מי קונה עותקים פיזים של משחקי מחשב PC בימינו ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי קונה עותקים פיזים של משחקי מחשב PC בימינו ?

needacomp

Recommended Posts

הייתי לאחרונה בסניף של חנות באג ושמתי לב שיש להם על המדף די הרבה דיסקים של כותרי חדשים. חשבתי שבעידן של במהירות גבוהה וחנויות דיגיטליות שרוב האנשים לא נכנסים לחנויות בשביל לקנות משחקים (אלא אם יש כמה שרוצים מהדורה מיוחדת פיזית אולי). אבל המוכר אמר (אולי שיקר) שעדיין הרבה נכנסים וקונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממה שאני זוכר את הילדים הללו, הם לרוב מוצאים עותקים פיראטים של המשחקים מחברים / אינטרנט ולא משקיעים בללכת לקנות בחנות. (לא נראה לי שילד מכיר את civilization beyond earth ולא יודע מה זה סטים למשל).

מה גם שיש משחקים היום שגם כשקונים עותק פיזי צריכים בשביל לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר אנשים לא מפותחים בארץ שלא יודעים בדיוק מה זה בכלל דיגיטלי וכל מה שהם יודעים זה ללכת ולקנות בחנות וגם רק חנות שהיא ממש קרובה להם בבית שזה פשוט בדיחה בנוסף יש כאלו לא הכי מחוברים לעידן האינטרנט וחושבים שמשחקים צריך לשחק רק עם חבר שבא עד אלייך או אתה אליו ואני מכיר כאלו, ובכלל גם ראיתי מצבים שמישהו משחק משחק ברשת ואז אמרו לו "תעצור רגע את המשחק" ונראה לי שגם אם נגיע למילניום הבא פשוט יהיו אנשים שלא מודעים ממש ולא מבינים.

שלא נדבר על ילדים לא אחראיים ועוד בסוף הם לא ידעו מה הסיסמאות שהם שמים ואז קורה שהם שוכחים אז ירצו לעזור להם והם גם לא ידעו על איזה דוא"ל הם נרשמו וגם מה הסיסמא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולה על מסחר דיגיטילי, קונה גם אפליקציות בחנויות של גוגל ואפל.

שאלה שמעניינת אותי.

אם יש לחבר שלי את הדיסק והוא מסיים את המשחק ורוצה לתת לי אותו. אני יכול לשחק במולטיפלייר עם היוזר שלי, או שזה חד פעמי?

יענו, האם אפשר להעביר/למכור משחקי יד שניה?

אם כן, יש יתרון מסויים לדיסקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...