עכבר לגיימינג - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר לגיימינג

avishai220

Recommended Posts

גם הg700s לא מתאים לך וגם הg502 לא מתאים לך.

אתה משתמש בעכבר קטן, שאומר לי שאתה כנראה משתמש באחיזת או finger ולכן אתה צריך עכבר כגון kone pure optical. אבל אני לא יכול להמליץ לך עד שלא תציין את הדרישות שלך מהעכבר, חוץ מ"שיהיה לגיימינג".

אם אין לך דרישות, לך על הpure optical

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפותח הדיון...יותר פרטים יעזרו, סוג אחיזה, יד גדולה, קטנה...? ועוד דבר לא פחות חשוב..סוג המשטח שיש לך?

משטח קשיח לדוגמא יכול יותר להתאים לעבר מאשר לאופטי....למרות שבחלק מהמקרים יש עכברים אופטים שמתפקדים מצויין גם על משטח קשיח, אם כי לא כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון...יותר פרטים יעזרו, סוג אחיזה, יד גדולה, קטנה...? ועוד דבר לא פחות חשוב..סוג המשטח שיש לך?

משטח קשיח לדוגמא יכול יותר להתאים לעבר מאשר לאופטי....למרות שבחלק מהמקרים יש עכברים אופטים שמתפקדים מצויין גם על משטח קשיח, אם כי לא כולם.

איזה חיישן אופטי לא עובד טוב על משטח קשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, במשטח קשיח יכול להיווצר "לאגים"/תזוזה לא חלקה, עם חיישן אופטי.

אני אומר את זה מניסיון אישי, כי היה לי משטח קשיח ועכבר עם חיישן אופטי, שבמשטח גמיש התגובה שלו הייתה טובה יותר...וחיפוש קטן בגוגל מראה שהטענה הזאת בהרבה מקרים נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם אתה משחק יותר במשחקי FPS מאשר בRTS או MMO, אני אישית הייתי ממליץ לך ללכת על עכבר עם חיישן אופטי..

כמו הG502 או על ה kone pure optical כפי ש meir_l הציע.

כמו שציינתי, לי אישית חשוב שהעכבר יהיה חוטי וכמו כן שיהיה ניתן לשלוט על המשקל שלו...כל אחד לפי התחושוה האישית שלו.

נכון, היום להבדיל מהעבר כמעט ואין לאגים עם עכבר איכותי כמו הG700S, אבל מכוון שאני אישית לא אוהב להתעסק עם סוללות והמחשבה (יותר נכון השריטה) שיכול להיות מצב של לאג, אני מעדיף ללכת על חוטי.

לסיכום, אם אתה משחק הרבה במשחקי RTS ואתה מחפש עכבר ואתה משוכנע שלא תהיה לך בעיה של משקל, לך על הG700S.

למשחקי FPS אני אישית הייתי ממליץ לך ללכת על חיישן אופטי איכותי, אני אישית הרגשתי שיפור בחווית המשחק שלי אחרי שעברתי מעכבר עם חיישן לעכבר עם חיישן אופטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה חבר שלי הזמין את העכבר הזה אני אבחן אותו מקרוב תודה לכם

דרך אגב אני מעדיף משחקי rpg כמו dragon age the witcher משחקים כאלה

אבל שמשעמם לפעמים אני משחק באטלפילד 4 ברשת

זה כל פעם משתנה אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...