מנעול לדלת - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנעול לדלת

card

Recommended Posts

תודה לכולם על המידע והטיפים

חצי טון?

כמה שוקלת דלת של מקלט?

העבות מאד(נראות משהו כמו 20-30ס"מ עובי, ממתכת) והכבדות..

דובי, לא ראית בכלבוטק איך פרצו בכמה דקות פלדלת עם לום?

......

בדלת הכי מוגנת שבדקו לקח איזה 15 דקות אם אינני טועה לפרוץ אותה.

את הפלדת פרצו ב-2-5 דקות לדעתי.

מעניין, יש איפהשהו באינטרנט של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש יתרון מסויים למנעול סיני על פני ישראלי.

הייתה בעבר כתבה על כנופיית פורצים שידעו לשכפל מפתח רב בריח מהסתכלות של שניה בו. במפתח שלא נפוץ בארץ, יהיה להם יותר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

card הדלת עשויה פח (בעובי כזה או אחר) והלום עשוי מפלדה. הרמת פעם לום? זה לא מוט קליל כלל וכלל. זה פלדה חזקה יצוקה. אם ראית את הוידאו, תראה שהדלת של הרמטיקס לא נפרצה (המשקוף כן, אך הדלת לא נפרדה מהמשקוף) כי היא עם הרבה פח=מסיבי יותר מהלום או לפחות כמוהו.

ZiggyMan זה ממש לא מסובך לראות מפתח ולזכור אותו. במולטילוק יש שבע חריצים (שבע פינים בצילינדר) ושישה עומקי חריטה שונים (אם אני זוכר נכון).

אתה פשוט צריך לזכור סדר לדוגמא: 3-5-3-1-4-2 של עומק החריצים. זה ממש לא מסובך ופעם התאמנתי על זה לבד, הלכתי לחנות שמשכפל פלדלת (חבר שלי) וביקשתי שישכפל לי מפתח על פי הזיכרון שלי. הוא שיכפל והמפתח עובד עד היום (כמובן שהבאתי לו את המפתח המקורי שיראה שזה שלי). בצילינדרים "פשוטים" יש חמישה פינים. אם יש לך מכונת שיכפול (צריך רישיון/גנוב) לסוגים שונים אתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי. בפלדלת/מולטילוק ושאר ישראלים אתה יודע כמה סוגי חריטות יש ועל מה אתה צריך להסתכל. במפתח זר לא תעזור הסתכלות, ולפעמים גם הטבעה לא, כי אין לך איך לשכפל/לחרוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...