מבזק: וואטסאפ מראה למשתמשים האם ההודעות שלהם נקראו - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: וואטסאפ מראה למשתמשים האם ההודעות שלהם נקראו

taltarablus

Recommended Posts

לא.

בנוסף, משתמשי האנדרואיד יכולים להוריד את הגרסה המקוסטמת (והפיראטית...) "ווטסאפ פלוס". באחת ההגדרות שם ניתן למנוע את שליחת המידע בדבר הודעה שנקראה.

מאיפה מורידים את זה? Bittorrent? (זה לא מופיע ב- store)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרה 1.5 בפלוס. התיאור ישן, אבל זה תופס את כל הטיקים הכחולים.

תודה רבה!

בגלל שזה היה בהגדרות של העיצוב והמראה לא חשבתי לחפש שם :kopfpatsch:

יש מישהו שאני מכיר שממש אוהב לחפור בהודעות ואני לא יכול כל שנייה לענות לו, אני רואה אותו כמעט כל יום והוא קצת מוזר וחסר ביטחון אז הוא יפגע אם אני אסנן אותו.

אם האפשרות הזאת תעזור אני מאושר.

------------------

ד"א האם מישהו שם לב שהיום (שישי) היו בעיות עם הV הכחול? ביום חמישי שדיברתי אם אנשים אכן ראיתי את הV הכחול שהם ראו את ההודעה, היום בדקתי עם מס' חברים וזה פשוט לא עושה V כחול יותר.

ועוד משהו, יש את הi בהודעות של קבוצה, ככה שאני יכול לראות מי ראה את ההודעה שלי מאותה קבוצה, זה לא פועל טוב בכלל, זה מראה חלקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאנשים יראו שקראתי את ההודעה.

מי ישמע? מה הביג דיל?

נ"ב

גם קודם לכן אם היו לבן אדם שני "וי" + ראית שהוא "נראה לאחרונה" לאחר ששלחת את ההודעה אזי ידעת שהוא קרא אותה. זה משנה רק לגבי אנשים שמסתירים את "נראה לאחרונה" ואין כל כך הרבה כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא מדויק. קורה לי לא מעט שאני נכנס לקרוא הודעה מאיש קשר מסוים ויוצא, גם אם יש לי הודעות מאנשי קשר או קבוצות אחרות - אליהן אני מתפנה אחר כך. כך שאינדיקציית הנראה לאחרונה לא בהכרח אומרת שההודעה נקראה.

אבל אני מאוד מסכים שהבהלה מוגזמת, לאנשים יותר מדי אכפת ממראית עין במקום מהדברים החשובים. הבעיה היא בתרבות המעוותת ולא בסימנים כחולים או אפורים.

בככל אופן, הצגתי כאן פיתרון למשתמשי שהעניין מפריע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...