בעיה עם OKR של Lenovo - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם OKR של Lenovo

Mr.positive

Recommended Posts

לאחרונה רכשתי (תודה לכל מי שעזר לבחור) נייד של מדגם IdeaPad S310. המחשב מאוד נחמד יחסית למחיר הנמוך שלו.

מכיוון שהוא מגיע מהחנות ללא מערכת הפעלה התקנתי עליו 8.1(מקורי) אך כאן גיליתי שיש עניין מאוד לא נעים. המערכת לא נותנת לי להשתמש באופציית הOnekey Recovery מכיוון שהמחשב בא ללא מערכת מהיצרן ולכן אין מחיצה מיוחדת בשביל תוכנה זו.

האם יש לי אפשרות ליצור אותה בצורה עצמאית או דרך אחרת לפתור את הבעיה? במידה ואין אפשרות כזאת האם יש תחליף נוח לפיצ'ר זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OKR הוא אחד הצ'ופרים למי שקונה מע' הפעלה (ועוד תוכנות עזר מיוחדות של לנובו) מובנית.

בקיצ'ר אם תצליח להשיג קובץ IMAGE של דגם זהה לשלך (יש במעבדות מסוימות) ולהתקין אותו - הרווחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה :xyxthumbs: . לדעתי הם צריכים להדגיש את זה כאשר אתה קונה מחשב ללא מערכת הפעלה. כמו כן לדעתי להשיג את הקובץ זה ממש כאב ראש, מה גם שקראתי בפורום של כי אפשרות כזאת קיימת רק במפעל שממנו יוצא המחשב.

אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על תוכנה אחרת נוחה וקלה לתפעול כאלטרנטיבה והאם יש אפשרות להגדיר את כפתור הOKR כך שהוא יפעיל אותה במקום ?

מצאתי תוכנה חינמית בשם AOMEI OneKey Recovery

http://www.backup-utility.com/onekey-recovery.html - האם למישהו יש ניסיון איתה ?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...