איזה אוזניות לקנות?עד 1000 שקל? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אוזניות לקנות?עד 1000 שקל?

yoni111

Recommended Posts

^^^

השוואה נוראית, בכרטיסי מסך זה ברור למה דגם מסויים יקר יותר, באוזניות הרבה פעמים חברות מצליחות להוציא פנינים במחירים נמוכים. ה TAKSTAR PRO 80, NVX XPT100/HM5, SUPERLUX HD681, KOSS DJ PRO100 ו CAL הן דוגמאות מצויינות לאוזניות שנותנות תמורה מדהימה למחיר, חלקן אפילו נותנות פייט ל M50 שיקרות יותר בהרבה.

כן, אבל אתה מדבר על הטענה שהן טובות למחיר שלהן, אני בכלל הגבתי על הטענה שה-M50 הן בין האוזניות הכי טובות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיוון שנסחפנו Way over....

אני ממליץ בחום לפותח הדיון על האוזניות שאני משתמש בהן: (לא רציתי להשתמש בזה כדי לא להתחיל בדיון של למי יש יותר טוב וכו, אך גלשנו לויכוח מיותר אף יותר)

משתמשות בכל התקציב שלך וקצת מעבר, עם סאונד נקי צלול ומדהים.

Shure SRH940 אוזניות Over ear נוחות (לשימוש של שעות, יש לי אוזניים גדולות) ומרגישות מעל ומעבר לכל אוזניות אחרות (כולל ATH M50)

ביקורת בHead-Fi דיון בפורום שבעקבותיו רכשתי את הSRH 940

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי מאוד ברור אני לא מבין למה אתה מתקשה.

דיברתי על הניידות של הATH וסיימתי משפט בנקודה, זהווווו נגמר עניין הניידות.

ואז הצעתי את BEYER ואת M100 כאופציות טובות לתחליף, בלי שום קשר לניידות שלהם.

ואם אתה מתעקש שהבנת אותי אז תסביר לי מה הקשר לעזאזל המשפט הזה -

"Tov_Tov זה תמוה משהו שאתה מתייג את הM50/x "רק שתהיה מודע לעובדה שהם לא ניידות בשום בצורה" ואז נותן את הCustom Pro שבניגוד לAT לא מתקפלות בשום צורה, וגם יותר גדולות בגלל שבייר לא טרחו להתאים את המזלגות התומכים לתצורה ניידת. מה שגם הופך אותן ממבחינה פרקטית, לא ניידות בשום בצורה."

מי אמר שהPRO ניידות????

מרוב התלהמות כנראה שגם אתה מתקשה קצת, בהבנת הקשרים לוגיים בטיעון.

אתה עושה הכללה כוללנית וסובייקטיבית שהPRO "עדיף" עלM50 כאשר בהתאם לצרכים של פותח הדיון אותו PRO אמור להיות "עדיף" גם ברמת הניידות שלו, שלגבי הM50 סיפקת את אותו ציטוט חד-משמעי ממש במשפט שלפני שאותו סיימת ב"וכנראה שזה לא האוזניות שתרצה לסחוב בתיק לכל מקום". ואז אתה טוען שאין שום קשר בין Y לבין X. אם זה לא התעלמות מהקשר לוגי אני לא יודע מה כן. אם אין שום קשר לניידות למה לא ציינת למשל גם את הAT-A900X או הבייר DT770/80 ודווקא את הM100 כן?

מקווה שזה יותר ברור למרות שהניסוח שלי אולי לא הכי טוב.

אני גם לא חושב שששמעת ברצינות את הM50 לפני שפרשת לפנינו את חוכמת ההמונים מהד-פיי, הלוקה לעיתים קרובות בתסמונת הhyperbole האופיינית למקום הזה.

אני לא אומר שאלה האוזניות הכי טובות עד 1000 ש"ח רק שחלק מהבעיות שאתה מזכיר מינוריות ונופחו מעבר לכל פרופרציה. כשמסתכלים על התמורה הסונית של הM50 בצורה אובייקטיבית הן בהחלט בין האוזניות הכי משתלמות למחירן, בזכות ולא בחסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית שפה קשה? היחיד שמתלהם פה זה אתה, מגיב בלי קשר ותוקף בלי הגיון, וכדאי שתחזור על התגובות שלי שוב כי אתה OVER מנתח את הכל,

זה מאוד פשוט .. המלצתי על הM50 אבל תוך כדי גם ציינתי חסרון שלהם שיכול להיות בעיה בשביל הרבה אנשים.

לאחר שסיימתי המלצתי על עוד שני סגורות שיכולות להוות תחליף טוב לM50 מכל מיני מאפיינים לא מבין מה נדבקת לניידות, ולגבי הPRO רשמתי במפורש שזה תלוי בדרישות של הבן אדם אז איפה לעזאזל עשיתי החלטה סובייקטיבית וכוללנית? כשרשמתי שזאת יכולה להיות אופציה ובתלוי בבן אדם? אה נכון זה מאוד סובייקטיבי.

לא המלצתי על הDT880 כי אלו פתוחות שפחות יתאימו מהX1 שכן המלצתי עליהם ומה הקשר עכשיו?

וזה רק מחזק את מה שאני אומר, הX1 לא ניידות גם כן לאור הגודל והעובדה שהם פתוחות,

תפסיק כבר, לגבי הAX900 - אני לא ממליץ על דגמים שאני לא מכיר.

ואת הM50 בחנתי מספיק טוב בלי שום קשר להד פיי כשרציתי לקנות לעצמי, ל3 חברים שלי יש אותם והיה לי אותם בעצמי לתקופת בדיקה.

וקצת לא קשור אבל לפעמים הד פיי הוא כן מקור מהימן בעיקר כשיש רוב כמעט מוחלט שמביע דעה זהה לחלוטין על מסויימות.

וכדי לסבר את האוזן הד פיי הוא זה שגרם לM50 להיות כל כך פופלריות מלכתחילה.

לגבי החסרונות והיתרונות של הM50 כבר הקדמתי תרופה למכה ואתה כנראה מתעצל לקרוא את מה שאני רושם, אז בשבילך אצטט את עצמי

"כנראה שאני חייב לרשום את זה אחרת יהיו פה כל מיני חכמים שיקפצו - יתרונות וחסרונות זה דבר סובייקטיבי ולכן לאחד היתרון הוא חסרון וההפך, אל תתטרחו לרשום שלכם זה לא חסרון, זה לא מעניין אף אחד, על פי דעת הרוב ברשת אלו החסרונות הבולטים באוזניות הנ"ל שגם אני חוויתי, האוזניות כבר מזמן לא מהוללות בהד פיי כמו שהיו בעבר והיום כבר קיימים שלל מתחרים שבהרבה מקרים יהיו עדיפים."

לרגע לא רשמתי שהM50 לא נותנות תמורה למחיר שלהם, דווקא להפך אבל שוב יותר קל לתקוף מאשר לקרוא את מה שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר, העיקר שאני מתלהם. אתה מתבטא באופן שקול ולגמרי ענייני ללא הערות אישיות.

אני מציע שתיישם את העצות שלך לגבי הבנת הנקרא לגבי עצמך קודם כל.

בשורה התחתונה- "מתחרים שבהבה מקרים יהיו עדיפים" לדבריך, אך אף אחת מהאפשרויות שהצעת לא מתאימות לשימוש משולב בית/חוץ כמו הM50. תכלס אני לא יכול לחשב על אופציה יותר עדיפה.

אני סיימתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם פגעתי אני מתנצל, לא הייתה לי כוונה לעשות זאת, אני חושב שדבריי היו ברורים מההתחלה אבל אתה בחרת לראות אותם אחרת.

אם הוא בוחר באוזניות שלא ניידות אז הפרו גם יכולות להיות אופציה טובה ואם הוא מעדיף דגש על ניידות שילך על הM100 אני חושב שההמלצות שלי סגרו יפה מאוד את כל הכיוונים שפניתי אליהם.

עדיין לא מבין איך נהיה פה דיון כזה מסובך,

הM50 הם אופציה טובה למחיר שלהם, אם הוא רוצה להשקיע יותר כסף לקבל משהו יותר טוב מבחינת עם בונוס של ניידות אז הM100 עדיפות, לא מסובך.

זאת הדעה שלי.. זכותך לחשוב אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה M-100 מחוץ לתקציב וסביר להניח שישארו בחוץ גם ב BF, ה M-80 מצד שני כן נכנסות בקלות לתקציב אבל פחות נוחות. למי שאמר שהאוזניות של V-MODA לא נוחות כי הן נוגעות באוזן, לא חסר אוזניות OM EAR שמאוד נוחות, הכל עניין של כמה לחץ האוזניות מפעילות על הראש, הריפוד שהשתמשו על האוזניים והרגישות של האוניים של המשתמש. לא חסר אנשים שאומרים שהאוזניות של V MODA נוחות.

בכל מקרה לאור המחיר ב MASSDROP ה M50X הן אחת הקניות הכי טובות שאפשר לעשות במחיר הזה

https://www.massdrop.com/buy/audio-technica-ath-m50x-headphones?mode=guest_open&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_term=Personalization%20Email%2020141104%20%28Old%29&utm_campaign=Product%20Announcement%202014-11-04%20ol

בכסף שנשאר אפשר להתפנק על משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הM100 לא כזה מחוץ לתקציב חריגה של 150 שקל זה סביר (כמובן תלוי בבן אדם), המחיר שלהם כל הזמן מתנדנד וגם קרה בעבר שהגיעו ל250$ במקרה הזה גם עם מסים ומשלוח מגיעים בערך ל1150 ש"ח..

מצד שני אי אפשר לדעת מה יהיה בBF נביא אני עדיין לא, BF שעבר הן עלו 260$

בכל מקרה המחיר של הM50X בmassdrop מעולה.

amazon.png?force=1&zero=0&w=725&h=440&desired=false&legend=1&ilt=1&tp=all&fo=0〈=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מדידות קיים הבדל, הצליחו למתן את בעיית הטרבל ב10khz וגם הגבירו את הבאס ב3db, כתוצאה מכך הם חמות יותר מהM50.

השינוי לא קיצוני אבל אנשים מתייחסים אליו כשיפור לבעיות המוכרות של הM50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...