אוזניות (headphone) בתקציב 1000 ש"חְ~ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות (headphone) בתקציב 1000 ש"חְ~

דובי770

Recommended Posts

היי

זה בערך מה שאני רוצה:

closed back, סאונד נקי בלי בס מיותר (הBEATS לשם השוואה לא הרשימו אותי), שמעתי את הATH-M50 והיה נשמע נחמד אבל הצליל פחות עשיר.

לשם השוואה אני שומע בshure se215, בגדול אני רוצה צליל דומה.

השימושים שלי הם: מוזיקה בסגנונות פופ, קלאסית, טראנס וגיימינג.

התקציב הוא 1000 ש"ח, עם חריגה של עד 300 ש"ח אם זה באמת מצדיק את זה.

יהיה נחמד אם זה יהיה עם עיצוב יפה (אפילו שעיצוב זה לעיני המתבונן).

תודה, דובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האוזניות במחירים האלו ועם חתימת סאונד כמו שאתה מחפש - דורשות מגבר, וגם לא סגורות..

יוצאות מכלל זה הן ה ATH-A900X וה SRH-940

אלו שתי עם סאונד נייטרלי , חוויה דומה לאוזניות שברשותך (רק ברמת האיזון כמובן).

אלו שתי ההמלצות שלי

רק כמה דברים נוספים -

אם אתה מוכן להתפשר על חצי-סגורות, ומתכוון להשקיע במגבר+DAC

אז תוכל לקבל צליל טוב גם מאוזניות זולות יותר משמעותית. לצורך העניין אפילו ה AKG K240 הוותיקות יישמעו נהדר.

רציתי להמליץ גם על ה DT770 אבל אני חושב שהסאונד שלהן יהיה קצת בהיר מדי בשבילך, מה גם שלדעתי האישית הן מחייבות מגבר (גם בגרסה עם עכבה נמוכה 32ohm)

גם על ה Grado SR325 רציתי להמליץ ולדעתי יש להן מדהים ומפורט בטירוף. אבל הן פתוחות ותיארתי שזה לא יתאים לך לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להשקיע במגבר וכו' רק שאין לי מושג בתחום. עד היום השתמשתי רק באוזניות עם סיליקון.

אני יכול לקנות מגבר וכו' אם זה יצדיק את האיכות רק אם תוכל להגיד לי כמה זה.

תודה על התגובה המהירה:-)

נ.ב. שמעתי את הdt770 עם מגבר בb&h בניו יורק והם היו נשמעות לי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בינתיים אני מחבר למחשב שלי (asus g53j), אך מה אתה מציע כציוד משלים/משפר לאוזניות למחשב? אני שם לב שאני לא מנצל את כל היכולת שלהם :P

יש צורך לעשות "הרצה" לאוזניות? או שאני ממילא לא ירגיש הבדל עם המחשב?

עוד נקודה, יש לי sansa clip+ ו 4. מה מביניהם יותר איכותי למוזיקה, הנגן, הסמארטפון או המחשב נייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ל 940 (ולכל הסדרה) יש יעילות מאוד גבוהה ולכן לא ממש ייהנו ממגבר בסיסי.

מה שכן, תוכל להשתדרג בכרטיס קול כמו ה Xonar DX או ה Sound Blaster Z שגם יישפרו לך את החוויה בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

אין קונצנזוס על כמה תועלת יש ב-Burn-In, אבל אתה יכול לנסות להשאיר אותן מנגנות יומיים-שלושה אם זה מגרד לך (המלצה כללית מחיפושים שלי בגוגל בעבר). ^^'

לגביי ניצול שלהם, אני ממליץ על מגבר כלשהוא. לי יש את ה-SRH440 (התנגדות דומה ל-940) שעוברות דרך מגבר נייד של FiiO, דגם E06, והשיפור ניכר, בייחוד כשה-Output הוא של מחשבים ניידים ופלאפונים.

אתה יכול להזמין אותו באזור $30 ב-Ebay או לקנות ברמת-גן בארץ (לינק; עולה פי 2, כיאה לארץ הקודש).

פריט נוסף שייתן Boost משמעותי לסאונד הוא כרטיס קול טוב או DAC מוכר ואיכותי. אני הזמנתי את ה-HiFimeDIY Sabre DAC לדוגמה, והשיפור מאד משמעותי. יש גם אלטרנטיבות יותר זולות, כמו ה-ELE EL-D01, שאותו לא יצא לי לשמוע אבל קראתי עליו דברים טובים. רק שים לב שרוב ה-DACים האלו שמתחברים ל- דורשים מגבר, אחרת הצליל מאד יבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...