לא לקבל T100 ואחרי זה להתבאס, ומכיוון שאני חי עם T15 בסדר, אם אף אחד לא יביא לי הוכחה מפורשת שאני אהיה ב T100 ב 99 ש"ח, אני אוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שודרגתי ל-T15. ביצעתי בדיקת מהירות, מקבל 13.3M. פעם שהייתי על 15M הייתי באמת מקבל 15M.

עכשיו הם הוסיפו את הטריק של מהירות מינימום-מקסימום. שבפועל מקסימום 15 מגה - מינימום 7.5 מגה.

חכם מצידם.

^בדיוק מה שאמרו לי עם ה7.5 אתמול ששידרגתי לאחי מ2.5Mb שעל זה הוא שילם 79.90(!) בכל מקרה הורדתי אותם ל29.90 למה הוא לא ממש רצה להתנתק, והמהירות אתמול בצהריים הגיעה ל9.2/0.58Mb .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...