Meizu MX4 32GB - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Meizu MX4 32GB

Qrex

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, הזמנתי את המכשיר. נקווה לקבל אותו מהר, ה SGS1 הזה הוא סיוט.

עברתי על כל המכשירים שקיימים שוב ושוב ושוב - אני מעריך שזו עיסקה טובה. מקווה לא להתאכזב.

Qrex, כבר קיבלת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר די מרשים מבחינת איכות הבניה (ופה זה פחות או יותר מסתיים), אך אני לא ממהר ליפול מכל מה שלא מבוסס , לאנדרואיד משום מה יש טאבו על הפלטפורמה הזו.

הדבר הזה בכלל אמור לקבל את הסוכריה מתישהו בעשור הקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם התקשרו למספר הלא נכון (מספר שרשמתי להם במועד ההזמנה אך עידכנתי יומיים לאחר מזה באתר שלהם) וכעת הם טוענים שהם שיחררו את ההזמנה שלי ואני אצטרך לחכות עוד חודש...

שירות לקוחות על הפרצוף! Ido.G בכל מקרה כנראה נקבל את המכשיר פחות או יותר ביחד, אלא אם כן הם יתבלבלו שוב.

איזה תסכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת החלטתי שאם הם לא משיגים לי מכשיר עד סוף השבוע אני לא קונה וזהוא. אני לא קונה במקומות עם שירות כל כך גרוע.

לגבי זמן ההמתנה הם טוענים שיגיע מתישהו בדצמבר...

אני אעדכן לגבי אם הצליחו להשיג לי מכשיר אם לא יש לי פאוצ' וקייס שהזמנתי כבר ואני אחלק אותם בעשרה שקלים למי שירצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

בסופו של דבר אני כן קניתי אותו. מכשיר חביב סך הכל אך לדעתי הוא צריך לעלות כמה מאות שקלים פחות עבור הביצועים שהוא נותן. המכשיר הקודם שלי ONE X היה הרבה יותר נוח לשימוש, במכשיר הזה הגעתי למצב שאני מחליף כמעט את כל התוכנות של הייצרן כדי ליצור חווית משתמש סבירה. המסך לעיתים לא מגיב לדאבל קליק שאמור לפתוח אותו. עצה שלי היא פשוט להוסיף 500 שח וללכת על G3... אם מעניין אותך פרטים ספציפיים אחרים תרגיש חופשי לשאול.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אהה וכמו כן לא ממש אהבתי את מערכת הFLYME, בביקורות ביוטיוב היא נראת ממש יפה(גם בפועל) אבל יש בה יותר באגים מבמכשירים של חברות יותר מוכרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...