האם Zalman באמת נמצאת בדרך לפשיטת רגל? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Zalman באמת נמצאת בדרך לפשיטת רגל?

djelectric

Recommended Posts

ומי יכול להגדיר מה הם "חסרי חיים"?

אדם שיש לו תחביב הוא "חסר חיים"?

אדם שבוחר להשקיע מזמנו ומכיסו על OC בתור תחביב הוא "חסר חיים"?

האם זה תקף גם על אדם שמוציא כסף על רכבו על כל מיני דברים מיותרים שהיה יכול ליסוע גם בלעדיהם?

האם זה תקף גם על אדם שמחליף מכשירים סלולריים פעם בשנה\שנה וחצי בזמן שיכל להישאר עם אותו טלפון?

האם זה תקף גם על אדם שמשחק במשחקי מחשב?

האם זה תקף גם על אדם שמטפח את הגינה שלו ומוציא עשרות אלפי שקלים על זה בזמן שיכל להנות מספסל על בוץ במאה שקלים?

האם זה תקף על כל אדם שמה שמעניין אותו לא מעניין אותך?

סלח לי מילפורד אבל אתה נשמע לי כמו אדם שכועס על העולם או משהו דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מילפורד אל תיתמם. אתה לא הבעת רק דעה - ואם זו דעתך האישית (והמאוד תוקפנית באופן אישי כלפי חברי הפורום) שאנשים פה הם חסרי חיים, אז אל תתפלא אם אנשים מגיבים לזה באגרסיביות.

אתה סוג של טרול, אתה כנראה פשוט לא יודע את זה.

מספיקה התבוננות קצרה בהיסטוריית ההודעות שלך כדי לראות ש90% מכל האינטראקציות שלך פה עם אנשים מגיעות לטונים צורמים.

אז אולי חברי הפורום כולם לא בסדר, ואולי... רק אולי... האשמה נעוצה במישהו אחר.

אני מכבד אותך ואת מה שעשית בשביל הפורום הזה, אבל כנראה שמאסת בכל מה שקורה פה... וזה בסדר - אין שום חובה להמשיך ולבקר בפורום רק כי היית בעברך מנהל פה.

קצת הסתכלות על עצמך תעשה לך רק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אתה זה שממשיך לנסות להגיב על בסיס אישי, ואני זה שבסך הכל הבעתי את דעתי - וכן, דעתי היא שרק אנשים חסרי חיים עושים בשנת 2014. זכותי לחשוב כך וזה לא נותן לך לגיטימציה להאשים אותי ב"תוקפנות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמנעתי במשך כמה פעמים לפנות אלייך באופן אישי, אבל אתה לא שם לב לצורת ההתנסחות שלך, מאוד תוקפני\ציני\ממורמר, בדוק את עצמך בהודעות קודמות, אולי תבין על מה אני מדבר.

בסך הכל אין לי כלום נגדך, אני אוהב לקרוא את ההודעות שלך, אבל לדעתי תמתן קצת את היציאות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...